Rüyada Çekirge Görmek

Rüyada Çekirge Görmek
12 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 893 kez okundu.

Rüyada çekirge görmek, mal sahibi olmak olarak yorumlanır. Çekirge gören kişi bu dönemde mal sahibi olabilir. Yaptığınızın işin karşılığını alabilirsiniz. Rüyayı gören kişi ev ya da araba alma planı yapıyorsa ev ve araba alabilir. Eğer yeni eve taşındıysanız evle ilgili dekorasyon yapabilirsiniz. Evinizin eşyalarını değiştirmek istiyorsanız bu dönemde yeni eşyalar alabilirsiniz.

Rüyada Çekirge Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada çekirge

Rüyada çekirge görmek, intikam anlamına gelir. Rüyada  çekirgeyi gören ve onu yakalamaya çalışan kişi birinden intikam almak isteyecektir. Canınızı yakan birinden öç almak isteyebilirsiniz. Rüyada çekirge yakalayan kişi intikam için adımlar atacaktır. İntikam duygusunun çok yoğun olacağı bir dönem olarak yorumlanır ve bu dönemde kişi duygularını kontrol edemeyebilir. Duyguların kontrol edilmesine işaret eder.

Rüyada Çekirge Görmek Ne Demek ?

Rüyada çekirge, rüyada para harcamak olarak yorumlanır. Rüyada çekirge toplayan kişi bu dönemde para harcayacaktır. Kazançlarınızı harcama konusunda savurgan olabilirsiniz. Rüyada çekirge öldürdüğünü gören kişi parasını düşüncesizce harcayacaktır. Savurgan olunabilecek bir döneme işaret eder. Rüyada çekirge gören bir kişi, büyük bir karasızlık içinde kalarak bir süre ne yapacağını bilemez bir halde dolaşabilir. Aynı zamanda çekirge sembolü, aceleci ve tez canlı bir kişiliğiniz olduğunun göstergesidir. Bu rüyayı gören kişi iş hayatında farklı atılımlar yapabilir ve bunun sonucunda büyük başarılar elde edebilir. Çekirge gören bir kişi, hayatında zor zamanları atlatmak için çok uğraşmış ve çabalamış bir kimse olarak bilinir.

Rüyada Çekirge

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada çekirge görmenin anlamı ve çekirge rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Çekirge Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Şengül dedi ki:

    Eve çekirge girmiş bu ne anlama gelir

Sayfa başına git