Rüyada Buğday Görmek

Rüyada Buğday Görmek
22 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.293 kez okundu.

Rüyada buğday görmek çok çalışılarak elde edilen helal ve hayırlı bir mal anlamına gelmektedir. Satın aldığını gören kişi için mala, ucuzluğa ve bolluğa işaret edilir. Bazı yorumlara göre de çok çocuğa delalet olmaktadır. Ektiğini gören bir kişi Allah’ın razı olduğu bir işi yapıyor demektir. Mal, mülk, servet, sermaye, kıymetli bir eşya, maddiyat ya da paraya sahip olmak anlamına geldiği gibi bazen de altın ile tabir olunur. Rüyasında eline bir şekilde altın geçtiğini gören bir kişi altın sahibi olacak demektir.

Emek, alın teri ve helal kazanç anlamlarına gelir. Gören kişinin işini son lokmasına kadar alın teri dökerek yani helal yollarla kazandığı anlamına gelir. Aynı zamanda buğday berekete ve hayırlı nesillere de işarettir. Rüyayı gören kişinin yakında göreceği Salih bir işe de delalet olan buğday genellikle rüyayı gören kişiye mutluluk getireceğine inanılır.

Rüyada Buğday Yemek

Eğer pişmiş ve güzel görünümde ise hayırlıdır. Fakat bu yenilen kuru ve çiğ ise bu rüya zarara çıkar. Genel olarak maddiyata yorulan bir rüyadır. Bu rüya çok mala mülke sermayeye paraya ve hayırlı bir birikiminin olacağına yorulur. Bazı rüya tabircilerine göre rüya sahibinin bir akrabasından dostundan ya da arkadaşından zarar göreceği söylenmektedir. Aynı zamanda kişinin eşinin gurbet yoluna gideceği tabir edilir. Bir başka yorumcunun tabirine göre yakın çevresinin ve evlatlarının çoğalması anlamına gelmektedir. Genel anlamda iyiye ve hayra yorulmaktadır.

Rüyada Buğday Ekmek

Güzel bir makamdan alacağın iş teklifi hayatındaki bütün dengelerin değişmesine neden olacak. Bu teklif hanene ve hayatına güneş gibi doğacak, kazancın, bereketin, huzurun artacak. Sevgilinin yapacağı romantik evlilik teklifi dillere destan ve herkesi kıskandıracak güzellikte olacak. Aranızı bozmaya çalışan bir kadın bunu başaramayacak. Mutlu bir dönemdesin, şans bütün hayatın boyunca yanında olacak.

Rüyada Buğday Yığını Görmek

Buğday yığını paraya ve bolluğa işarettir. Rüyayı gören kişinin helal yollardan kazandığı paranın çokluğu ve bereketi yanında ki başka insanlara da fayda verecektir evindeki bereketin çokluğu ise yakın bir zamanda etrafındakileri şaşırtacak bu durum onlar için mutluluğa sebebiyet verecektir. Buğday yığını yani buğday çokluğu insanda huzurdur. Çocuklarınızın son zamanlarda ki başarısı sizi şaşırtacaktır.

Rüyada Çuvalda Buğday Görmek

Son zamanlarda yapılan harcamaların bolluğuna ve israfına aynı zamanda sadece para değil su, yemek ve bunun gibi birçok nimetin israfına ve bunun getireceği kıtlığı şerre alamettir. Çuvalda buğday kısmetin daraldığını ve yok olmaya başladığını etraftan gelen kem gözlü insanların hayatınıza karışmaya başladığını ve huzurunuzu kaçıracaklarına işarettir. Harcamalarınızda yapacağınız hafif kısmalar bu durumu yoluna koymaya yetecektir.

Rüyada Pişmiş Buğday Görmek

Buğdayın pişmesini pek hayra yormasalar da pişmiş buğday kısmetinizi düzenli harcayacağınıza yani tasarruflu davranıp malınızı zarardan koruyacağınızı işaret eder. Fakat dikkatli davranmadığınız takdirde çevrenizde ki bazı insanlar tarafından kazancınızın önüne geçilmeye çalışılacak ve sizin zararınıza bir takım işler dönecek gibi duruyor. Her şey sizin takdirinize kalıyor bundan sonra. Uzaklarda gelecek olan haberlere hazırlanın.

