Rüyada Cam Görmek

Rüyada Cam Görmek
7 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.399 kez okundu.

Rüyada cam görmek, şeffaflık anlamına gelir. Kişi bu zamanlarda kendiyle ve gerçeklerle yüzleşme yaşayabilir. Camda kendinin yansımasını gören kişi kendiyle ilgili konulara yönelir. Ruhsal ve bedensel sıkıntılar gündeme gelebilir ve bununla nasıl başa çıkılacağı düşünülebilir.Bu dönem yüzleşme dönemi olarak yorumlanır. Başka bir yoruma göre geçici bir üzüntü anlamına gelir. Rüyasında camı elinde tutan ve camın kırıldığını gören kişi kendisiyle bilgili büyük bir üzüntü yaşayacaktır. Bu hayal kırıklığı olabilir yada çok istenilen bir şeyin olmaması olarak yorumlanır.

Rüyada Camdan Bakmak

Sizlerin büyük bir hasret ve özlem içerisinde olduğunuzu göstermektedir. Eğer nişanlı ya da sevgilisi olan bir genç kız iseniz de sevdiğiniz genç kısa bir süre içerisinde askere gidecek ve onun ile de artık bir ömür boyu da görüşemeyecek olduğunuzu da göstermektedir. Uzun ve acılı dönemler sizleri bekler iken bir yandan da tek avuntunuz da vatan sağ olsun demek olur iken onu kalplerinize de asla anlatamayacaksınız. Eğer evli olan bir bayan iseniz de eşiniz kısa bir iş gezisi diye evden ayrılacak fakat uzun bir süre sizleri ne arayacak ne de soracaktır. Bayanlar için bu kadar kötü olan anlamları var ise de rüya sahibi erkek ise de eşlerinin onlara daha bağlı ve sıkı olan bir dönem içerisine gireceklerini de göstermektedir. Bazen bu duruma ne kadar memnun gibi gözüküyor olsanız bile artık sıkılmaya başlayacak olduğunuzun da sinyallerini eşlerinize de vermeye başlıyor olduğunuz zaman içerisine gireceksiniz de denilebilir.

Arabanın camdan bakmak, sadece hasret ile de kalmayıp uzun süredir hayalleri ve planları ile yaşıyor olduğunuz tatile kavuşuyor olduğunuzu da göstermektedir. Uzun süredir çalışıyor ve hiçbir şekilde de tatil vermiyor oluşunuzdan dolayı artık hem beden olarak hem de psikolojik olarak yorulmanızdan dolayı gerçekten herkes için bu tatil oldukça da iyi olacaktır.

Otobüsün camından bakmak, ayrılık gibi ya da cenaze gibi kötü olayların da habercisi konumunda olmaktadır. Sizler bu sıralar sevdiklerinizi oldukça ihmal etmiş olmanızın yanı sıra artık sizlere gönül koyuyor ve oldukça da kırılıyor olduklarını da gözler ardı etmemek de gerekmektedir.

Rüyada Cam Kırmak

En büyük uğursuzlukların arasına girildiği bilindiğine göre bazen nazarın da çıkıyor olduğunun göstergesi olarak düşünülmektedir. Büyük bir zaman zarfı içerisinde işinizde oldukça yükselmek ve ilerilere gelmek için çaba sarf ediyor olmanızın yanı sıra sizler ile aynı iş ile uğraşıyor olan düşmanlarınızın da bulunuyor olduğunu göstermektedir. Sizler hangi işe el atar iseniz atın sizleri oldukça yakınan takip eden ve her attığınız adımdan haberi olan bireyler sayesinde de istediğiniz başarıyı bu ara elde edemeyecek olduğunuzu da göstermektedir. Başarı her ne kadar insanlar için olsa da başarısızlığın da insanlar için olduğuna olan inancınız sayesinde de bir çöküş yaşayacak olduğunuzu gösterir iken sizlerin bu iş için biraz daha sıkı bir şekilde sarılmanızı da sizlere bildirmektedir.

