Rüyada Ceviz Görmek

Rüyada Ceviz Görmek
13 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.071 kez okundu.

Rüyada ceviz görmek, zarar görmek anlamına gelir. Rüyada ceviz gören kişi sinsi bir arkadaşla karşılaşabilir. Rüyada ceviz kırdığını gören kişinin arkadaşlarıyla arası açılır. Yakın bir arkadaşınızla laf kavgası yapabilirsiniz. Ceviz gören kişi arkadaşlarıyla karşı karşıya gelebilir. Hiç ummadığı bir arkadaşı tarafından üzülebilir. Bu dönemde arkadaşlarınızla çok fazla didişmemeye dikkat edin.

rüyada ceviz

Rüyada Ceviz Kırmak

Gizli bir gelir anlamına gelir. Kişi gizli bir gelir elde edecek demektir. Yakın çevresiyle bu geliri paylaşabilir ve onlara yardımcı olabilir. Mutluluğunu yakınındakilerle paylaşacaktır ve gelirini paylaşacaktır. Rüyada ceviz kırmaya devam eden kişi bir süre sonra yine o gelire nail olacaktır.

Rüyada Ceviz Yemek

İhanet olarak yorumlanır. Kişi birini aldatabilir. Rüyada bir başkasının ceviz kırdığını ve yediğini gören kişi o kişi tarafından aldatılabilir. Birçok ceviz, kişi çok kalabalık bir ortama girecek ve vakit geçirecek demektir. Güzel zaman geçirilebilir ve bol bol muhabbet edilebilir. Sağlıklı ve huzur dolu bir hayat yaşar. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin geliri ve nimetleri artar, işinde hiç beklemediği kadar başarılı olur. Ceviz eğer çürük ise, kısa süreli bir hastalık yaşayacağınızı gösterir. Kişi, iş ve normal yaşantısında başarısızlıklar yaşayabilir, güvendiği insanlara aslında güvenilmemesi gerektiğini anlayabilir.

Rüyada Ceviz Ağacı Görmek

Genel olarak maddi yorumlanan bir rüyadır. Kimse para kazanacak demektir. Toplamak işinin aile yaşantısında mutlu olacağına işarettir. Eğer rüyanızda çürümüş gördüyseniz etrafınızdaki bir kişi tarafından kandırılacaksınız demektir. Hiç beklemediğiniz bir kişi ile karşılaşacaksınız demektir. Düşmeniz bir bela geleceğine fakat kısa sürede bu beladan kurtulup ferahlayacaksınız demektir. Koparmak zorunlu bir seyahate çıkacaksınız ve ailenizden ve sevdiklerinizden ayrı kalıp özleyeceksiniz diye tabir edilir.

Rüyada Çürük Ceviz Görmek

Kahin ve falcıların söze olarak tabir edilir. Eğer bu kişi bundan yer ise insanlar tarafından sözlerine itibar edilmediği olarak yorumlanır. Rüyada bir kişi yerden toplayıp yerse bir kadın tarafından bir mal gelecek ve rüya sahibine geçecek demektir. Yapraklarının döküldüğünün görülmesi ve rüya sahibinin bu yaprakları toplar ise büyük mevkili bir kişiden gelecek olan bir mala delalet edilir.

Rüyada Ceviz Ağacı Kesmek

Rüya sahibinin artık oldukça yorgun olduğunu ve kısa bir sürede olsa dinlenmek için tatile ihtiyacı olduğunu da göstermektedir. Bu ara aile içerisinde yaşanan ayrılıklar ve kavgalar sizleri bir hayli yormuş iken bir de işlerin oldukça üst üste de gelerek sizleri bir hayli yormuş olması eğer biraz dinlenmez iseniz de hastalık gibi kötü bir şekilde sonuçlanacak olduğunu da göstermektedir. Her şeye oldukça çok vakit ayırabiliyor iken sadece kendiniz için vakit ayıramıyor oluşunuz bu ara sağlığınızı oldukça etkileyecek olduğunu sizlere gösteren bu rüya biraz kaçışların haberini vermektedir. Tatil için illa ki uzak bir şehre ya da deniz kenarına da gitmenize gerek yok. İki sokak ötenizde kimsenin sizi siz istemediğiniz sürece bulamayacağı bir eve ya da atölye gibi bir yere de giderek dinlenebileceğiniz mümkün iken tek başınıza bir tatil kapıda olduğunu anlatıyor.

Rüyada Ceviz Toplamak

Yorgunluk ve yorgunluk sonrası gelen tatili simgelerken bir de üzerinde bol miktarda çuvallarca ceviz olduğu da rüya sahibi tarafından görülüyor ise de bu bereket anlamına da gelmektedir. Oldukça çok çalıştınız. Evet, çok da yoruldunuz. Fakat artık o işlerin meyvelerinin toplanma vakti gelmiş olduğu için de sizler için bereketi de simgelemektedir. Sabrın sonu nasıl her defasında selamet oluyor ise sizlerin bu yorgunlukları da artık meyveye dönüşüyor olmasından dolayı sizleri her türlü bir selamete de kavuşturuyor olduğunu ifade etmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git