Rüyada Ceket Görmek

Rüyada Ceket Görmek
25 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 753 kez okundu.

Rüyada ceket görmek, rüya sahipleri için oldukça hayırlı olan fırsatlar demektir. Rüya sahibi bu ara işsiz kalmış olabilir ve sonunda istediği tarzda olan bir işe de kavuşma olanağının fazla olduğu bugünlerde insanların fırsatları da en iyi şekilde de değerlendirmeleri gerekmektedir. Eğer sizler sunulan fırsatları ve şansları da en iyi şekilde de değerlendirir iseniz de artık hayatınızın sonuna kadar mutlu ve maddi sıkıntıları da yaşamadan bir hayat geçirme olanağının da kapıda olduğunu ifade etmektedir. Sadece iş ile de değil bu bir de sağlık ya da eş açısından da olabilir. Bir süre hasta olarak zaman dilimi geçirmiş olabilirsiniz ve iyi gelecek doktoru da bulamamış da olabilirsiniz. Öyle bir şans kapınızı çalacak ki sizi anneden doğduğunuz ilk günkü gibi hem sağlıklı hem de hayata yeni gözlerini açmış bir bebek gibi mutlu hale de getirecektir. Eğer bekar iseniz de bu ara etrafınızı iyi gözetler iseniz de iyi bir eşin de kapınızı çalmak ile yetinmeyip kalbinizi de çalmak üzere olduğunu da ifade etmektedir.

Rüyada Yeni Ceket Almak

Hayırlı olayları ve fırsatları gösterir iken sizler için her şeyin yenisinin şuan kapıda olduğunu ve sadece kapıyı açmak kadar çaba sarf etmenizin bile yetecek olduğu zamanı sizlere göstermektedir. Eğer bu fırsatları da sonuna kadar da değerlendirebilir iseniz de hem maddi güç hem de sevgiyi doyumsuz bir şekilde de yaşayabileceksiniz.

Rüyada Ceket Giymek

Rüya sahibinin kendisinin ya da çok seviyor olduğu birinin uzun zamandır sağlık problemleri ile uğraşıyor olduğunu göstermektedir. Normalde hastalık anlamına gelirken ceket giymek ise artık hastalıklardan bir türlü kurtulamıyor olan biri olduğunu ve vücudu da dirençlerini kayıp etmiş olduğu için de ruhunu da teslim etmek için hazırlanıyor olduğunu da ifade etmektedir. Sizler bu zaman zarfı içerisinde ona en iyi desteği verdiğiniz ve sizlerden de memnun bir şekilde de ayrılıyor olduğu için de sizlere büyük bir miras bırakacak olduğunun da göstergesi olmaktadır. Bu kişi sizin anneniz ya da babanız kadar ve belki de eşiniz kadar çok yakın bir aile üyeniz de olabilir iken enişteniz ya da uzaktan başka çok sevdiğiniz bir akrabanız da olabilir.

Rüyada Beyaz Ceket Giymek

Ölüm habercisi olarak bilinmesinin yanı sıra artık hayata gücü yetmeyecek olan kişinin ahireti oldukça temiz olan biri olduğunu da göstermektedir. Beyaz saf ve temizliği anlatıyor olmasından dolayı kişinin de oldukça temiz ve iyi niyetli ilahi duygularının da oldukça güçlü olan biri olduğunu da göstermektedir. Sizler bu aralar o kişiler ile gerçekten oldukça güzel vakit geçirmeniz ve geçirtmeniz sayesinde her iki tarafında oldukça mutlu olarak ayrılacak olduğunu da gösterir iken gözlerini kapatana kadar da bu durumun aynı şekilde devam etmesi için de çaba sarf etmeniz gerektiğini de göstermektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git