Rüyada Bulut Görmek

Rüyada Bulut Görmek
16 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.655 kez okundu.

Rüyada bulut görmek, Görülen bulutun çeşitlerine göre farklı anlamlandırılabilir. Karanlık, kasvetli ve görünce ürperti veren tarzda büyük bir bulut kitlesi görmek, üzüntü, keder ve zor günlerin başlangıcına işaret eder. Bembeyaz, pamuk gibi bir bulur görmek ise tam tersine güzel haberler alacağınıza kötü günlerin çok yakında biteceğine ve ferahlık ve güzelliğin hayatınızda yer edeceğine delalettir. Rüyada içeriye bir beyaz bulut kitlesinin girdiğini ve yayıldığını görmek, evinizin içerisindeki herkese ilim ve hakikatin dağılacağını göstermektedir.

Rüyada Bulut Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada bulut

Rüyada bulut görmek, güzel ve aydınlık günlerin yaklaştığını, ferahlık ve bolluğun sizi beklediğini gösterir. Ayrıca rüyada bulut görmek, sıkıntı ve dertlerinizin biteceğine, ilim, irfan ve hakikat yolunda büyük adımlar atacağınızı göstermektedir. Karanlık ya da sis görünümlü bir bulut görmek ise, zor günler yaşayacağınızın ya da kötü sözler duyacağınızın habercisidir. Güneşin bulutun önüne geçmesi genellikle devlet başkanının ya da önemli bir kişinin vefatına yorumlanır. Bulutlardan yağmur yağdığını görmek, bolluk ve berekete işaret ederken koyu renkli bulutlar sıkıntı ve üzüntüye işaret eder.

Rüyada Bulut Görmek Ne Demek ?

Rüyada bulut eğer beyaz renkli ise genellikle saflık, temizlik, ilim ve irfan anlamına gelmektedir. Rüyasında buluta dokunan bir kişi hakikatlerin farkına varacaktır ya da ilim sahibi birisinden önemli bir yardım görecektir.  Bulutu omzunuza alıp yüklendiğinizi görmek, başladığınız bir işi başarı ile sonuçlandıracağınızı ve önünüze çıkan her engeli rahatlıkla atlayacağınıza işaret eder.

Rüyada Bulut

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada bulut görmenin anlamı ve bulut rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Bulut Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Didem dedi ki:

    Ruyamda yıldız şeklinde beyaz buyuk bir buluta sarıliyordum

Sayfa başına git