Rüyada Cezaevi Görmek

Rüyada Cezaevi Görmek
26 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 816 kez okundu.

Rüyada cezaevi görmek, rüya sahibinin bu sıralar bol zahmetli ve acılı günler çekecek olduğunu göstermektedir. Hayatı boyunca sadece kazanmak ve bol para amacı ile her an çalışıyor birisi olmanıza rağmen yapmış olduğunuz hataların evinizden uzaya kadar yol olacağından dolayı aksilikler sizleri beklemektedir. Eğer bu girmiş olduğunuz zaman zarfı içerisinde kendinizi toplamaz ve bir şeyleri de yoluna sokmak amacı ile de çaba sarf etmez iseniz çok daha fazla zorlanacak olduğunuz zaman dilimleri ile mücadele etmek zorunda da kalabilirsiniz. Bu hataları sadece iş ile ilgili olan konularda da değil tüm zamanınızı yanlışlar ile dolu olan işlere ayırıyor olduğunuz bu zaman zarfı içerisinde ailenizi de bir hayli ihmal ediyor olduğunuz için de üzülmeniz de söz konusu olabilir.

Rüyada Cezaevine Girmek

Rüya sahibinin kara sevda gibi bir insanı hem oldukça mutlu eden hem de bir hayli süründürmeye gücü yeten olaylar içerisine girmiş olduğunu göstermektedir. Eğer rüya sahibi bir de evli olan birey ise bu olayın imkansız aşka dönüşecek olmasından dolayı oldukça fazla acı çekecek ve bu acı dolu zamanları içerisinde kendine etmiş olduğu eziyet ile yetinmeyerek bu zaman dilimini çevresinde yer alan insanlara da zehir edecek gibi görünmektedir. İnsanlar için oldukça önemli ve vazgeçilmez duygular arasında yer alan bu sevda olayını sizler biraz fazla da abartarak hiç kimsenin memnun olmayacağı şekilde sonuçlandırmaya da çalışıyor olabilirsiniz.

Aşkı anlatır iken bu kara sevdanın da karşılıklı olduğunu da ifade etmektedir. Karşınızda yer alan kişi nasıl sizlerin kalbini hiç kimseye de sormadan almış ve götürmüş ise de aynısını kendiniz de karşınızda olan kişiye yapacaksınız. Böyle delice sevdaya tutulmuş olduğunuz o kişi ile de tüm sevginizi doruklarında yaşamanız amacı ile de evlilik ya da nişan gibi olan olayların da kapıda olduğu gözlenmektedir. Eşinize ya da sevdalı olduğunuz kişiye her an böyle davranmaya devam ettiğiniz sürece hem aile hayatınız hem de iş hayatınız oldukça keyifli ve huzurlu bir şekilde de ilerleyecektir. Her şeyin yanınızda olduğu bu zaman dilimini en iyi şekilde de değerlendirmeniz, elinize geçen fırsatların asla kayıp edilmemesi gerektiğini de en iyi şekilde ifade etmektedir.

Rüyada Arkadaşının Cezaevine Girmesi

Hataları ve ihtirasları beraberinde getirir iken bir de çalıştığınız yerde birinin işini sadece hile ile yapıyor olduğunu göstermektedir. Hile ile yapılan işlerin de gün yüzüne çıkması mevzusu da oldukça yakın olmasından dolayı da eğer temkinli bir şekilde davranmaz iseniz tüm suçlamalar da sizlere kalabilir. Bu sadece iş ile de değil eğitim ve insani ilişkiler ile ilgili olan konularda da olabilir. Bu ara adeta Polyana gibi davranıyor olmanızdan dolayı herkes sizlerin hem iyi niyetini oldukça fazlası ile kullanır iken hem de sizlere akılların almayacağı kadar zarar verebilecek olduğu da gözlenmektedir.

Rüyada Kardeşinin Cezaevine Girdiğini Görmek

Üzülmeye ağzının tadının kaçmasına neden olacak kötü bir olaya, kötü zamanları hatırlatacak olaylar yaşanması ve rüya sahibini etkilemesine yorulur. Kardeşiyle bir konuda anlaşmazlık yaparak küs kalmasına alamet eder. Başka bir yoruma göre ise rüyayı gören kişinin uzan zamandan beri çektiği bir sıkıntıdan kurtulmasına işaret eder. Kem gözlerin varlığına, kıskanç kişilerin nazarına uğramaya, bu sebepten dolayı meydana gelecek kötü olaylara alamettir. Ailede yaşanılan olaylarda dikkat etmesi gerektiğine, arkadaş çevresinde meydana gelecek olaylarda sakinliği korumak gerektiğine, iyi ve sözü geçen insanlara iş yaptıracağına alamet olur. Rüyayı gören kişinin aile ve iş hayatında mutlu ve huzurlu olacağına, hayatında güzel şeylerle karşılaşacağına, aile içindeki sürtüşmeler sona ereceğine, tutuklu ise berat edeceğine işaret eder.

Rüyada Kardeşinin Cezaevinden Çıktığını Görmek

Rüya sahibinin tüm dertleri arkada bırakmasına, yaşamının geri kalanında yeni bir sayfa açmasına, yeni başlangıçlar yaparak bunalımlardan kurtulmaya işaret eder. Hedeflerde sabır ve azim göstermeye yorumlanır. Rüya sahibinin hak etmediği bir muameleye maruz kalmasına, güzel şeyler yapmak isterken engellerle karşılaşmaya alamettir. Yaptığı işte kararsız kalmaya, duygusal olarak kendisini muhakeme etmeye, ilerde yapacak işte kaygı duymaya işarettir. Haksızlık yapılan bir durumda karşı çıkmaya, rüya sahibine yanlış gelen bir durumu düzeltmek için çalışmaya alamet eder. Gerçek hayatta eşle kavga etmeye, eşin yaptığı bir işin sonucunda kızmaya yorulur.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git