Rüyada Cacık Görmek

Rüyada Cacık Görmek
21 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 756 kez okundu.

Rüyada cacık görmek, yolculuğa çıkmak olarak yorumlanır. Kişi uzak bir yere yolculuk yapacaktır. Uzakta olan bir tanıdığınızı görmeye karar verebilirsiniz. Başka bir şehirdeki bir iş için başka şehre iş görüşmesine gidebilirsiniz. Uzak bir yere tatil amaçlı gidebilir. Eğer üniversiteyi kazandıysanız  başka şehre kayıt için gidebilirsiniz. Hayırlı bir kısmet olarak yorumlanır. Eğer gören bekarsa onu mutlu edecek biriyle tanışabilir. Eğer süregelen bir ilişkisi varsa ve hayırlıysa resmiyete adım atılabilir. Eğer hayırlı değilse bu ilişkiniz bitebilir. Kişi hayırlı bir iş de bulabilir. Ayrılıkların ve uzun bir süre birisine özlem duyacağınızın göstergesidir. Sevdiğiniz bir kişiyi geçiriyorsanız, sevdiklerinizden zorunlu bir şekilde bir süre uzak kalacağınızı gösterir. Bu rüyayı gören kişi eğer başka bir yere gidiyorsa bir devlet dairesine tayini çıkabilir ya da uzak bir memlekete iş vesilesi ile gitmek zorunda kalabilir.

Rüyada Cacık Dağıttığını Görmek

Manevi değerlere eskisine göre daha fazla sahip çıkacağınıza, babanız ile olan ilişkinizin daha da güçlü bir hal alacağına, babanızın yardımını alarak kısa süre içinde çok büyük işler başaracağınıza, bolluk ve berekete, kısa süre içinde hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağınıza ve iyi günlerin sizi beklediğine işaret eder. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz ailevi ilişkileriniz, bu günler de eski sıcaklığına kavuşacaktır. Sık sık görüşerek ailenizin ve akrabalarınızın gönlünü almanız anlamına da gelmektedir. Bolluk ve bereket dolu günler sizi beklemektedir. Uzun uğraşlar sonucunda elde edeceğiniz hayırlı kazanç sizi çok mutlu edecektir.

Rüyada Cacık Yapan Birini Görmek

Uzaktan haber olarak yorumlanır. Kendisini gören kişi uzak birisinden haber alacaktır. Başka şehirde olan bir tanıdığınızdan haber almak olarak yorumlanır. Eğer duygusal bağ yaşadığınız kişi başka şehirdeyse size sürpriz yapmak isteyebilir ve sizin yanınıza gelebilir. Uzaktaki kişilerin gündemde olacağı bir dönemi işaret eder. Saltanata ermek olarak yorumlanır. Kişi çevresi tarafından sevilir, sayılır, değer görür. Bir olay karşısında verdiğiniz tepki, bir konu hakkındaki tutumunuz sizi bir anda gözde biri yapabilir. Bu dönemde gözde olmanın tadını çıkarın ve bunu dönemi uzatmaya çalışın. Bir mertebeye ulaşma olarak yorumlanır. İş yerinizde uzun zamandır mertebe atlamak mı istiyorsunuz, işte bu dönemde bu mümkün. Kendinizi daha iyi göstermelisiniz. İşinize yoğunlaşıp kapasitenizi patronunuza kanıtlamalısınız. Bunu fark eden patron size mutlaka hak edeceğinizi verecektir.

Rüyada Bozuk Cacık Görmek

Çöpe attığınızı da görüyor iseniz artık uğursuzlukları üzerinizden atmaya başladığınızı da simgelemektedir. Hangi iş ile uğraşılır ile uğraşılsın insanların elleri içerisinde olmayan durumlar ile tersine gitmesine rağmen sizler bunu yine kendi elleriniz ile toparlayabileceğiniz için de uğursuzlukları atmak da kişinin kendisine ait olmaktadır. Artık bu uğursuzlukları sabır ve mücadele ile birleştirerek de yendiğinizi simgeler iken bir de oldukça güçlü olan bir yapıya sahip olduğunuzu da göstermektedir. Tek başına sizlerin çevresi tarafından hem çok sevilen hem de oldukça sayılan biri olduğunuzu da simgeliyor olduğu için bu durumu da en iyi şekilde atlatacak olduğunuzu da haber vermektedir.

Rüyada Cacık Yediğini görmek

Sizi bir takım sürprizlerin beklediğine işarettir. Aile dostlarınız ile gideceğiniz bir pikniğe ve burada karşılaşacağınız sürpriz bir misafire de işaret eder. Hafta sonu yada yakın bir zaman içinde aile dostlarınız ile bir piknik planı yapabilirsiniz. Bol bol eğleneceğiniz bu piknikte uzun zamandan beri görmediğiniz bir arkadaşınızı görebilir ve bir anda eski günlere geri dönebilirsiniz. Eski günleri hatırlamak sizi ilk başlarda üzse de bir süre sonra sizi epey rahatlatacak. İçinizdeki sıkıntılar bu şekilde son bulacak ve rahatlayacaksınız.

Rüyada Cacık Yapmak

Yakın bir dostunuz tarafından bir ihanete uğrayarak epey üzüleceğinize, yakınlarınızın sizden telefon beklediğine, uzun zamandan beri beklediğiniz bir haberin sonunda geleceğine işaret eder. Uzun süreden beri beklediğiniz bebek haberini bu günlerde alacağınız anlamına da gelir. Ailenize yakın bir zamanda minik bir yavru katılabilir. İş hayatınızda bazı sorunlar olduğunun da işaretidir. Bu sorunları aşmanın tek yolunun sizden daha tecrübeli bir kişiden yardım almaktır. Rüyanız zor günleri kolayca atlatacağınıza işarete eder. Dostlarınızı seçerken çok daha dikkatli olmaya özen göstermelisiniz. Geçen onca yıla baktığında kendine epeydir zaman ayırmadığının farkına varmış gibisin. Artık kendin için yaşamak istiyorsun. Belki yapılacak bir imaj değişikliği kendini iyi hissetmene yardımcı olabilir. Epeydir aklında olan ancak uygulamaya fırsat bulamadığın bir aktivite var gibi görünüyor. Bu bir sosyal yardım işi, kurs veya sporla ilgili bir konu olabilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git