Rüyada Cadde Görmek

Rüyada Cadde Görmek
18 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 615 kez okundu.

Rüyada cadde görmek genellikle yaptığınız ve uğraştığınız işlerin doğru olduğunu ve bu yolda devam etmeniz gerektiğinin göstergesidir. Rüyada bir caddede yürüdüğünüzü görmek; yaşadığınız sıkıntı ve üzüntülerin üstesinden geleceğinize ve sonunda mutluluğa ve huzura kavuşacağınızın göstergesidir. Başka bir rivayete göre de rüyada cadde görmek; size Zâyiyat verecek bir iş yapabileceğinize yorulmaktadır.

Rüyada Cadde Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada cadde

Rüyada cadde görmek genellikle uğraştığınız işlerin hayırlı olduğunu gösterir. Kalabalık bir cadde görmek; kafanızın karışacağı bir döneme gireceğinizi gösterir. Yolda hiç tanımadığınız biri ile karşılaşarak tartışma yaşadığınızı görmek ise; kısa bir hastalık dönemi geçireceğimizin göstergesidir. Rüyada bir çıkmaz sokağa girdiğinizi görmek; uygulamak istediğiniz düşüncelerinizi gerçekleştiremeyeceğinizi ve çeşitli engellerle karşılaşacağınızı gösterir. Bir caddenin giderek kısalığını ve daraldığını görmek ise; ömür kısalığına işaret eder.

Rüyada Cadde Görmek Ne Demek ?

Rüyada cadde doğru yolda olduğunuzun ve doğru işler başardığınızın göstergesidir. Cadde gören kişi çevresi tarafından düzgün ve iyi biri olarak tanınır. Cadde gören bir kişi genellikle çevresi tarafından beğenilen ve taktir gören bir kişidir. Cadde görmek; çoğu zaman iyiye yorulsa da kıvrımlı uzun bir cadde görmek; dolambaçlı ve zor işlerin peşinde olacağınızın göstergesidir. Rüyada caddeden karşıya doğru yürüdüğünüzü görmek, sıkıntılı ve zor günleri, yaşanan tatsızlık ve bazı hastalıkları kısa bir süre içerisinde atlatacağınızın göstergesidir. Rüyada cadde görmek, doğruluğun, iyiliğin ve yaşanacak güzel günlerin göstergesidir.

Rüyada Cadde

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada cadde görmenin anlamı ve cadde rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git