Rüyada Çeşme Görmek

Rüyada Çeşme Görmek
8 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.254 kez okundu.

Rüyada çeşme görmek, eğer şu an işsiz iseniz güzel bir işe başlayacağınızın ve düzenli bir gelirinizin olacağının işaretçisidir. Rüya sahibi alın teriyle helal para kazanacağının göstergesidir. Düzenli akan bir çeşme görmek, güzel bir geleceğin ve umut dolu günlerin habercisidir.

Rüyada Çeşme Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada çeşme

Rüyada çeşme görmek, kuşa bir süre içerisinde güzel ve müjdeli bir haber alabileceğinizi göstermektedir. Rüyasında çeşme gören bir kişi; güzel günler yaşayacak hayatındaki olumsuzluklardan, sıkıntı ve sorunlardan kurtulacaktır. Paslı bir çeşme görmek, rüya sahibinin kısa bir süre sıkıntıya girebileceği, bir hastalık yaşayabileceği ya da küçük bir operasyon geçirebileceğinin göstergesidir.

Rüyada Çeşme Görmek Ne Demek ?

Rüyada çeşme görmek; genellikle düzenli ve helal kazanılacak bir gelire sahip olacağınıza yorulmaktadır. Akan su temizse ve sürekli ise, güzel günlerin sizi beklediğini gösterir. Eğer akan su kirli ve aralıklı akıyor ise, günlük hayatınızda ve iş hayatınızda bazı problemlerle ve anlaşmazlıklarla karşılaşabileceğinizi gösterir. Rüyasında çeşme gören bir kişi bekar ise, hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına yorulurken, rüyasında çeşme gören kişi evli ise özel hayatında daha da mutlu olacağı bazı süprizlerle karşılaşabileceğini ve eğer varsa sorunlarını kısa bir süre içerisinde aşacağını gösterir. Çalışan bir kişinin çeşme görmesi, kısa bir süre içinde varlığının artacağına ve yeni bir mülk sahibi olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Genellikle kişinin varlığının artacağına ve güzel, parlak bir geleceğin onu beklediğine işaret etmektedir.

Rüyada Çeşme

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada çeşme görmenin anlamı ve çeşme rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git