Rüyada Cadı Görmek

Rüyada Cadı Görmek
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.257 kez okundu.

Rüyada cadı görmek, büyük bir korku olarak yorumlanır. Rüyada cadı gören kişi büyük bir korku yaşar. Giriştiğiniz bir işte korkular yaşayabilirsiniz. Yeni tanıştığınız biri için bir sürü soru işaretine sahip olabilirsiniz. Tanıştığınız kişinin sizi üzeceğini düşünerek ona adım atma konusunda korku yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz birinin sizden uzaklaşması duygusu da sizi korkuya itebilir. Kaybetme korkusu olarak yorumlanabilir. Bilinçaltındaki korkuların gün yüzüne çıkması da mümkün.

Rüyada Cadı Olduğunu Görmek

Büyük hayal kırıklığı anlamına gelir. Cadıyla arkadaşlık eden kişi, bir kişi tarafından büyük hayal kırıklığına uğratılabilir ve kişi üzülebilir. Büyük hayal kırıklığına uğramak ve içine kapanmak olarak yorumlanır. Güvendiğiniz biri sizi üzebilir. Beraber yola çıkmayı düşündüğünüz kişi bir anda fikir değiştirebilir. Planlarınız alt üst olabilir ve bu sizi üzebilir.

Rüyada Cadıyla Konuşmak

Ufak tartışmalar anlamına gelir. Birisi ile ağız kavgası yapmak olarak yorumlanır. Evde olan biri ile tartışma yaşanabilir. Cadıyla fısır fısır konuşmak büyük bir tartışmanın temelini atmak olarak yorumlanır. Aile içinde bir huzursuzluk olabilir ve üstü kapanan konular açılabilir. Büyük tartışmalar yapmamak için sorun azken konuşmakta yarar vardır. Ertelenen sorunlar ilerde büyük sorun olarak ortaya çıkacaktır. Ayrıca kişinin çevresinde aklını çelmek ve onu kötüye yönlendirmek isteyen kişiler olabilir. Aynı zamanda cadı tarafından kovalandığını gören bir kişi, kötülüklerle mücadele etmek zorunda kalacak demektir.

Rüyada Cadı Kadın Görmek

Kişinin zorlu günler geçireceğine, beklenmedik olaylarla karşılaşacağına, dostlarının azalacağına, düşmanlarının artacağına, yaptığı riskli işlerde başarısız olacağına, maddi kayıplar yaşayacağına işaret eder. Bu rüya genelde talihsizliğe, sevilmeyen kişilerle karşılaşmaya, görülmedik olayların yaşanmasına, başkaları tarafından küçümsenmeye yorulur.

Rüyada Cadıyı ile Savaşmak

Rüya sahibinin bir dönem üzüntülü günler geçireceğine, hastalığa yakalanacağına, bir çok kişiden borç almak zorunda olacağına, mal ve mülkünü kaybedeceğine, ailesi ile arasının açılacağına, evli ise eşi ile kavga edeceğine delalet eder. Kişinin sonrasında çeşitli zorluklarla başa çıkarak sorunlarını halledeceğine, maddi yönden sıkıntıları varsa kısa zamanda durumunu düzelteceğine, kaybettiği mal ve mülküne tekrar kavuşacağına, ailesi ile mutlu ve huzurlu bir ömür geçireceğine işaret eder. Bu rüya genellikle kişinin düşmanlarını yenerek zafer kazanacağına, küs olduğu dostlarıyla barışacağına, bahtsız günlerinin ardından eski mutlu günlerine kavuşacağına, sevdiği insanlarla görüşüp hoş sohbet edeceğine, çocuğu olmuyorsa yakın zamanda çocuk sahibi olacağına, uzun zamandır kötü giden işlerinde başarılı olacağına yorulur. Çabaların ve ikna kabiliyetin sayesinde adım adım ilerleyeceğin bereketli bir döneme gireceksin. Bu gelişmeyle birlikte evdeki huzursuz ve geçmişiz ortam yerini sevince bırakacak. Yeni tanışmış olduğun bir erkek ilgisi ile seni kendine bağlayıp güvenini kazanmaya çalışıyor. Ancak bu erkeğe şans vermemen senin için daha hayırlı. Bu erkeğin niyeti iyi değil.

Rüyada Cadıdan Kaçmak

Sizlerin kötü bir insan olmasından ziyade beklemediğiniz bir an ve beklemiyor olduğunuz insanlar tarafından büyük bir haksızlığa uğrayacağınız anlamına da gelmektedir. Sizler iyi niyetli olan tavrınız ve tabiri de caiz ise Polyana gibi herkese iyi bakışınızdan dolayı hiç beklemiyor olduğunuz birisi tarafından büyük bir haksızlığa uğrayacaksınız. Bu daha çok iş alanında olan bir durum gibi gözüküyor olsa da eğitim alanı gibi sizlerin hayatını etkileyecek olan bir durum tarafından da büyük bir haksızlığa uğramanız söz konusu olmaktadır. Tam ümitlerin kesildiği ve ellerinizden artık hiçbir şey gelmeyecek olduğuna inandığınız vakitleri yaşayabilirsiniz. Sizler nasıl hayatınızın her alanında dürüst ve çalışkan olmaya da kendinizi de adamış iseniz işte bu durum karşısında da biraz düşünerek bu haksızlıklardan nasıl kurtulabilecek olduğunuzu anlayacaksınız.

Rüyada Cadı Kovalamak

Sadece sizlerin bir haksızlığa uğrayacak olduğunuzu da değil sizlerin de bazı insanlara haksızlık yapmak aşamasında olduğunu da simgelemektedir. Eğer sizler kendinizi rüyada bir cadı gibi görüyor iseniz kısa bir sürede kendinize çeki düzen vermeniz gereken bir zaman dilimini göstermektedir. Eğitim ya da iş gibi insanların hayatları üzerinde büyük bir etkiye sahip olan bu alanlarda sizler ile birlikte çalışmakta olan kişilere sizler onların yapmış oldukları işleri bir üst düzeyinizde bulunuyor olan kişilere göstereceksiniz. Fakat bunu kendiniz yapmış gibi göstererek kendinizin yükselmesini sağlar iken o işi yapmış olan kişiye de büyük bir haksızlık yapmış olacaksınız. Unutmayın ki haksızlık ile elde edilmiş olan galibiyet kimseye yaramayacak ve er ya da geç o kişinin elleri arasından kayıp da gidecektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git