Rüyada Çatı Görmek

Rüyada Çatı Görmek
9 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 806 kez okundu.

Rüyada çatı görmek, bazı rahatsızlıkların oluşmasına işaret eder. Rüyasında kendini çatıda sıkışmış olarak gören kişi bir hastalığa yakalanabilir. Daha önce önemsemediği bir hastalık ilerleme gösterebilir. Bağışık sisteminin zayıflanmasından kaynaklı hastalıklar da söz konusu olabilir. Rüyada çatıda olduğunu gören kişi bazı rahatsızlıklarla uğraşacaktır. Sağlığa bu dönemde dikkat edilmesi gerektiğine vurgu yapar.

Rüyada Çatı Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada çatı

Rüyada çatı görmek, kedere ve üzüntüye dalalet eder. Rüyasında çatı katında tek başına olarak gören kişi yakınları  tarafından üzülecek ve yalnız bırakılacaktır. Arkadaşlarınız tarafından yalnız bırakılmaya işaret eder. Üzüleceğiniz bir olay gerçekleşecektir ve kendinizi yalnız hissedeceksiniz .Üzüntü, keder, yalnızlık duygusunun yoğun hissedildiği bir dönem olarak yorumlanabilir.

Rüyada Çatı Görmek Ne Demek ?

Rüyada çatı, rüyada sıkıntıdan sonra feraha ermek olarak yorumlanır. Rüyada çatının başına çıktığını gören kişi sıkıntılarını atlatıp feraha erecektir. Bir dönem sıkıntı yaşanmıştır ve artık bu sıkıntıların bittiği döneme işaret eder. Eğer rüyayı gören kişi okuyorsa okulunu sonunda bitirecektir. Sıkıntılı olan belli bir dönemin artık sonlanacağına işaret eder. Rüyada çatı görmek, genellikle hayra yorulmaz. Bu nedenle daha çok rüyasında çatı gören bir kişi, zor bir dönem içine girebilir ve bu dönemde en sevdiği ve güvendiği kişiler tarafından darbe alabilir. Rüyasında çatı gören bir kişi, her zaman olduğundan çok daha güçlü durması gerektiği bir dönemin içine girecek demektir. Bu rüya, her zaman zorlu günlerin sizi beklediğini haber verir.

Rüyada Çatı

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada çatı görmenin anlamı ve çatı rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git