Rüyada Cam Görmek

Rüyada Cam Görmek
7 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.144 kez okundu.

Rüyada cam görmek, şeffaflık anlamına gelir. Rüyasında cam gören kişi bu zamanlarda kendiyle ve gerçeklerle yüzleşme yaşayabilir. Rüyada cam gören ve kendinin yansımasını gören kişi kendiyle ilgili konulara yönelir. Ruhsal ve bedensel sıkıntılar gündeme gelebilir ve bununla nasıl başa çıkılacağı düşünülebilir.Bu dönem yüzleşme dönemi olarak yorumlanır.

Rüyada Cam Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada cam görmek

Rüyada cam görmek, geçici bir üzüntü olarak yorumlanır. Rüyasında camı elinde tutan ve camın kırıldığını gören kişi kendisiyle bilgili büyük bir üzüntü yaşayacaktır. Bu hayal kırıklığı olabilir yada çok istenilen bir şeyin olmaması olarak yorumlanır. Rüyasında cam kırıkları gören kişi hayal kırıklığı olarak yorumlanır.Bu dönemde kırgınlıklar olabilir.

Rüyada Cam Görmek Ne Demek ?

Rüyada cam görmek, rüyada aydınlık bir dönem olarak yorumlanır. Rüyada kırık camın yenilendiğini yada yapıştırıldığını gören kişi zorluklardan aydınlığa çıkacaktır. Uzun zamandır süren zorlu dönemin bittiği ve aydınlığa çıkıldığının işaretidir. Rüyada tertemiz bir cam gören kişi güzel bir başlangıca başlayacaktır. Tüm kötülükleri ve zorlukları aşacaktır ve güzel bir başlangıç yapacaktır.

Rüyada Cam

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada cam görmenin anlamı ve cam rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git