Rüyada Böğürtlen Görmek

Rüyada Böğürtlen Görmek
1 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.221 kez okundu.

Rüyada böğürtlen görmek, mutlu bir yuva kurmak olarak yorumlanır. Rüyada böğürtlen gören kişi mutlu bir yuva kurmaya işarettir. Rüyayı gören kişi eğer bekarsa evlilik için adımlar atacaktır. Devam eden bir ilişkisi varsa ilişkiyi resmiyete dökmek isteyebilir. Hayatında kimse yoksa yeni birisiyle tanışabilir. Rüyada böğürtlen gören kişi mutlu bir yuva için gerekenleri yapmak isteyecektir.

Rüyada Böğürtlen Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada böğürtlen

Rüyada böğürtlen görmek, düğün hazırlıklarına anlamına gelir. Rüyada böğürtlen topladığını gören kişi düğün hazırlıkları yapabilir. Çeyiz alışverişi yapılabilir. Yeni eşyalar için araştırmalar yapılabilir, fiyat karşılaştırmaları yapılabilir. Rüyada böğürtlen toplayan kişi evlilik için hazırlıklar yapmayla uğraşacaktır. Gelinlik yada damatlık alma söz konusu olabilir.

Rüyada Böğürtlen Görmek Ne Demek ?

Rüyada böğürtlen, işlerinizin güzel gelişeceği olarak yorumlanır. Rüyada böğürtlen topladığını ve yediğini gören kişi işlerini bu dönemde hızlı yapacaktır. Beklediğiniz işlerin şimdi daha çabuk gelişeceği anlamına gelir. Rüyada böğürtlen toplayan kişi çevresindeki yarın kalmış işleri tamamlayacaktır. Rüyasında böğürtlen gören bir kişinin hedefinde ne varsa doğru adımlar atıldığı takdirde gerçekleşecek demektir. Maddi mal varlığınızın ve nimetlerimizin artacağının göstergesidir. Aynı zamanda böğürtlen gören bir kişi, ilk önceleri, kötü gibi gelen bazı olayların daha sonra aslında sandığınızdan çok daha hayırlı olduğunu fark edersiniz. Rüyasında böğürtlen gören bir kadın yakın bir zaman içinde kalbini ısıtacak bir Eş bulacak ve güzel bir yuva kuracak demektir. Aynı zamanda böğürtlen hastalığı olan kişilerin iyileşeceğine delalet eder.

Rüyada Böğürtlen

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada böğürtlen görmenin anlamı ve böğürtlen rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Böğürtlen Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Zeynep dedi ki:

    Rüyamda zeytin tarlasındaydım kardeşim elinde bir tepsi kirmizi böğürtlen toplamış bana getiriyor bende diyorum bunlar tam olmamış götür diyorum

Sayfa başına git