Rüyada Buğday Tarlası Görmek

Hayatına ve yaşamına girecek güzel insanların, bol kazancın, bolluğun, bereketin simgesidir. Buğday tarlası gören kişi mutluluk için azmetmiş ve çabalamış demektir çabalarının karşılığını alacak olan bu kişiye getireceği mutluluğu ve huzuru da işaret eder. Bu huzurun, mutluluğun, kazancın ömür boyu sürmesidir. Düşündüğün bir takım olaylar , meseleler kafanı daha fazla yormasın yakın zamanda işler yoluna girecek.

Rüyada Buğday Taşımak

Kötü geçen uzun bir dönemin ardından gireceğiniz huzur ve mutluluk dolu hayata, kazancı bol bir işe, kariyerde yükselmeye ve karşınıza çıkacak olan kötü niyetli çirkin düşünceleri olan bir karşı cinsin karşınıza çıkıp sizi aldatacağına işarettir. Aynı zamanda son dönemlerde alacağınız kararlar hayatınıza yön verebilir dikkat edin. Etrafınızda ki ketum insanlardan uzaklaşın .

Rüyada Buğday Başağı Görmek

Yeni yeni cesaretlenip atacağınız minik adımların gidişat yönünün güzelliğine, bir işe başlarken aklınızda olanın veya da hayal ettiğinizin aksine daha güzel sonuçlar alacağınıza, kariyerinizde ilerleyeceğinize, bereket dolu kazanca, bol mutluluğa, iş yerinde edineceğin güzel fakat bir o kadar da zor deneyimlere delalet eder. Cesaretinizi kırmak isteyen insanlar illaki olacaktır ama siz onlara kulak asmayın.

Rüyada Buğday Yıkamak

Etrafınızda gördüğünüz yardıma muhtaç insanlar için bazı kurum ve kuruluşlarla anlaşıp ortak hareket edeceğinize, vereceğiniz sadakaya, son zamanlarda emek ve vakit ayırdığınız çalışmanızın bol kazanç sağlayacağına ve etrafınızda ki insanların veya sizin yasaklı, günahlı, diğer insanlara zarar verebilecek işler yapacağınızın da habercisi olabilir. İyi niyetinizi ihmal etmek isteyen insanlara karşı gözü açık davranın.

Rüyada Buğday Tanesi Görmek

Tarlada çalışanların veya toprağı olanların bu sıralar hasatlarının bol olacağına, yaşayacağınız olumlu olaylara, işlerinizin yoluna girip son zamanlarda kaybına uğradığınız kazancınızın misliyle katlanacağına, üzerinize yağacak olan kısmetlere, hayatın size oynayacağı güzel oyunlara ve evinizin bereketlenip insanları mutlu edeceğinize, bol kazanca delalet eder. Yine de atacağınız veya da atmayı düşündüğünüz bazı girişimler için biraz tedbirli davranmanızda yarar var.

Rüyada Buğday Almak

Hayatınıza girecek olan insanların zorluklarına, sıkıntılara ve sizi uğratacakları manevi zararlara, işlerinizde önünüze çıkacak olan engellere karşı direnip güçlükle ayağa kalkacağınıza, uzun bir süre zahmet çekeceğinize, kısmetsizliğe, bereketsizliğe, önünüzdeki kariyer basamaklarının sizin için çıkılamaz ve aşılamaz oluşuna, insanlardan uzaklaşacağınıza da işaret eder. Ufak tefek aşk kokuları gelebilir burnunuza onlardan kaçmayın aksine onu sahiplenin çünkü sizin hayatınızı yönlendirecek olan küçük dokunuş olabilir.

Rüyada Buğday Satmak

Aile hayatınızın güzelliğine, hayırlı ve yardımsever çocuğa veya çocuklara, evinize girecek olan helal paraya, son zamanlarda yaptığınız ve girdiğiniz işin, ortaklıkların güzel ve hayırlı kazançlar getireceğine, dirayetli kişiliğinize, son zamanlarda veya ilerde karşınıza çıkacak zorluklara karşı pes etmeyip sonuna kadar direneceğinize işarettir. Asi kimliğinizden vazgeçmenizi isteseler de onların fikirlerini umursamayın siz böyle güzelsiniz , olduğunuz gibi.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git