Rüyada Cenaze Görmek

Rüyada Cenaze Görmek
24 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 745 kez okundu.

Rüyada cenaze görmek, daha çok rüya sahibinin ömrünün uzadığının söylendiğine göre bir de sevdiklerinden birini ya da yakından tanıyor olduğu birini kayıp etmeyi de ifade etmektedir. Sizlerin bu kısa bir süre önce istemeyerek de olsa birini oldukça kırdığınızı ve onun kalbini de tekrar kazanmanız gerektiğini sizlere anlatır iken belki de onu tamamen sonsuzluğa uğurlayacak olduğunuzu da göstermektedir. Belki ölüm gibi kötü bir olay ile kayıp etmeseniz bile başka bir şehre taşınabilir ya da sizden çok uzak olan bir semte de. Asla küs ayrılmayı kimse kolay kolay istemeyeceği için de sizlerin de artık harekete geçmeniz gereken vaktin geldiğini gösterir iken bir de geri eğer çaba sarf eder iseniz rahatlık ile kalbini kazanacak olduğunuzu da göstermektedir.

Rüyada Düşmanının Cenazesini Görmek

İyilik ve kötülük gibi tüm anlamları ifade eder iken kapanmış gibi görünüyor olan düşmanlığın da tekrar gün yüzüne çıkmaya yüz tutmuş olduğunu da göstermektedir. Siz her ne kadar aklınızda bitirmiş gibi olsanız ve artık bir şeyler ile uğraşmayı bıraktı ve karşınızda yer alan kişiyi de bıraktı sansanız bile sizlerin hain bir şekilde kuyusunu kazmak için hazırlanıyor olduğunu da göstermektedir. Temkinli bir şekilde geçirmeniz gereken zaman diliminin yaklaşıyor olduğunu ifade eden bu rüya bir yandan da sizlerin hala bu düşmanlığı sürdürmek yerine iyi niyetiniz ile devam etmeniz gerektiğini de ifade etmektedir.

Rüyada Cenazeye Gittiğini Görmek

Rüya sahibinin çok sevmesine rağmen hayatında uzun zaman zarfı içerisinde haber alamadığı birini gösterir iken o kadar çok dua ediyor olmasından dolayı da artık haber alabilecek olduğunu ifade etmektedir. Sizler o kişiyi kalpten ve her şeyi ile oldukça çok sevmenizden bir hayli üzülüyor olmanız da gözler önünde olmasından dolayı sizlerin o kişiden haber alabilmeniz için yardım edecek çok kişi çevrenizde olduğunu da işaret etmek ile birlikte çevrenizde gerçekten de sevilen birisi olduğunuzu da göstermektedir.

Rüyada Sevdiğin Birinin Cenazesine Gitmek

Bir nebze sizler tarafından özlem ve endişe duygularını gösterir iken sevdiğiniz o kişiden uzun zaman haber alamamış oluşunuzun sizlerin onu bir hayli kırmış olduğunuzdan dolayı olduğunu da göstermektedir. Sizler karşınızda yer alan insanları her ne kadar sevseniz bile bazen davranışlarını kontrol edemeyen biri olmanızdan dolayı da bazen büyük üzüntülere sebep olarak kendinizi insanlardan yoksun bırakmak gibi olan olaylara da şahit olacağınızı işaret etmektedir.

Rüyada Cenaze Evinde Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin hayatı boyunca birçok zorluk ile mücadele etmek zorunda kalmasından dolayı hayat ile ilgili birçok tecrübe edinmiş olduğunu işaret etmektedir. Hem iş hem aile hem de hayata tutunmak için gerekli olan her türlü şeylerde bir hayli yorulmuş ve hep kendinizden önce başkalarını düşünüyor olan bir yapınızın olmasından dolayı da tecrübeleriniz ile artık ilerlemeye başlıyor olduğunuzu göstermektedir. Hayattan elde etmiş olduğunuz bu tecrübeler ile artık eskiden yapmış olduğunuz hataları artık yapmaz iken bunun yanı sıra daha çok hep kalbiniz ile değil de mantığınız ile ilerliyor oluşunuzdan dolayı da daha çok kazanan biri haline de geliyor olduğunuzu göstermektedir.

Rüyada Kendi Evininin Cenaze Evi Olması

Aynı ev içerisinde yaşıyor olduğunuz birisi tarafından da oldukça ağır bir kazık yiyecek olduğunuzu da sizlere bildirmektedir. Eğer çevrenizde yer alan insanları da en iyi şekilde seçmez iseniz de daha çok tecrübe edinmeniz gereken konuyu yaşayacak olduğunuzu da sizlere ifade etmektedir. Bu aralarda rüya sahibinin çok seviyor olduğu birinin sağlık ile ilgili birçok problemi olduğunu ve bunları atlatmak için de gücünün yetersiz kalacak olmasından dolayı da sizler için büyük bir çöküşü beraberinde getiriyor olduğunu da işaret etmektedir. Sevdiğiniz insanları kayıp etmeye ne kadar tahammül edemiyor olsanız bile bu ara güçlü olmanız gereken durumlar sizlerin yine peşini bırakmayı düşünmüyor gibi duruyor.

Rüyada Cenaze Evinde Olmak

Bu ara düşman olarak gördüğünüz kişilerin aslında size daha çok dost olduklarını ve asıl iyilikleri de onlardan görecek olduğunuzu gösterir iken sadece bunun ile de kalmayıp insanlara daha ön yargı ile yaklaşmanız gerek olduğunu da sizlere göstermektedir. Sizler kişilik karakterinizi biraz daha bastırmanız gereken zaman dilimi içerisine girmiş olduğunuzu da unutmayın.

Rüyada Cenaze Arabası Görmek

Rüya sahibinin daha genç biri olmasının yanı sıra gelecekte oldukça makam sahibi ve ulu bir yere sahip olacağının da göstergesi denilebilir. Hayatınız boyunca her an dersler için olsun hayat mücadelesini en iyi şekilde devam ettirmek amacı ile oluşturulan işler olsun sizler her şeyi en iyisi olacak şekilde başarıyor olmanızdan dolayı da sizler sadece başarmak ile duyguları tadacak kayıp etmek duygusu ne demek asla bilmeyeceksiniz. Sadece iş alanlarınızda da değil evlilik gibi olaylarda da her an en iyisine sahip olacak ve gerçekten delicesine aşık olduğunuz biri ile bu ara evlilik yollarına gireceğiniz de gözlenmektedir.

Rüyada Kendini Cenaze Arabasında Görmek

Sadece makam sahibi olmak ya da iyi bir eşe sahip olmak ile de değil bir de sizlerin bu ara kendiniz için yeni bir şeyler almak için planlar yapıyor olduğunuzun da göstergesidir. Uzun zamandır planlıyor olduğunuz işleri hayata geçirmek için tam vakti olduğunu da bilmeniz gerekmektedir. Sizlerin hem maddi hem de manevi anlamda oldukça rahat bir yaşama kavuşuyor olduğunuzu gösterir iken yeni bir işe yeni bir adım atmayı da gösteriyor olabilir. Bu ara oldukça pozitif bir şekilde ilerliyor olmanızdan dolayı da her elinizi atıyor olduğunuz işlerde başarılı olacak ve istediğiniz servete de kimseden de yardım almadan da kavuşma olanağına da sahip olacaksınız. Fırsatlar sizlere bu kadar yakınlaşmış olan bir duruma iken sizler de ertelemeden hayatı yakalamalısınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git