Rüyada Cam Kırıkları Görmek

Sizlerin beklemekte olduğunuz bir iş üzerinde büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına gelmektedir. Bu iş sizlerin, eğitim, gelişmek ya da aile hayatı gibi aklınıza gelebilecek olan her konu üzerinde olabilir iken daha çok iş alanınızda tam yükselme aşamasında iken birden düşüş gözlenmeyi de simgeliyor olabilir. Sizler her işinize büyük bir özveri ile yaklaşır iken bazen gözden kaçırmış olduğunuz küçük detaylar pek etkilemeyecek gibi düşünülüyor olsa da aslında küçük olan şeyler sizlerin hedeflerinize ulaşmanızda büyük bir engel olarak karşınıza da çıkmaktadır. Bu durumu sizleri bilmeden yapmış olsanız bile hayatınızı büyük ölçüde etkileyecek olan durumların arasından sıyrılması yine kendi çalışmalarınız ile düzeltecek olduğunuz problemler arasına gelmektedir.

Rüyada Camdan Atladığını Görmek

Rüya sahibinin resmen şeytan ile kumar masasına oturmak kadar ya hep ya da hiç olan işlere de bilerek girmesini de göstermektedir. Biliriz ki şeytan ile kumara oturmak kişiye ya tamamen kazandırır iken ya da tamamen kayıp etmesine de sebep olmaktadır. Sizlerin hayatlarının en belirgin noktaları arasında iken de böyle riskli olan bir olaya karışmanız sizlerin hayatı üzerinde de büyük bir etki oluşturacağını da göz ardı etmeseniz de iyi olacaktır. Rüya sahibi her ne kadar temiz kalpli olan biri olsa ve Allah bana yardım eder dese bile çok riskli olan bir işe kalkışıyor olduğu için de kayıpların en büyüğünü de kendi yapmış olduğu problem ile yaşayacak olduğu da gözler ardı edilmemelidir. Bu sadece sizlerin hayatları üzerinde de değil eğer bir yönetici iseniz sizlerin himayesi altında çalışan birçok işçinin ve evde sizlerden maddi yardım bekliyor olan insanların hayatları üzerinde de büyük etkiler oluşturacağını da gözler ardı etmemek gerekir.

Rüyada Camdan Atlayan Birini Kurtarmak

Bir de sadece böyle kötü olayları da simgelemezken sizi birilerinin sizleri tutuyor olduğunu görürseniz de bu da sizlerin çevresinde sizden yardım bekliyor olan insanların olduğunu da göstermektedir. Belki sizden maddi anlamda yardım bekler iken belki de manevi yani duygusal anlamda destek bekliyor da olabilir. Yüksek bir camdan atlıyorken yardım ettiğinizi gören birey var ise bu sizlerden ciddi anlamda maddi yardım bekler iken birinci kat gibi alçak olan camdan atladığınızı görüyor iseniz bu da sizlerden manevi anlamda yardım bekleniyor olduğunu göstermektedir. Bu ara çevrenizde yer alan insanlara bir hayli ilgisiz olan tutumlarınız yüzünden de size gerçekten kırılıyor olan birçok insan da bulunmaktadır.

Rüyada Cam Yediğini Görmek

Rüya sahibinin yapmış olduğu büyük hataların ardından artık istediği maddi olarak güce ve yüklü paraya da yorulduğu bilinmektedir. Ne kadar ucu açık olan bir şey olsa bile bir de bir hayli temizliği simgeleyen nesne olmasından dolayı da bununla ilgili olan her şeyin sonu nasıl mutluluğa eriyor ise rüyada yine aynı durumu da beraberinde getirmektedir. Helal mal olmasının yanı sıra sizler uzun bir süre yapmış olduğunuz işlerde ne kadar hatalar verir iseniz verin asla işlerinize haram olan ve hileli durumları da karıştırmamış olmanızdan dolayı da işleriniz sonunda hak etmiş olduğu yere de kavuşacaktır. Sadece iş ile ilgili olan olaylar da değil bir de ailevi olan durumlarda da sizler aile üyelerinizden birine farkında olmadan büyük bir haksızlık yapacak oluğunuzu da göstermektedir. Her ne kadar bilmeden bir haksızlık yapmış olur iseniz olun yine de karşınızda olan kişiler sizlerin iyi niyetlerini biliyor olduğu için de oldukça kolay olan bir şekilde gönüllerini almayı da başaracaksınız.

Başkasının cam yemesi ise sadece haksızlıkları yaşatıyor olduğunuzu da değil bir de en sevdiğiniz arkadaşınızın ya da ailenizde yer alan bir bireyin yemiş olduğunu da görürseniz bu da sizlere karşı yapılacak olan büyük bir haksızlığı da beraberinde getirecek olduğunu göstermektedir. Her ne kadar her olaya iyi niyet ile yaklaşıyor olur iseniz olun karşınızda yer alan kişiler bazen iyi niyetlerinizi de anlamayarak sizlere büyük bir haksızlığı da yaşatacaktır. Temiz ise de sonunda sizler de uğramış olduğunuz haksızlıklarda da kısa bir süre içerisinde kurtulacak olduğunuzu da göstermek ile birlikte rahat bir yaşamın da sizlere gelmek üzere olduğunu da göstermektedir.

