Rüyada Cezve Görmek

Rüyada Cezve Görmek
21 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.215 kez okundu.

Rüyada cezve görmek, genel olarak iyiye yorulmaz. Bu rüyalar dedikoduya gerçek olmayan kötü söze yorulur. Rüyada görülen bakır ise yapılan bu dedikodulardan bir süre sonra müjdeli ve sevinçli bir haber gelecek demektir. Fakat genellikle çeşitli tatsız sözler ve söylentiler şeklinde yorumlanmaktadır. Bir kişi rüyasında kahve pişirdiğini görüyor ise uzak yoldan bir haber almaya veya uzaktan gelecek misafire yorumlanır.

Rüyada Cezvede Su Kaynatmak

Rüya sahibi bir dost edinir ve hayırlı bir dostluk oluşur. Yakın bir dostundan arkadaşından veya akrabasından bir ödül ya da övgü alacağına delalet olur. Eğer yakın bir arkadaşınız ile bir takım sorunlar geçmişteyse yaşadıysanız, artık bu sorunların düzeleceğine yorumlanabilir.

Rüyada Cezve İçinde Kahve Görmek

Kötü söz, yalan söylenti ve dedikoduya işaret edilmekle birlikte rüyayı gören kişi için can sıkıcı bir durum ya da üzüntü keder olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişi bir sıkıntıyla karşılaşacak veya dar bir duruma düşecek bunu kafasına çok takıp kalbini karartması, bu sıkıntılı durumu uzun süre kafasına takıp etkisinden kurtulamayacağı şeklinde tabir edilmektedir. Bazı alimlere göre ise bu durum iftiraya uğrama kötülükle karşılaşma ve ağır ve zor günlerin yaklaştığına yorumlanmaktadır. Bu olaylardan sonra da rüya sahibinin insanlara olan güveninin sarsılması ve üzüntü ve keder olarak sonuçlanması olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Cezvede Süt Kaynatmak

Daha çok iftiraya ya da asılsız olan sözlere uğramaya işarettir. İnsanların sizler de olan şeylere sahip olamadıkları ve sizler kadar hiçbir an mutlu olmayı başaramadıklarından dolayı kıskançlıktan sizlere iftira atma yoluna başvurmalarının olası olduğu bir zaman dilimi içerisine girdiğinizi göstermektedir. Sizler her ne kadar çevrenizdeki insanlara iyi niyet ile yaklaşıyor olsanız bile onlar sizlere karşı her an bir kin besliyor olmalarından dolayı sizlere çöküş yaşatma planları içerisine girmektedirler. Eğer bu zaman dilimi içerisinde metanetinizi korumaz ve çevrenizdeki insanların laflarına da kulak asar iseniz sizler için hiç de hoş olmayan durumların içerisinde kendinizi bulmanız da an meselesi olabilir. Bu kıskançlıklar sizlerin eşleri ile iyi geçiniyor, çocuklarınızın oldukça hayırlı evlat olmaları, herkes tarafından oldukça çok sevilen bir insan olmanız ya da hem eğitim hem de iş alanınızda her zaman sizlerin en iyisi olmanızdan dolayı da olma ihtimali bir hayli yüksek. Bazı başarılarınızı dost sandığınız ama aslında size oldukça kin besliyor olan insanlardan da saklar iseniz sizler için daha da mutlu bir hayat kapısı açılmak üzere de olabilir.

Rüyada Cezve Aldığını Görmek

İftira gibi kötü olayları ifade ediyor olmasının yanı sıra genç bir kızın kahve pişiriyor olduğunu görür iseniz bu kız için bir kısmet anlamına da gelmektedir. Kısmet denildiği zaman insanların akıllarına her ne kadar iyi bir durum geliyor olsa da bu kısmeti olarak karşısına çıkacak olan kişi genç kızı pek de mutlu edemeyeceği için biraz daha o kişiye karşı temkinli bir şekilde yaklaşmasında da hayır vardır da denilebilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git