Rüyada Böğürtlen Görmek

Rüyada Böğürtlen Görmek
1 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.486 kez okundu.

Rüyada böğürtlen görmek, mutlu bir yuva kurmak olarak yorumlanır. Kişi mutlu bir yuva kurmaya işarettir. Rüyayı gören kişi eğer bekarsa evlilik için adımlar atacaktır. Devam eden bir ilişkisi varsa ilişkiyi resmiyete dökmek isteyebilir. Hayatında kimse yoksa yeni birisiyle tanışabilir. Rüyayı gören kişi mutlu bir yuva için gerekenleri yapmak isteyecektir.

Rüyada Böğürtlen Toplamak

Düğün hazırlıklarına anlamına gelir. Kişi, çeyiz alışverişi yapılabilir. Yeni eşyalar için araştırmalar yapılabilir, fiyat karşılaştırmaları yapılabilir. Evlilik için hazırlıklar yapmayla uğraşacaktır. Gelinlik ya da damatlık alma söz konusu olabilir.

Rüyada Böğürtlen Yemek

İşlerinizin güzel gelişeceği olarak yorumlanır. Kişi işlerini bu dönemde hızlı yapacaktır. Ayrıca kişi çevresindeki yarın kalmış işleri tamamlayacaktır. Kişinin hedefinde ne varsa doğru adımlar atıldığı takdirde gerçekleşecek demektir. Maddi mal varlığınızın ve nimetlerimizin artacağının göstergesidir. İlk önceleri, kötü gibi gelen bazı olayların daha sonra aslında sandığınızdan çok daha hayırlı olduğunu fark edersiniz. Rüya sahibi bir kadın ise yakın bir zaman içinde kalbini ısıtacak bir eş bulacak ve güzel bir yuva kuracak demektir. Aynı zamanda hastalığı olan kişilerin iyileşeceğine delalet eder.

Rüyada Böğürtlen Satın Almak

İşinle ilgili ya arkadaşlarınla ya da patronlarınla anlaşmazlığa düşeceğiniz görünüyor. Ancak bu tatsızlık kısa bir sürede çözülecek gibi duruyor. Dinleyip anlamadan hemen karar vermemen gereken bir dönemdesin. Aklın şu sıralar fazla karışık gibi, bu yüzden söylenenleri yanlış anlayabiliyorsun. Sanırım bu durum aşk hayatını da biraz etkilemiş gibi… Son zamanlarda sevgilin ile aranız biraz açık gibi görünüyor.

Rüyada Böğürtlen Tarlası Görmek

Güzelliklerin geleceğinin habercisi olan oldukça müjde dolu bir rüyadır. Yeniliklerin bütün olumlu yanlarını alarak rüya sahibine her geçen gün dahada çok yaklaştığını ifade etmektedir. Bu olumlu şey tamamen rüya sahibinin hayatında büyük ve köklü değişiklere sebep olacaktır ve rüya sahibi adeta yepyeni ve daha düzenli bir hayata merhaba diyecektir demektir.

Rüyada Dalından Böğürtlen Yemek

Rüya sahibinin kalbinde adeta kuşlar uçacağına işaret etmektedir. Bu kuşların uçma sebebi ise yakın çevresindeki kişilerden alacak oldukları haberleri ifade etmektedir. Bu haberler sayesinde rüya sahibini huzur dolu günler karşılayacak ve adeta mutlulukla dolu yeni bir hayata adım atacaktır. Aynı zamanda böyle bir haber hane içerisinde huzur dolu bir ortamın oluşacağını da ifade etmektedir.

Rüyada Kırmızı Böğürtlen Yemek

İki şekilde yorumlanabilmektedir. Eğer ki kişi bekar ise, karşısına çıkacak olan oldukça hayırlı bir kişiye işaret etmektedir. Bu kişi rüya sahibin tarafından doğru kişi olarak değerlendirilir. Bir başka yorumda ise, rüya sahibinin kısa zaman içinde bir haber alacağına ve bu habere oldukça çok üzüleceğine işaret etmektedir. Bu haber ile beraber rüya sahibi bir durum ile yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Rüyada Siyah Böğürtlen Toplamak

Rüya sahibi çalışan bir kişi ise, iş yerindeki bireyler tarafından çekilemediğini ifade etmektedir. Eğer ki rüyayı gören kimse evli ise, hane içerisinde son zamanlarda bir takım tartışmalar yaşanacağını anlatır. Rüya sahibi son zamanlarda her ne yaşarsa yaşasın inadını bir kenara bırakmalı ve büyüklerinin sözüne özen göstererek kendisine çeki düzen vermelidir.

Rüyada Birine Böğürtlen Yedirmek

Rüyayı gören kişiye yakın zaman içerisinde tüm dertlerinden kurtulacak bir para ya da bir mal geleceğine işaret etmektedir. Böylelikle hane içerisinde bereket artacak ve herkese oldukça güzel bir rahatlama gelecektir. Hem rüyayı gören kişiyi hemde ailesi sıkıntı dolu günlerden kurtaracak olan bu mal, peşinden evin içerisindeki huzuru da etkileyecek ve eve adeta neşe saçacaktır.

Rüyada Böğürtlen Ağacı Görmek

Rüya sahibinin yakın bir zamanda yeni kişiler ile tanışacağını ve bu kişiler ile beraber hayatında olumlu gelişmeler oluşacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda rüya sahibinin son zamanlarda sosyal hayatında oldukça çok aktif olacağını göstermektedir. Aynı zamanda rüya sahibinin elinde olan paradan çok daha fazla para kazanmasına ve resmen iki katı kadar maddi gelire sahip olmasına işaret eder.

Rüyada Böğürtlen Reçeli Görmek

Rüyayı gören kişinin aşk hayatında olumlu gelişmeler yaşayacağına ve bekar biri ise karşısına gelecek olan çok büyük bir kısmete işaret eder. Aynı zamanda bu kişi rüya sahibinin adeta hayalinde kurmuş olduğu aşka şahit olacağı bir kişidir ve rüya sahibine aşk dolu bir hayat yaşatacaktır. Eğer ki bir sorun olmaz ise rüya sahibi ile beraber mutlu bir yuvaya da şahit olacaklardır.

Rüyada Böğürtlen Çayı Görmek

Rüya sahibinin gerek kendisinin gerekse de çevresinde yer alan kişilerin bazı hareketlerinden rahatsız olduğunu ifade etmektedir. Fakat artık yaşanacak olan olaylar neticesinde bu kötü özelliklerinden arınacağına ve daha iyi olan huylara alışacağına işaret etmektedir. Bununla beraber rüya sahibi çevresinde yer alan kişiler tarafından daha çok sevilecek ve değer görecek demektir.

Rüyada Böğürtlen Çiçeği Görmek

Eğer ki son zamanlarda yaşanan bir takım sağlık sorunları var ise bunların kurtulunacağına ve sağlık yönünden oldukça pozitif gelişmeler alınacağına işaret etmektedir. Bununla beraber gerek iş, gerek aşk hayatında da olumlu gelişmelerin gerçekleşeceğine ve kişinin hayatına bundan sonraki dönemde adeta parlak bir ışık yansıyacağına ve hayatına neşe katacağını ifade etmektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git