Rüyada Camda Yürümek

Sizlerin bu ara pek hayırlı olmayan işler ile meşgul oluğunuzu ve artık sonunda bir şekilde kendinize çeki düzende vererek kendinize gelmeniz gerektiğini de haber etmektedir. İş ya da aşk hayatı gibi olaylarda da değil akraba ve dostluk ilişkileri gibi durumlarda da karşınızda yer alan bireyleri üzmeye meyilli olduğunuzu da bildirmektedir. Sadece bunu da değil sizlerin isteyerek ya da istemeyerek de olsa birini oldukça kırmış olduğunuzu ve kendini de sizlerden çekmeye başlamış olduğunu da göstermektedir. Bu dünya üzerinde insanlar için var olan tüm duygulardan sadece iyi olanları yaşamak için kendinizi koşullandırmış olmanız ve çevrenizdeki insanların acı çekmesini bile önemsemiyor oluşunuz da sizleri oldukça derin bir şekilde yaralamak üzere olduğunu da göz ardı etmemelisiniz. Bu ara üzerinize çökmüş olan nazarlardan da kurtulma aşamasında olduğunuzu gösteren bu rüya sizlere daha çok ilahi olan güçlere sığınmanızı da bildirmektedir.

Rüyada Cam Eşya Görmek

Uzun süredir sizlerin yaşıyor olduğu darlık, sıkıntılı olan günlerin adeta bir masal perisinin değneğini değdirip çekmiş olduğu gibi bir hız ile de tersine dönüyor olduğunu göstermektedir. Bu durum karşısında her an sabır ve şükür gibi niyetlerinizi göstererek asla isyan eden bir tavra da girmediğiniz için kalplerinizin temizliği ile her istediğiniz iş de yoluna girmektedir. Cam zaten kendi başına bolluk ve bereketin simgesi olmasının da yanı sıra eşyalar ile de birleşince sizler için daha rahat bir yaşamın da geliyor olduğunu göstermektedir. Bu sizlere ait olmayan bir ev ya da araba gibi değerli olan bir eşyaya da yakın bir zaman içerisinde helal kazançlar ile de kavuşacak olduğunuzu göstermektedir. Her ne kadar bu dar olan zamanlarınızda haram olan işlerden ne kadar çok kaçınmış iseniz şimdi bunlar sizlere helal kazanç şeklinde de geri gelmektedir.

Rüyada Cam Kase Görmek

Büyük bir olasılık ile kısmet olarak yorumlanmaktadır. Bekar bireyler için hemen kapıda yer alıyor olan evlilik evliler için de daha farklı kısmetler olarak nitelendirilmektedir. Bu rüyayı gören kişi evli olan bir bayan ise kısa bir zaman önce hamile kaldığını ve hayırlı bir evlada kavuşacak olduğunu göstermektedir. Evli olan bir erkek görmüş ise de hayırlı ve bol kazançlı olan bir işi de nitelendiriyor diyebiliriz. Gören eğer bekar ise bay ya da bayan farkı da gözetmeden her iki taraf için de kısa bir süre içerisinde evlilik gibi oldukça hayırlı olan işlerinde sizleri bekliyor olduğunu da göstermektedir. Sadece evlilik ile de ilgili değil bu rüyayı gören eğer okuyan bir birey ise de gören kişinin eğitim alanında da oldukça başarılı olan bir hayatı olacağını da sizlere göstermektedir.

Cam kase içinde çikolata görmek, küçük bir çocuk ya da evlilik gibi olayları beraberinde getiriyor. Sizler için iyi bir arkadaş ve iyi bir dostu da haber etmektedir. Eğer sütlü yani beyaz ise sizlerin yeni tanışacak olduğunuz arkadaşın oldukça hayırlı olan biri olduğunu gösterir iken eğer bitter ise de sizlerin o kişiye daha fazla güvenmeden de kendinizi uzak tutmanız gerektiğini unutmayın. Sadece normal kakaolu olduğunu da görür iseniz o kişi sizlere ne yararı olacağı ne de zararı olacağının yani öyle hayatınıza giren kişinin sıradan bir insan olacağının da göstergesi olmaktadır diyebiliriz.

