Rüyada Ciğer Görmek

Rüyada Ciğer Görmek
21 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.549 kez okundu.

Rüyada ciğer görmek, rüyayı gören kişiyi güzel işlerin beklediği ve huzurlu bir hayatın onu beklediği şeklinde yorumlanır. Kişi için şu anki yaşamı, ailesi ve iş yaşamında her şey istediği gibi olacak, umut ettiği şeylere kavuşacak ve hayallerini gerçekleştirecek demektir. Rüyayı gören kişi için hayatında kafasını meşgul eden olaylar var ise o olayları aşacak ve artık kafası ferah bir şekilde hayatına devam edecek demektir. Rüya sahibi mutlu bir hayata sahip olacak ve evinden işine işinden evine gelip giden rahat bir kişi olarak yaşayacaktır diye yorumlar yapılır.

Rüyada Ciğer Pişirmek

Rüya sahibi için her zaman iyiye ve hayra yorulmaktadır. Bu rüyayı gören kişilerin hayatla ilgili en ufak bir şikayetleri olmaz ve her olayları yolunda gider. Kişinin isyan edeceği bir durum yaşanmaz ve hayatında aksilik çıkaracak olaylarla karşılaşmaz. Bu kişiler hakkında cevval, yiğit ve mert cesaretli bir kişi olduğu söylenir.

Rüyada Ciğer Yemek

Ailesinde ve çevresinde istediği, hayalini kurduğu bir eşyaya ya da mala sahip olacağı şeklinde yorumlar da yapılır. Bazı tabirlere göre de aileye katılacak olan yeni bir ferde de işaret edildiği görülür. Yani burada anlatılmak isten aileye yeni katılacak olan bir bebek olacak ve bu eve bolluk, bereket, neşe, huzur ve mutluluk getirecek demektir.

Rüya sahibinin bu ara oldukça kolay olan yollardan rızık kazanıyor olduğunu ve her işinin de oldukça kolay ilerliyor olduğunu da göstermektedir. Rüya sahibi göründüğü üzere oldukça iyi niyetli ve her işe de bu iyi niyeti ile de yaklaşıyor olmasından dolayı da her an başarı elleri arasında olan bir kişi olduğunu da göstermektedir. Sizler bu ara sunuluyor olan teklifleri en iyi şekilde değerlendirir ve üzerinde biraz kafa yorarak da en mantıklı olan yorumları da getirir iseniz hem kolay bir şekilde hem de yüklü olan bir miktarda geliri de elde edeceğinizi de gözler ardı etmemelisiniz. Kolay kazanılan kazançlar sizlere daha da çok azim vererek sizleri işine daha çok bağlayacak olmasından dolayı da başarıların peşini bırakmamanız gerektiğini de göstermektedir.

Rüyada Ciğer Kavurması Yemek

Kolay olan kazancın yanı sıra rüya sahibinin rüyada haram olarak nitelendirilmiş bir hayvanın ciğerini yediğini de görür ise bu da daha çok haram olan kazançları da ifade etmektedir. Sizler her ne kadar iyi niyetli olur iseniz olun çevrenizdeki insanların fikirlerinden de bir hayli etkilenerek de hareket ediyor olmanızdan dolayı da bu sizlerin boğazlarından da haram lokma geçmesine de sebep olacak olduğunu da unutmayın. Sadece kazanç için olan yollarda da değil zevk ve bir anlık hatalara da düşerek zina gibi olaylara da yönelmenizin oldukça da yoğun olacağı bu dönemlerde eğer kendinizi dizginlemez iseniz de oldukça kayıpların olduğu zaman dilimine sahip olacaksınız.

Rüyada Ciğer Yediğini Görmek

Rüya sahibinin artık beklediği huzurlu olan zaman dilimini ve hayırlı olan işleri de beraberinde getiriyor olduğunu simgelemektedir. Rüya sahibi kısa bir zaman dilimi de olsa hayırsız olan işlere başvurmaya başlamış olan bir birey olmasından dolayı her an kazanmaya alışkın olmasının yanı sıra bu ara sadece kayıp etmeye mahkum olan biri haline gelmiştir. Sürekli kazanmaya alışmış olan biri için kayıplar oldukça da ağır olan bir durum olmasından dolayı da artık sizlerin de bu durumun farkına varmış olmanızdan dolayı da kendinizi toparlamak için çaba sarf etmeye başlamış olduğunuzu da göstermektedir. Sonunda hayırlı olan işlere tekrar başlamış olmanız hem sizlerin çevreniz tarafından tekrar eskisi gibi sevilen ve sayılan birisi olmasını sağlar iken hem iş hem de aile hayatınızda kısa bir süre içerisinde eski sağlığına kavuşacak olduğunu da göstermektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git