Rüyada Ceviz Görmek

Rüyada Ceviz Görmek
13 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 970 kez okundu.

Rüyada ceviz görmek, zarar görmek anlamına gelir. Rüyada ceviz gören kişi sinsi bir arkadaşla karşılaşabilir. Rüyada ceviz kırdığını gören kişinin arkadaşlarıyla arası açılır. Yakın bir arkadaşınızla laf kavgası yapabilirsiniz. Ceviz gören kişi arkadaşlarıyla karşı karşıya gelebilir. Hiç ummadığı bir arkadaşı tarafından üzülebilir. Bu dönemde arkadaşlarınızla çok fazla didişmemeye dikkat edin.

Rüyada Ceviz Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada ceviz

Rüyada ceviz görmek, gizli bir gelir anlamına gelir. Rüyada cevizi kıran kişi gizli bir gelir elde eder. Yakın çevresiyle bu geliri paylaşabilir ve onlara yardımcı olabilir. Mutluluğunu yakınındakilerle paylaşacaktır ve gelirini paylaşacaktır. Rüyada ceviz kırmaya devam eden kişi bir süre sonra yine o gelire nail olacaktır.

Rüyada Ceviz Görmek Ne Demek ?

Rüyada ceviz ihanet olarak yorumlanır. Rüyada ceviz kırdığını ve yediğini gören kişi birini aldatabilir. Rüyada bir başkasının ceviz kırdığını ve yediğini gören kişi o kişi tarafından aldatılabilir. Rüyasında birçok ceviz olduğu gören kişi çok kalabalık bir ortama girecektir ve vakit geçirecektir. Güzel zaman geçirilebilir ve bol bol muhabbet edilebilir. Ceviz gören bir kişi, sağlıklı ve huzur dolu bir hayat yaşar. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin geliri ve nimetleri artar, işinde hiç beklemediği kadar başarılı olur. Çürük ceviz görmek, kısa süreli bir hastalık yaşayacağınızı gösterir. Kişi, iş ve normal yaşantısında başarısızlıklar yaşayabilir, güvendiği insanlara aslında güvenilmemesi gerektiğini anlayabilir.

Rüyada Ceviz

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ceviz görmenin anlamı ve ceviz rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Ceviz Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Gulay dedi ki:

    Ruyamda once esime bi bayanla muhatap oldugu icin kizdigimi hatirliyorum sonra bi eve gidiyorum bi odayi aciyorum bi ceviz goruyorum sonra diger odayi aciyorum esimi o bayanla beni aldatirken yakaliyorum. Kadin odadan cikiyo esim baygin gibi,bu durumdan esim hic sikayetci degil cok rahatlamis goruyorum ve sinirimden kuplere biniyorum ve bu bayanida daha once beyendiyini hatirliyorum lutfen bi yorum

Sayfa başına git