Rüyada Cehennem Görmek

Rüyada Cehennem Görmek
25 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 703 kez okundu.

Rüyada cehennem görmek rüya sahibi için bol şerlerin olduğu bir zaman dilimini haber eder iken bunun yanı sıra elleri içerisinde olan her şey için de bir kayıp olduğunu da göstermektedir. Sizler her ne kadar kendinizi iyi niyetli biri olarak görseniz bile insanlara olan tutumlarınız ve onları her an aşağılar gibi olan davranışlarınız ile her an kayıplar yaşamaya da kendinizi yine kendi elleriniz ile de mahkum ediyorsunuz. Unutmayın ki bir insan yalnızsa yalnız olmayı kimse ona layık görmemiştir ve aslında böyle olmasını sadece o kendisi istemiştir. Bu durum burada da aynı devam ederek sizler bilerek çevrenizdeki herkesi kırıyor olmanıza rağmen bu halinizi de değiştirmek yerine daha çok devam ediyor olmanızdan dolayı çevrenizde yer alan herkesi de tek tek kayıp ediyorsunuz. Sadece dostlarınız da değil ailenizin üyelerinden de kayıplar oluşur iken sizleri en çok yıpratacak olan maddi kayıpları da bir hayli fazlası ile yaşayacak olduğunuzu da göstermektedir.

Rüyada Cehennem Kuyusu Görmek

Adından da anlaşılıyor olduğu gibi kötü olan anlamları beraberinde getiriyorken sevdiğiniz birini de yanar halde görüyorsanız artık sevdiklerinize de zarar vermeye başladığınızı da göstermektedir. Sizler sadece çevrenizde yer alan insanları kırmaktan korkmaz iken artık sevdiklerinizi bile hayli fazlası ile kırıyor ve sizlerden uzaklaşmasına da sebep oluyorsunuz. Artık kendinize bir düzen vermenizin zamanının artık gelip hatta geçmek üzere olduğunun da göstergesi olan bu rüya sizlerin yalnızlığa tabi olduğunuzu da sizlere göstermektedir.

Rüyada Cehennemde Yanan İnsanları Görmek

Rüya sahibinin bu ara kendi dünya ve ahiret hayatı için hiçbir şey yapmayıp sadece günahlar ve gafletler ile vakit geçiriyor olduğunu göstermektedir. Sizler kendinizi ne kadar önemli biri olarak görseniz bile sizlerin bu hareketleri ile çevrenizde ne bir seveniniz var ne de bir dostunuz. Paranın tek güç olduğuna olan inancınız ile sadece kazanmak ve bunu da kumar ve zina gibi sizlere sadece anlık zevk veren olaylara harcamak ile mutlu olup sonrasında başınıza geleceklerin de farkında bile olmuyorsunuz. Bu durumunuz anne ve babanızda bile o kadar derin olan yaralar oluşturuyor ki çevrenizde bir elin parmaklarını asla geçmeyecek kadar az olan sevdiklerinizi bile kayıp etmek için elinizden gelen her şeyi yapıyor olduğunuzu anlatmaktadır. Sizlerin kalplerini bürümüş olan bu karanlık tamamen artık içerisine çekmeye başlamış ve herkesin nefretini iyice kazanmaya başlamış bir insan olduğunuzu göstermektedir.

Rüyada Cehenneme Gitmek

Sizlerin karakterinin tam anlamı ile oturmamış ve sadece günahlar ile mutlu olan bir insan olduğunuzu gösterirken bir de cehennemi ateşine atılırken kendinizi görürseniz de daha farklı anlamlara da gelmektedir. Bu kötü olan tutumlarınız ile ailenizi de kendinize karşı düşman etmiş ve anne ile babanızın kötü dualarını almaya başlamış biri olduğunuzu da göstermektedir. Eğer kendinize kısa bir süre içerisinde çeki düzen de vermez iseniz sadece dostlarınızı ve sevdiklerinizi de kaybetmek ile kalmayıp hem itibarınızı hem de mal varlığınızı da kayıp etmek üzere olduğunuzu göstermektedir.

Rüyada Cehennem Ateşini Görmek

Rüya sahibinin büyük bir günaha girmesini, hatta bu günah sayesinde de büyük bir zarara uğramasını da işaret etmektedir. Sizler o işi yapar iken her ne kadar günah olmadığını düşünüyor olsanız bile gerçekten bu durum hem çok büyük günah olmak ile birlikte hem de sizleri büyük bir zarara uğratacak olduğunun da göstergesi olmaktadır. İnsanlar için her ne kadar günah ve günah değil kavramı anlaşılmıyor olsa bile insanların sağlığına ve maddi yönlerine zarar veren her şey oldukça büyük bir günah kısmına girmektedir. Sizler sigara içer iken ne kadar günah değil mekruh deseniz bile bu sizlerin sadece kendinizi kandırmanıza sebep olacaktır. Hem sağlığınızı hem de maddi yönlerinizi büyük bir tehlikeye atıyor olmanızdan dolayı kanser gibi insan hayatını ölmek ve kalmak eşiğinde sürüklüyor olan bir hastalığa yakalanmak üzere olduğunuzun da göstergesi olmaktadır diye de yorumlanabilir.

Rüyada Yakınını Cehennemde Görmek

Ne kadar zarar ve ziyan gibi durumları gösteriyor olsa bile bu kişiden oldukça yakın bir vakit içerisinde uzaklaşmanız gerektiğini de göstermektedir. Sizlerin yüzlerinize ne kadar iyi gülüyor ise gülsün, o kadar çok sevip değer veriyor gibi duruyor olsa da bu rüya sizlerin hayatı boyunca en çok zarar da o kişiden görecek olduğunuzun da bildirmektedir. Sadece bu iş ya da eğitim gibi durumlarda da değil sizden bir laf, karşıdan bir laf derken sizlerin hem sevdikleriniz ile hem de aile hayatınız içerisinde de oldukça büyük kargaşalıkları da yaratacak olduğunu da göstermektedir. Sizlerin bu konuda yapması gereken tek şey o kişiye karşı biraz daha temkinli davranarak da hem aile hayatınızı, hem iş hayatınızı, hem de eğitim hayatınızı da korumanız için o kişiden uzaklaşmanız olacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git