Rüyada Cadı Görmek

Rüyada Cadı Görmek
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.835 kez okundu.

Rüyada cadı görmek, büyük bir korku olarak yorumlanır. Rüyada cadı gören kişi büyük bir korku yaşar. Giriştiğiniz bir işte korkular yaşayabilirsiniz. Yeni tanıştığınız biri için bir sürü soru işaretine sahip olabilirsiniz. Tanıştığınız kişinin sizi üzeceğini düşünerek ona adım atma konusunda korku yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz birinin sizden uzaklaşması duygusu da sizi korkuya itebilir. Kaybetme korkusu olarak yorumlanabilir.Bilinçaltındaki korkuların gün yüzüne çıkması da mümkün.

Rüyada Cadı Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada cadı

Rüyada cadı görmek, büyük hayal kırıklığı anlamına gelir. Rüyada bir cadıyla arkadaşlık eden kişi, bir kişi tarafından büyük hayal kırıklığına uğratılabilir ve kişi üzülebilir. Rüyada cadı görmek, büyük hayal kırıklığına uğramak ve içine kapanmak olarak yorumlanır. Güvendiğiniz biri sizi üzebilir.Beraber yola çıkmayı düşündüğünüz kişi bir anda fikir değiştirebilir. Planlarınız alt üst olabilir ve bu sizi üzebilir.

Rüyada Camı Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada cadı, ufak tartışmalar anlamına gelir. Bir cadıyla konuştuğunu görmek birisi ile ağız kavgası yapmak olarak yorumlanır. Evde olan biri ile tartışma yaşanabilir. Rüyada cadıyla fısır fısır konuşmak büyük bir tartışmanın temelini atmak olarak yorumlanır. Aile içinde bir huzursuzluk olabilir ve üstü kapanan konular açılabilir. Büyük tartışmalar yapmamak için sorun azken konuşmakta yarar vardır. Ertelenen sorunlar ilerde büyük sorun olarak ortaya çıkacaktır. Rüyasında cadı gören kişinin çevresinde aklını çelmek ve onu kötüye yönlendirmek isteyen kişiler olabilir. Aynı zamanda cadı tarafından kovalandığını gören bir kişi, kötülüklerle mücadele etmek zorunda kalacak demektir.

Rüyada Cadı

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada cadı görmenin anlamı ve cadı rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git