Rüyada Büyük Balık Görmek

Rüyada Büyük Balık Görmek
18 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 835 kez okundu.

Rüyada büyük balık görmek; kısmet ve bolluk bereketin habercisidir. Rüyasında balık gören bir kişi, güzel bir kazanç sağlayacak, yeni bir işe girecek ya da bulunduğu mevkiden terfi edecek demektir. Rüyada kırmızı balık görmek, güzel günlerin başlangıcına delalettir. Kırmızı balık görmek maddi bir kazanç sağlayacağınıza, bir süredir uğraştığınız bir işin başarı ile sonuçlanacağına işaret eder.

Rüyada Büyük Balık Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada büyük balık

Rüyada büyük balık görmek, mal varlığınızda yaşayacağınız bir artışın göstergesi olabilir. Rüyada büyük balık görmek, maddi anlamda rahatlayacağınızı ve haklı bir kazanç elde edeceğinizi gösterir. Büyük balık görmek, varsa hastalıklarınızdan kurtulacağınızın göstergesidir. Balık genellikle iyiye ve rahata erileceğine, sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza yorulur. Rüyada ölmüş balık görmek ise, bir hastalığa yakalanacağınızın ya da maddi sıkıntı içerisine düşebileceğinizin göstergesidir. Rüyada ölmüş balık görmek, maddi kayıplar yaşayabileceğinizin ve işlerinizin yolunda gitmeyeceğinin habercisi olabilir.

Rüyada Büyük Balık Görmek Ne Demek ?

Büyük balık, özellikle de temiz su içerisinde görüldüğünde iyiye ve hoşluğa delalettir. Fakat bulanık bu içerisinde yüzen bir balık görmek, kafanızın karışacağı bir döneme gireceğinizin, bazı küçük hastalıklar yaşayabileceğinizin ve maddi sıkıntı içerisine düşebileceğinizin habercisidir. Büyük balık görmek, kısmet, bol kazanç ve mal varlığının artacağının göstergesi olabileceği gibi bulanık su da balık görmek ise bunun tam tersi şeklinde yorumlanır. Rüyada gördüğünüz balığın nasıl bir su içerisinde olduğu da rüyayı yorumlama acısından önem taşır. Eğer rüyada gördüğünüz balık suyun dışında ise, zor günlerin sizi beklediği söylenebilir.

Rüyada Büyük Balık

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada büyük balık görmenin anlamı ve büyük balık rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git