Rüyada Canavar Görmek

Rüyada Canavar Görmek
22 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 764 kez okundu.

Rüyada canavar görmek, rüya sahibinin hayatı boyunca kendi beyni ile hareket etmek yerine ya kalbinin sesini dinleyerek ya da duyguları ile hareket ediyor olan biri olduğunu göstermektedir. Sizler bayan iseniz aşk kadını, erkek iseniz de aşk erkeği olarak da tanılandırılabileceğiniz gibi duyguları ile de her an hasar alan birileri olduğunuzu da gösteren bir durumdur. Sizler bu ara başlayacak olduğunuz bir işte yeniden oldukça farklı olan ve kalplerinizi adeta bir kuş misali kanatlandırıp uçuracak kadar duygulara kapılmanızı sağlayacak biri ile tanışacak ve duygular ile işlerinizi tekrardan karıştıracaksınız. İlk defa beynim ile hareket etmek istiyor diyeceğiniz bu işte bile yine başarılı olamayacak ve duygularınız ile karıştıracak olduğunuz için de başarıyı tam anlamı ile bu kez de yakalamayacak olduğunuzu da göstermektedir.

Rüyada Canavar Tarafından Öldürülmek

Hayat içerisinde her ne kadar acı olan olaylar ile karşılaşıyor olsanız bile sizler hayata her an enerji saçan bir birey olmanızdan dolayı bu ara karşılaşacak olduğunuz bir kayıp olayında bile yine olayın pozitif tarafını yakalayacaksınız. Her an bu pozitif ve enerjili olan haliniz ile çok sevdiğiniz bir şeyi kayıp eder iken bile pozitif yönünü görüyor olmanızdan dolayı çevrenizde hem daha çok takdir edilen hem de daha çok sevilen biri haline de geleceksiniz.

Rüyada Canavar Saldırısı Görmek

Bu rüya düşman çevrelerce çepeçevre sarılmış bir durumu ifade eder. Rüya sahibi çokça düşmana sahiptir. Düşmanlarının hepsi birden etrafını sarıp onu sıkıştırmaya çalışmaktadır. Kişi rüyadaki canavar saldırısından kaçıyorsa düşmanlarının saldırısından kurtulacak demektir. Ancak canavar sizi parçalıyorsa bu durum düşmanların saldırısından kurtulamamak olarak yorumlanır. Eğer canavar ejderhaya benziyorsa düşmanların yakın çevrede olduğu anlamı taşır.

Rüyada Canavar Öldürmek

Bu rüya üzüntüye işaret eder. Rüyayı gören kişi yakın çevresi tarafından gerçekleşecek bir ihanete uğrayacaktır. Aynı zamanda bu rüya kötü söz olarak yorumlanır. Bu kötü sözün yakınlarınız tarafından söylenecek olması kafanızı hayli kurcalayacak. Rüyayı gören kişi ticaretle uğraşıyor veya kendi işini yapıyor ise bu beklenmedik sözü müşterilerinden duyabilir. Diğer yandan bu sözün çalışanlardan gelme ihtimali de yüksektir.

Rüyada Denizde Canavar Görmek

Canavarın denizde olması göz yaşına işaret eder. Diğer yandan deniz boğucu bir sıkıntı olarak da yorumlanır. Rüya sahibi yakın zamanda sıkıntılarla boğuşacaktır. Bu da kişinin göz yaşı dökmesine neden olacaktır. Eğer kişi denizde boğulmaktan kurtuluyorsa sıkıntıların da üstesinden gelecektir. Ancak kurtulamıyorsa bu rüya uzun süre huzursuz edecek buhranlı bir yaşama dalalet eder.

Rüyada İnsanın Canavara Dönüşmesi

Bu rüya sahibi daha çok korktuğu fakat içine attığı bir sırra sahiptir. Bu korku yakın çevresindeki kişilerden alınacak tepki ile ilgilidir. Rüyada arkası dönük olan birisi aniden canavara dönüşüyorsa bu durum bilinmeyen bir kişiden alınacak ani bir tepkiye işaret eder. Rüya sahibi korktuğu bu konu ile yüzleşemeyecek durumdadır. Kurtulmaya çalıştığı bu korkudan kurtulmaya çalışsa ve saklasa da bundan kurtuluş olmayacaktır.

