Rüyada Çiçek Görmek

Rüyada Çiçek Görmek
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.848 kez okundu.

Rüyada çiçek görmek, evlatla ilgili kavramlar olarak yorumlanır. Eğer rüyada çiçek gören kişi eğer çocuk sahibi değilse çocuk sahibi olabilir. Uzun zamandır evlat edinmek için tedavi gören kişilerin tedavileri sonuçlanabilir. Eğer evli ve çocukluysanız evladınızla ilgili konulara yoğunlaşabilirsiniz.

Rüyada Çiçek Toplamak

Dostluk arkadaş edinmek anlamına gelir. Rüyasında çiçek gören kişi biriyle dost olabilir ya da bir dostluğunuz iyilik görebilirsiniz. Dostunuz ile ilgili konularda yoğunlaşmak olarak yorumlanır. Kişi dostları ile iyi vakit geçirebilir, onlarla tatile gidebilir, beraber yemekler yenebilir, sinemaya gidilebilir. Dostlarla çok muhabbet ve dertleşmek olarak yorumlanabilir.

Rüyada Çiçek Koklamak

Bir sinyal olarak yorumlanır ve ufak bir rahatsızlık geçirebilir. Eğer kişi sağlığına dikkat etmezse sağlık sorunları yaşayabilir. Tedavisi süren kişiler daha dikkat etmek zorundadır. Bu dönemde daha dikkatli olmak ve tedavinin gerektirdiği her şeyi uygulamak gerekir. Ayrıca kişi birisinden bir haber alır. Uzaklardan biri ona bir haber getirir. Müjdeli haberler duyar ve hayatında olumlu gelişmeler yaşanır. Aynı zamanda koklanan çiçek sembolü görüldüğü duruma ve şekle göre de farklılık gösterebilir. Papatya, lale, gül ve orkide koklamak, genel olarak güzel bir geleceğin habercisidir.

Rüyada Çiçek Ekmek

Kişinin iş hayatında ve mesleki anlamda elde edeceği başarılara, zaferlere delalet eder. Maddi anlamda kazançlara, bolluk ve berekete yorulur. Aynı zamanda bu rüya duygusal konulara tabir edilir. Yaşanacak büyük bir aşkın müjdesini verir. Eğer özlenen, beklenen var ise müjdeli haberler, yaşanacak olumlu gelişmelere işaret eder. Genel anlamı ile her konuda yaşanabilecek mutluluk olarak tabir edilir.

Rüyada Çiçek Sulamak

Yakın bir zamanda rızkın ve nasibin bollaşacağı bir dönemin yaşanacağına delalet eder. Bu dönem, kişinin tüm sıkıntılarından kurtulacağı, hastalıkların şifa bulacağı, borçlar varsa ödeneceği manası taşır. Refah ve afiyette olunacaktır. Rüya sahibinin, giriştiği bir işte çok emek verip çalıştığı ve sabrının sonunda bu işten büyük hayırlar, menfaatler elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada Çiçek Yemek

Önemsenen bir konuda alınacak kararların hiç umulmadık getirileri olacak ve kişi geçim sıkıntısı çekmeyecek ve geliri artacaktır. Kendi işini yapan kimseler için karlı bir yatırıma, başka işte çalışan kimseler için sürpriz bir terfi, iş arayan kimseler için yeni bir iş teklifine delalet eder. Bir diğer yoruma göre kişinin duyacağı güzel sözler anlamı taşımaktadır.

Rüyada Çiçek Çalmak

Rüyayı gören kişinin çevresinde kötü niyetli, kıskanç kimselerin olduğuna ancak bu kimselerin kişiye, ailesine zarar veremeyeceğine tabir edilir. Verimli ve getirisi yüksek bir işin gerçekleşeceğine de yorumlanır. Bazı alimlerin yorumuna göre bu rüya, yakın bir zamanda yaşanacak gönül ilişkisine işaret eder. Kişi, hayalini kurduğu bir birliktelik yaşayacak ve mutlu olacak manasına gelir.

Rüyada Çiçek Almak

Dertlerden arınmak, ruhsal sıkıntılardan kurtulmak, ferahlamak anlamı taşır. Uzun süredir uğraşılan sorunlardan arınacağına tabir edilir. Bir diğer yorumu ise kişinin yaşayacağı sürpriz bir aşkın müjdesini verir. Rüya sahibinin karşısına çıkacak bir insan ile birliktelik yaşayacağı ve bu ilişkinin hayırla sonuçlanacağına delalet eder. Evli kimseler için bu rüya, evlilikte yaşanacak sorunsuz ve mutlu günlerin habercisidir.

Rüyada Çiçek Açması

Kişinin tüm işlerinin rast gideceğine, umut veren gelişmelerin olacağına delalet eder. Tazelenmek anlamı da taşır. Aile, iş ya da sosyal yaşantıda tazelenme ve yenilenme sürecini ifade eder. Bir diğer yorum ise kişinin şansının bol olacağına yorumlanır. Aynı zamanda, gönül ilişkilerinde biten bir ilişkinin ya da evliliğin tekrar başlayacağına tabir edilir.

Rüyada Çiçek Koparmak

Bazı tatsızlıkların yaşanacağına, huzurun kaçacağı, kişinin yaptığı hatalar sonucu güzel bir işin bozulacağına delalet eder. Bu rüya, ilişkilerde yaşanacak sorunlara da yorumlanır. Söylenen yanlış sözler, kalp kırıklıkları, sürtüşmeler, tartışmalar ve küslükler olarak tabir edilir. Bazı yorumculara göre kişinin, uzun zamandır istediği hayal ettiği bir dileğine kavuşacağı ve mutluluğu yaşayacağı manası taşır.

Rüyada Çiçek Dikmek

Çok hayırlı işler yapılacağı ve bir süre sonra bu işlerin neticesinin büyük mutluluklar getireceğine delalet eder. Aynı zamanda iş hayatında yaşanan tüm sorunların, karmaşanın biteceği ve olumlu anlamda netlik kazanacak olay ve durumlara yorumlanır. Bu rüya, kazancın artacağı, bereketli, şanslı bir dönemi müjdeler. Sabırlı olunduğunda güzel gelişmelerin yaşanacağı anlamı taşır.

Rüyada Çiçek Buketi Görmek

Aile, iş ve özel hayatta her şeyin yoluna gireceğine, sorunlardan kurtulmaya ve ferahlamaya işaret eder. Rüyayı gören kişi, hiç ummadığı kadar rahat bir süreç yaşayacaktır. Bir diğer yorum ise zengin bir hayattır. Bu rüya, alınacak bir teklife de delalet eder. Bu teklif gerek özel hayat gerekse iş hayatı için olabilir. Kişi bu teklifle çok mutlu olacak anlamına gelir.

Rüyada Çiçek Hediye Etmek

Kişinin, yakın çevresinden birine ya da gönül bağı olan birine yapacağı bir teklif, jest yada iyiliğe delalet eder. Bu rüya kişinin, duygusal hayatı ile yorumlanır. Sevilen kişiye duyguları açıklamak olarak da ifade edilmiştir. Bir diğer yorumu ise rüyayı gören kişi büyük bir aşk yaşayacak tabir yerinde ise o kişiyi mutlu etmek için elinden geleni yapacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git