Rüyada Ceviz Görmek

Rüyada Ceviz Görmek
13 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.027 kez okundu.

Rüyada ceviz görmek, zarar görmek anlamına gelir. Rüyada ceviz gören kişi sinsi bir arkadaşla karşılaşabilir. Rüyada ceviz kırdığını gören kişinin arkadaşlarıyla arası açılır. Yakın bir arkadaşınızla laf kavgası yapabilirsiniz. Ceviz gören kişi arkadaşlarıyla karşı karşıya gelebilir. Hiç ummadığı bir arkadaşı tarafından üzülebilir. Bu dönemde arkadaşlarınızla çok fazla didişmemeye dikkat edin.

rüyada ceviz

Rüyada ceviz görmek, gizli bir gelir anlamına gelir. Rüyada cevizi kıran kişi gizli bir gelir elde eder. Yakın çevresiyle bu geliri paylaşabilir ve onlara yardımcı olabilir. Mutluluğunu yakınındakilerle paylaşacaktır ve gelirini paylaşacaktır. Rüyada ceviz kırmaya devam eden kişi bir süre sonra yine o gelire nail olacaktır.

İhanet olarak yorumlanır. Rüyada ceviz kırdığını ve yediğini gören kişi birini aldatabilir. Rüyada bir başkasının ceviz kırdığını ve yediğini gören kişi o kişi tarafından aldatılabilir. Rüyasında birçok ceviz olduğu gören kişi çok kalabalık bir ortama girecektir ve vakit geçirecektir. Güzel zaman geçirilebilir ve bol bol muhabbet edilebilir. Sağlıklı ve huzur dolu bir hayat yaşar. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin geliri ve nimetleri artar, işinde hiç beklemediği kadar başarılı olur. Çürük ceviz görmek, kısa süreli bir hastalık yaşayacağınızı gösterir. Kişi, iş ve normal yaşantısında başarısızlıklar yaşayabilir, güvendiği insanlara aslında güvenilmemesi gerektiğini anlayabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git