Rüyada Cam Silmek

Sizlerin başına gelen başarısızlıkları ve uğursuzlukları bir anda yaşamış olduğunuzu ve bunlardan da en kısa sürede kurtulmaya başladığınızı göstermektedir. Sizler hiç beklemediğiniz insanlardan zarar gördüğünüzü ve sevdiğiniz insanlardan bile bunu yaşadığınız için büyük bir hüzün ve içe kapanmak gibi durumları da yaşamaya meyilli olduğunuz zaman dilimlerini göstermektedir. Eğer evli olan bir bayan iseniz eşlerinizi bu ara ihmal ediyor olduğunuzu ve her an da gözlerinin dışarıya kayma gibi ihtimallerinin de olduğunu haber verir iken evli bir bey için ise durum biraz daha farklı olan boyutları da göstermektedir. Evli beyler bu rüyayı görmüş ise eşleri bu ara kendini çok yalnız hissediyor olduğu için kendini aile ziyaretleri gibi küçük çaplı gezilere vererek sizlerden biraz da olsa uzaklaşacak olduğunu göstermektedir. Bekar olan bireyler iseniz ve hayatlarınıza birilerini de yeni almış iseniz de sizler eğer tutucu bir şekilde onlar ile gerçekten ilgilenmeyi bırakmış olduğunuzdan dolayı sizlerin sevgisinden de şüpheye düşmelerinden dolayı da bu durumu ayrılık noktasına kadar taşıyacak olduklarını da göstermektedir.

Rüyada Camın Silerken Kırılması

Bir de bu kadar uğursuz olayı beraberinde barındırır iken bir yandan da silmenin verdiği temiz bir hava ile de hayatınızda giden olumsuzlukları da düzeltmeye başlandığının göstergesidir. Evleriniz içerisinde büyük bir göz ve nazar olduğunu da göstermektedir. Silerken gördüğünüz için de artık bu durumdan kurtuluyor ve sizler de eskisi gibi mutlu olan bir yaşama dönüyorsunuz da diyebiliriz. Temiz bez ile sildiğinizi de görüyor iseniz evinizin hem oldukça bereketli hem de huzurlu olacağına da artık kanaat getirebilir ve daha çok dört el ile de sarılabilirsiniz.

Rüyada Camekan Görmek

Rüyayı gören kişinin uzun bir zamandır biri ile birlikte olduğunu göstermektedir. Artık uzun birliktelikler ne kadar uzun olur ise kavgalar da o kadar çok olacağı ve artık aynı ev içerisinde yaşamak isteği de bir hayli artıyor olduğu için de anlaşmazlıkların daha çok artmaya başlıyor olduğu zaman diliminin farkındalığını göstermektedir. Bu farkındalık sayesinde nerede ise hayatında uzun zamandır birilerini tanıyor olan herkes için evlilik gibi gerçekten de oldukça kutsal olan bir durum gözlenmektedir. Evlilik için atılan önemli adımların başlangıcı ile sizlere büyük bir maddi kazanç geleceğinin yanı sıra gelenden daha da çok masrafları da göstermektedir. Sizler her anlamda bu ara oldukça mutlu olur iken maddi açıdan da planlarınızı doğru yapıyor olmadığınızdan dolayı da sizlere maddi sıkıntıları da beraberinde getirecek olduğunu ve asla hiçbir şeyin vitrinde durduğu gibi olmadığını da göstermektedir.

Kapalı camekan görmek ise, sadece evlilik gibi kutsal olayları da değil ardında sizler de bebek kıyafetleri de görüyor iseniz ve evli olan bireyler iseniz de bebeğin yolda olduğunu da göstermektedir. Bebeklerin yolda oluşu sizleri her ne kadar mutlu ediyor olsa bile eğer kontrollerinizi de tam anlamı ile düzgün bir şekilde yaptırmaz iseniz de bebeğiniz de hastalıklar da gözlenebilir. Ardında kefen gibi kıyafetleri görüyor iseniz de sizlerin hayatından bir kişinin bu ara eksilecek olduğunu da gösterir iken sizler ölümlü dünya içerisinde yaşıyor olmamızdan dolayı da herkese sevgi ile yaklaşılması gerekiyor olduğunu da göstermektedir. Büyük bir maddi geliri de gösterir iken kalan miras sizlere pek huzur vermeyecek olduğu ve sizlerin gideni paradan daha çok tercih edecek olduğunuz kayıpları da göstermektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git