Rüyada Boğa Görmek

Rüyada Boğa Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.595 kez okundu.

Rüyada boğa görmek, varlıklı ve kudretli insan olarak yorumlanır. Rüyasında boğa gören kişi varlıklı ve kudretli biriyle muhatap olacaktır. Boğa gören ve boğayı seyreden biri güçlü ve kudretli birinin yakından takip edileceği anlamına gelir. Güçlü ve kudretli kişi  sizin yakınınızda bulunacaktır ve o kişi sizin tanıdığınız biri olacaktır. Rüyada boğa gören kişi büyük bir güçle karşılaşacaktır.

Rüyada Boğa Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada boğa

Rüyada boğa görmek, devlet kapısı anlamına gelir. Bu dönemde devletle ilgili işlerle uğraşabilirsiniz. Boğanın çok kızdığını görmek devletle ilgili işlerinizde zorluk çekeceğiniz anlamına gelir. Hukuksal konularda kayıplar olabilir, vergi borcu ortaya çıkabilir, kredi çekme işlemlerinde sorun çıkabilir ya da gecikebilir. Rüyasında boğanın oturduğunu görmek bazı işler için devlete başvuracağınıza işaret eder. Evraklı işlemler yapabilirsiniz, evrakla bir devlet kurumuna başvurabilirsiniz.

Rüyada Boğa Görmek Ne Demek ?

 

Rüyada boğa güç kudret anlamına gelir. Rüyasında boğayla boğuştuğunu görmek zor bir dönem geçtiğiniz ve biraz çabadan sonra kurtulacağınız anlamına gelir. Boğanın boğuşmasından son kan içinde kalan insanlar çok zorlanacak ve üzüntü yaşayacaktır. Boğanın öldüğünü görmek tüm zorluklardan başaçıkabilecek kapasitede olduğunuzun göstergesidir. Aynı zamanda boğa sembolü, gücün ve yüceliğin simgesidir. Boğa gören bir kişi, hayatının her alanında güçlenerek daha bağımsız bir hale gelecektir. Bazı rüya tabircilerine göre ise boğa görmek, etrafınızda içini kin bürümüş kişilerin olduğuna delalet eder. Boğa gören bir kişi, tek başına hayatta kalmayı başarabilecek kadar güçlü bir insan demektir.

Rüyada Boğa

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada boğa görmenin anlamı ve boğa rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Boğa Görmek Konusuna 5 Yorum Yapıldı
 1. Melek dedi ki:

  rüyamda aslan ile boğan boğuştuğunu gördüm ne anlama gelir yardımcı olursanız çok sevinirim

 2. Nurhan dedi ki:

  Rüyamda siyah beyaz cok büyük ve güzel bir boga balkona tirmanmaya calisarak öfkeyle bagirdi. Basaramayinca sislerin arasinda sessizce kaybolup gitti.önce kisa bir korku Sonra rahatlik hissettim

 3. Cihan Ragıp ASLAN dedi ki:

  ALLAH C.C hayr etsin rüyamda eski bir komşumuzu ziyaret ediyorum. Ziyarette sofra kurulmasına dolaptaki bazi kahvaltılıkları sofraya koyarak yardım ediyorum. Ev sahibinin kızı içinde salatalık olan kapta ki salataların koktuğunu söylüyor ben de götürüp çöpe döküyorum. Sonra evin bir odası olduğunu düşündüğüm bir yerde biri siyah diğeri siyah-beyaz olan iki tane boğa görüyorum. Birşey yapacak olasından korkmama rağmen siyah-beyaz olanı bir hayli seviyorum, öyle ki, boğa uyuyacak kadar mayışıyor. Sonra oda dışarı çıkmak istediğimde kapıya doğru giderken o siyah-beyaz olanın tişörtüme boynuzunu geçirip beni odada bulunan masanın üzerine fırlattığını görüyorum. Odada iki-üç metre mesafeyle yanyana bulunan iki kapıdan uzak olana doğru can havliyle koşarak bir yara almadan çıkıyorum. Boğa da çıkıyor. Sonra komşularım içeriden telaşla koşarak geliyor. Boğa üzerimize saldırıyor ama kısa süre sonra yara almadığımızı görüyorum ve rüya bitiyor. Tabii ki en doğrusunu ALLAH C.C bilir. Bu rüyayı yorumlayabilirseniz çok sevinirim. ALLAH C.C’a emanet olun.

 4. Ömer dedi ki:

  Allah hayırlı olmasını nasip etsin. Rüyamda boğa ile kısa bir kovalama yaşadıktan sonra biraz yüksek bir yere zıplayıp kutulmaya çalıştım ancak yinede boğa beni ağzıyla yakaladı. Isırdı ama herhangi bir acı veya bir şey hissetmedim. Sonra o boğanın başka biri tarafından kılıcı boynundan saplanarak öldürüldüğünü ve kanların fışkırdığını gördüm. Tabiki Allah en doğrusunu bilir. Yorumlarsanız sevinirim

 5. Sultan dedi ki:

  Rüyamda iki boğanın güreştiğini gördüm. Ama biri çok kızgın ve diğerini sürekli yüksek yerden düşürüp yuvarlıyordu. Ben sadece izliyorum korkuyorum ama bana bir şey yapmıyor. Her şeyin doğrusunu Allah bilir yorumlarsanız sevinirim.

Sayfa başına git