Rüyada Cd Görmek

Rüyada Cd Görmek
22 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.034 kez okundu.

Rüyada cd görmek rüya sahibinin oldukça hayaller ile yaşayan biri olduğunu göstermektedir. Sizler her an hayalleriniz içerisinde hem daha bolluk içinde, hem daha çok sevilen, hem iyi bir ev ve iyi bir iş gibi şeyler hayal eder iken her şeyin normal olanına sahip olmanız da özellik ile bu ara canınızı biraz sıkmaya başlayacak. Bu isyan ile olan yaklaşımınız ile sizlerin sahip olduğu şeyler de çoğu insanın hayalleri arasında yer almasına rağmen sizler şükür etmek yerine daha çok isyan ediyorsunuz diye de her an ellerinizde yer alan varlıklardan da mahrum kalabilirsiniz. Hayaller ile hayatları biri birinden ayırt edemiyor oluşunuz sizden sevdiklerinizin de bir hayli uzaklaşmasına sebep olur iken siz bunları bir türlü yoluna sokmaya çalışmıyor oluşunuzdan dolayı da kısa bir süre sonra yalnız kalabileceğinizi de göstermektedir.

Rüyada Cd Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada-cd-gormek-

Rüyada cd görmek hayalleri gösterir iken bir de rüya sahibi rüyasında kendisine ait olan bir düğün için çekilmiş olan cd de görür ise bu ara evlilik hayallerinin de bir hayli artmış olduğunu da göstermektedir. Eğer evli iseniz de sizler de bu ara çocuk hayali ile de yanıp tutuşuyor da olabilirsiniz. Bekarlar için evlilik olaylarını evliler için de bebek haberini de gösteren bu rüya oldukça hayırlı anlamlara da gelmektedir. Bu ara her anı en iyi şekilde değerlendirmeli ve hayatınızdan daha fazla güzel olan olayların da kaçmasına izin vermemelisiniz. Unutmayın ki tüm güzel duygular insanlar için iken bu duygulara sahip olmak da insanların ellerinde olan bir durumdur ve bu zaman sizlere o anın geldiğini de göstermektedir.

Rüyada CD Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada cd görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git