Rüyada Çadır Görmek

Rüyada Çadır Görmek
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.693 kez okundu.

Rüyada çadır görmek, bir konuda zarar göreceğiniz olarak yorumlanır. Rüyada çadır gören kişi girişeceği bir işte zarara uğrayabilir. Bu maddi ve manevi bir kayıp olabilir. Eğer bir işe atılmak istiyorsanız her anlamda artısını eksisini iyi değerlendirmeniz önerilir. Eğer yeni biriyle tanışmışsanız onu daha iyi tanımaya çalışmalısınız. Doğru adım atmanız gerektiğine işarettir. Rüyada çadır gören kişi çevreden gelecek kötülüklere karşı temkinli olmalıdır.

Rüyada Çadır Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada çadır

Rüyada çadır görmek, maddi kayıp anlamına gelir. Rüyada bir çadırın içinde kendini gören kişi maddi olarak kayıplar yaşayabilir. Bir işi planladığı gibi olmayabilir ve para kaybı yaşayabilir. Ödeme planları istediği gibi gitmeyebilir ve maddi olarak sıkıntı yaşayabilir. Planda olmayan bir eşya ya da araba bozulabilir ve masraf açabilir. Rüyada çadır içinde sessizce oturan kişi maddi sıkıntılar içinde kalır ve bu zorlu dönemi kendi imkanlarıyla atlatacaklardır.

Rüyada Çadır Görmek Ne Demek ?

Rüyada çadır, eve ve iskana dalalettir. Rüyada çadırın yandığını gören kişi ev içinde tatsızlıklar yaşayabilir. Evle ilgili sorun olarak yorumlanabilir. Evliyseniz evin içinde biraz huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. Küçük bir tartışmayı uzatabilir ve büyütebilirsiniz. Yeni bir ev aldıysanız bazı pürüzler çıkabilir. Bu sıkıntılar kısa ve geçici sorunlardır. Sabırla ve doğru adımlarla bu sıkıntılı dönemi sonlandırabilirsiniz. Rüyasında çadır gören bir kişi, sevdiklerini dış etkenlerden korumak istiyor ve bu iç güdü ile hareket ediyor demektir. Çadır, yeni bir ev sahibi olacağınızın da göstergesidir.

Rüyada Çadır

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada çadır görmenin anlamı ve çadır rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git