Rüyada Canavarlarla Savaşmak

Seyyid Süleyman bu rüyayı yorumlamıştır. Ona göre ulaşmak istediği bir hedefe sahip olan kimse yürüyeceği yolda çok sıkıntılı bir süreç yaşayacaktır. Rüya sahibi hem pes etmeyen hem de güzel ahlaka sahip olan bir kişidir. Canavarlarla boğuşan kişi başka biriyse o kişi temiz huylu ve iyi niyetli birisidir. Bu rüya maddi kazanca ulaşmaya ve düzenli bir hayata işaret eder. Fakat bu düzeni kurmak için bazı sıkıntıları aşmak gerekecektir.

Rüyada Aynada Canavar Görmek

Ayna yenilik demektir. Yeni çevre veya yeni bir iş hayatına işaret eder. Ancak kişi aynada kendini canavar olarak görürse gideceği bu yol onun için hayırlı olmayacaktır. Diğer yandan bu rüya kişinin içine attığı bir günah olarak düşünülebilir. Rüya sahibi işlediği hatayı kabullenemiyor ve kendine dahi yalan söylüyor. Ancak bu kişinin bu sıkıntı ile yüzleşip rahatlamaya ihtiyacı vardır.

Rüyada Canavar Bebek Görmek

Bu rüya zor işin kolaylıkla halledileceği anlamına gelir. Canavar zorluklara işaret eder. Ancak canavarın bebek olması halledilebilir sorunlar demektir. Bu sıkıntı geçim sıkıntısı olarak düşünülebilir. Ancak rüya sahibi beklenmedik bir anda rızık bolluğuna kavuşacaktır. Üstelik bu para helal yoldan ve alın teri ile kazanılacaktır. Diğer yandan bu rüya ailevi sıkıntıların ortadan kalkacağı anlamına gelir. Rüya sahibi yakın zamanda şöhrete kavuşup huzurlu bir hayata erişecektir.

Rüyada Annenin Canavar Olduğunu Görmek

Kişi bir kısmet ile karşılaşacaktır. Ancak bu kısmet anne tarafından gelecek ve pek hayırlı olmayacaktır. Anne başarı demektir. Ancak bu başarı başka sıkıntıları getirebilir. Diğer yandan bolluk ve huzur dolu bir yaşamın ardından gelecek bir çöküş olarak da yorumlanır. Rüya sahibi belki çok para kazanacak belki de bir kısmet bulup evlenecektir. Ancak iki durum da onun için kötü sonuçlanacaktır.

Rüyada Ateşten Canavar Görmek

Ateş tehlike demektir. Bu rüya çevrenizi sarmış tehlikeli insanlara dalalet eder. Bu insanlar yüzünden hayatta tökezlemeye uğrayabilirsiniz. Rüya sahibi diğer yandan ruhi bunalımlar yaşayabilir. Ancak bunalımın sebebi yakın çevre ile ilgilidir. Dost görünen insanların bu zor zamanlarda size yardım etmeyeceği düşünülebilir. Ayrıca maddi yönden de desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Kendinizi çaresiz hissedecek fakat güvendiğiniz insanlardan destek alamayacaksınız.

Rüyada Arkadaşının Canavar Olduğunu Görmek

Bu rüya sahibinin güveneceği yakın arkadaşı aslında güvenilmez biridir. Bu kişi tam anlamıyla yalnızca kendine güvenebilir. Rüya sahibi başarılı olabileceği bir işe koyulmuştur. Fakat yakın arkadaşının ve çevresinin kendisi ile alay etmesi ve ona inanmaması umudunu kırmaktadır. Fakat rüya sahibi yine de istediği başarıya ulaşacaktır. Bu rüya aynı zamanda arkadan iş çevirmeye veya ayağının kaydırılmaya çalışıldığına da işaret eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git