Rüyada Böğürtlen Görmek

Rüyada Böğürtlen Görmek
1 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.278 kez okundu.

Rüyada böğürtlen görmek, mutlu bir yuva kurmak olarak yorumlanır. Rüyada böğürtlen gören kişi mutlu bir yuva kurmaya işarettir. Rüyayı gören kişi eğer bekarsa evlilik için adımlar atacaktır. Devam eden bir ilişkisi varsa ilişkiyi resmiyete dökmek isteyebilir. Hayatında kimse yoksa yeni birisiyle tanışabilir. Rüyada böğürtlen gören kişi mutlu bir yuva için gerekenleri yapmak isteyecektir.

rüyada böğürtlen

Rüyada böğürtlen görmek, düğün hazırlıklarına anlamına gelir. Rüyada böğürtlen topladığını gören kişi düğün hazırlıkları yapabilir. Çeyiz alışverişi yapılabilir. Yeni eşyalar için araştırmalar yapılabilir, fiyat karşılaştırmaları yapılabilir. Evlilik için hazırlıklar yapmayla uğraşacaktır. Gelinlik yada damatlık alma söz konusu olabilir.

İşlerinizin güzel gelişeceği olarak yorumlanır. Rüyada böğürtlen topladığını ve yediğini gören kişi işlerini bu dönemde hızlı yapacaktır. Rüyada böğürtlen toplayan kişi çevresindeki yarın kalmış işleri tamamlayacaktır. Kişinin hedefinde ne varsa doğru adımlar atıldığı takdirde gerçekleşecek demektir. Maddi mal varlığınızın ve nimetlerimizin artacağının göstergesidir. İlk önceleri, kötü gibi gelen bazı olayların daha sonra aslında sandığınızdan çok daha hayırlı olduğunu fark edersiniz. Rüya sahibi bir kadın ise yakın bir zaman içinde kalbini ısıtacak bir eş bulacak ve güzel bir yuva kuracak demektir. Aynı zamanda hastalığı olan kişilerin iyileşeceğine delalet eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git