Rüyada Boğa Görmek

Rüyada Boğa Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 3.118 kez okundu.

Rüyada boğa görmek, varlıklı ve kudretli insan olarak yorumlanır. Rüyasında boğa gören kişi varlıklı ve kudretli biriyle muhatap olacaktır. Bu kişi sizin yakınınızda bulunacaktır ve o kişi sizin tanıdığınız biri olacaktır. Ortaklık düşünüyorsanız hemen uygulamaya geçin, sevdiğiniz biri ile çıkma, nişan, evlilik durumuz olabilir. Bu düşündüğünüz kişiyle mutlu bir ilişki yaşayacağınıza işarettir. Planlarınız gerçekleştirmek için yola çıkacağınıza işaret eder. Size doğru koşuyorsa elinize maddi olarak bir güç geçeceğine, sizden kaçması ve ya birbirlerinden kaçması ise dikkat etmeniz gereken bazı kişilere işaret eder. Beyaz at sürüsü görmek çok heyecanlı bir ilişkiye dalalettir.

Rüyada Boğanın Kızdığını Görmek

Devlet kapısı anlamına gelir. Bu dönemde devletle ilgili işlerle uğraşabilirsiniz. Devletle ilgili işlerinizde zorluk çekeceğiniz anlamına gelir. Hukuksal konularda kayıplar olabilir, vergi borcu ortaya çıkabilir, kredi çekme işlemlerinde sorun çıkabilir ya da gecikebilir. Bazı işler için devlete başvuracağınıza işaret eder. Evraklı işlemler yapabilirsiniz, evrakla bir devlet kurumuna başvurabilirsiniz.

Rüyada Boğayla Boğuşmak

Boğa güç kudret anlamına gelir. Zor bir dönem geçtiğiniz ve biraz çabadan sonra kurtulacağınız anlamına gelir. Boğanın boğuşmasından sonra kan içinde kalan insanlar çok zorlanacak ve üzüntü yaşayacaktır.

Rüyada Boğanın Öldüğünü Görmek

Tüm zorluklardan başa çıkabilecek kapasitede olduğunuzun göstergesidir. Aynı zamanda boğa sembolü, gücün ve yüceliğin simgesidir. Kişi, hayatının her alanında güçlenerek daha bağımsız bir hale gelecektir. Bazı rüya tabircilerine göre ise etrafınızda içini kin bürümüş kişilerin olduğuna delalet eder. Kişi, tek başına hayatta kalmayı başarabilecek kadar güçlü bir insan demektir.

Rüyada Boğa Kesmek

Bu rüya, rüyayı gören kişinin, iş, kariyer, ticari ve mesleki hayatına işaret eder. Çok hayırlı ve makbul bir rüyadır. Eğer, iş hayatında beklenen bir terfi var ise yakın zamanda bu terfi gerçekleşecek demektir. Eğer, kişi kendi işinde ise büyük bir başarıya imza atacağına ve buna bağlı olarak kazancının artacağına delalet eder.

Rüyada Boğa Öldürmek

Kişinin çevresinde iyi niyet taşımayan, kötü, kıskanç ve hilekar insanların varlığına yorulur. Ancak, bu kişiler bir kötülük yapamayacak, kişi güvende olacaktır. Aynı zamanda, kişinin aile ve akraba ilişkilerinde hiçbir sorun yaşamayacağı ve sevgi bağlarının güçlü olacağı manasına da gelmektedir. Bir diğer yorumu ise kişinin hayatı içinde rakiplerine karşı galip geleceğine, başarı sağlayacağına da tabir olunur.

Rüyada Boğa Kovalamak

Bu rüya, yeni bir dönem olarak yorumlanır. Kişi, yaşamış olduğu tüm sıkıntı ve dertlerinden arınacak, sakin ve bir o kadar da huzurlu bir süreç yaşayacaktır. Engellenmiş ya da engeli olan her işinin önünün açılacağı, yeni ve sağlam kararlarla ilerleneceği tabir olunur. Bazı tabircilere göre kişinin kendisine sıkıntı veren, dert çıkaran kişi ya da olaylardan uzak durulacağına yorulur.

Rüyada Boğa Yakalamak

Uzun süredir üzerinde uğraşılan, çalışılan bir işten ya da projeden büyük menfaatler elde edileceğine ve yüzün güleceğine delalet eder. Aynı zamanda, kişinin menfaat sağlayacağı yeni bir işe gireceği ve bu işte başarılı olup itibar sahibi olacağı manası da taşır. Bir diğer yorum ise umulmadık bir anda yakın çevreden görülecek maddi ya da manevi desteği ifade eder.

Rüyada Boğa Kesildiğini Görmek

Kişinin kaybettiği gücü ve kuvveti yeniden kazanacağı olaylar yaşayacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi, bu sayede insanların gözünde saygınlık kazanacaktır. Aynı zamanda bu rüya, kişinin iç huzurunu yakalayacağı manası da taşır. Bekar kişiler için hayırlı ve mutlu evliliklere işaret eder. Evli kişiler için ise evliliklerindeki bütün sorunların ve anlaşmazlıkların çözüleceğine tabir olunur.

Rüyada Boğa Saldırısından Kurtulmak

Rüya sahibinin, çevresindeki düşmanlara delalet eden bir rüyadır. Bu kişilerin her an bir fırsat kollamakta olduğuna ve kötülük düşündüklerine işaret eder. Ancak, kişinin dikkati ve tedbirli davranışları sayesinde kötülük görmeyeceği, düşmanlarına galip geleceği ve onları kendinden uzaklaştıracağı şeklinde yorumlanmaktadır. Duyulan ya da duyulacak dedikodulara ya da kötü söylemlere karşı uyarıcı niteliktedir.

Rüyada Boğa Saldırısına Uğramak

Bazı tatsızlıklara, sıkıntı verecek, can sıkacak durumlara yorumlanır. Bir başka deyişle moral bozukluğudur. Diğer bir yorum, yakın çevreden birinden duyulan bir sözle ya da bir davranışla kalp kırıklığı yaşamak manası taşımaktadır. Kişinin, hiç ummadığı bir anda birinin haksız eleştirilerine maruz kalabileceği anlamına da gelmektedir. Ancak, tüm bu olumsuzluklar geçici ve kısa bir süre için geçerli olacak, feraha çıkılacaktır.

Rüyada Boğa Güreşi Görmek

İş hayatında bir takım değişikliklere delalet eder. Mesleki anlamda çok zorlu bir süreç olduğuna, güç savaşlarının yaşandığına dikkat çeker. Uyarıcı nitelikte bir rüyadır. Kişi sakin, soğukkanlı ve sağduyulu olması gereken bir dönemdedir. Karışıklığın içinde olmak yerine doğru kararlar vererek iş hayatındaki istikrarını korumalıdır. Aynı zamanda, güzel, olumlu değişimlere de yorumlanır.

Rüyada Boğa Sürüsü Görmek

Bolluk dolu, bereketli günlerin kapıda olduğunu müjdeleyen bir rüyadır. Tüm borçların ödeneceği, varsa alacakların tahsil edileceği anlamı taşır. İş hayatında bir fırsatın varlığını gösterir. Bu fırsat, bol kazanç getirecek ve yüzleri güldürecek demektir. Bir diğer yorum ise zorlu bir işin üstesinden gelineceğine ve karlı çıkılacağına yorulur. Bekar kişiler için hayırlı bir evlilikle tabir olunur.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git