Rüyada Cacık Görmek

Rüyada Cacık Görmek
21 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 694 kez okundu.

Rüyada cacık görmek, olumsuzlukları ve uğursuzlukları art arda yaşayacak olduğunuzun habercisi olmaktadır. Aslında her şey sizlerin elleri içerinde olan bir durum olmasına rağmen gözden kaçırmış olduğunuz ya da istemeden yaptığınız bir olaydan da kaynaklanmaktadır. Bunların sonucunda okuyor olan bireyler iseniz eğitim ve öğretim hayatında çalışıyor iseniz iş hayatında ya da evlenecek iseniz de ilişkileriniz de olabilecek uğursuzluklardan da oldukça etkileneceksiniz. Bunun gibi karşılaştığınız durumlarda sadece içlerinize dönük ya da erkenden pes ederek kabul etmek yerine de savaşmak ve mücadele etmek de sizlere olumlu bir sonuçta doğurabilir. İnsanlar hemen pes ediyor bir yapıda olmalarına rağmen eğer erkenden pes etmez ve istedikleriniz için de peşinden koşar iseniz de uğursuzlukları ve mutsuzlukları da kendi ellerinizin tersi ile itme gücüne sahip olduğunuzu da fark edeceksiniz.

Rüyada Bozuk Cacık Görmek

Çöpe attığınızı da görüyor iseniz artık uğursuzlukları üzerinizden atmaya başladığınızı da simgelemektedir. Hangi iş ile uğraşılır ile uğraşılsın insanların elleri içerisinde olmayan durumlar ile tersine gitmesine rağmen sizler bunu yine kendi elleriniz ile toparlayabileceğiniz için de uğursuzlukları atmak da kişinin kendisine ait olmaktadır. Artık bu uğursuzlukları sabır ve mücadele ile birleştirerek de yendiğinizi simgeler iken bir de oldukça güçlü olan bir yapıya sahip olduğunuzu da göstermektedir. Tek başına sizlerin çevresi tarafından hem çok sevilen hem de oldukça sayılan biri olduğunuzu da simgeliyor olduğu için bu durumu da en iyi şekilde atlatacak olduğunuzu da haber vermektedir.

Rüyada Cacık Yediğini görmek

Sizi bir takım sürprizlerin beklediğine işarettir. Aile dostlarınız ile gideceğiniz bir pikniğe ve burada karşılaşacağınız sürpriz bir misafire de işaret eder. Hafta sonu yada yakın bir zaman içinde aile dostlarınız ile bir piknik planı yapabilirsiniz. Bol bol eğleneceğiniz bu piknikte uzun zamandan beri görmediğiniz bir arkadaşınızı görebilir ve bir anda eski günlere geri dönebilirsiniz. Eski günleri hatırlamak sizi ilk başlarda üzse de bir süre sonra sizi epey rahatlatacak. İçinizdeki sıkıntılar bu şekilde son bulacak ve rahatlayacaksınız.

Rüyada Cacık Yapmak

Yakın bir dostunuz tarafından bir ihanete uğrayarak epey üzüleceğinize, yakınlarınızın sizden telefon beklediğine, uzun zamandan beri beklediğiniz bir haberin sonunda geleceğine işaret eder. Uzun süreden beri beklediğiniz bebek haberini bu günlerde alacağınız anlamına da gelir. Ailenize yakın bir zamanda minik bir yavru katılabilir. İş hayatınızda bazı sorunlar olduğunun da işaretidir. Bu sorunları aşmanın tek yolunun sizden daha tecrübeli bir kişiden yardım almaktır. Rüyanız zor günleri kolayca atlatacağınıza işarete eder. Dostlarınızı seçerken çok daha dikkatli olmaya özen göstermelisiniz. Geçen onca yıla baktığında kendine epeydir zaman ayırmadığının farkına varmış gibisin. Artık kendin için yaşamak istiyorsun. Belki yapılacak bir imaj değişikliği kendini iyi hissetmene yardımcı olabilir. Epeydir aklında olan ancak uygulamaya fırsat bulamadığın bir aktivite var gibi görünüyor. Bu bir sosyal yardım işi, kurs veya sporla ilgili bir konu olabilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git