Rüyada Bitki Görmek

Rüyada Bitki Görmek
6 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.756 kez okundu.

Rüyada bitki görmek, ruhsal ve bedensel olarak bazı rahatsızlıklardan kurtulmak olarak yorumlanır. Rüyada bitki gören kişi ruhsal bedensel olarak kendini yorgun hissedebilir. Rüyada bitki diktiğini gören kişi yakın zamanda bu rahatsızlıklarından kurtulacaktır. Bedensel olarak bazı rahatsızlık yaşadıysanız artık sona erecektir. Bazı sıkıntılar, üzüntüler, psikolojik sorunlar  yaşıyorsanız iyileşeceksiniz.

Rüyada Bitki Toplamak

Hayır ve mutluluk olarak yorumlanır. Btki toplayan ve bitkiyi sulayan kişi hayırlı ve mutlu bir döneme girecektir. Tüm sıkıntılarından kurtulacağınıza işaret eder. Olumlu ve ılımlı yaklaşımlar problemleri çözmenizde yardımcı olacaktır. Fevri tavırlarından vazgeçerseniz huzuru daha kolay yaklaşacaksınız.

Rüyada Bitkilerin Yeşermesi

Ticaret yapmak olarak yorumlanır. Bir yerde çalışıyorsanız ani bir kararla işten çıkabilirsiniz ve kendi işinizi kurma kararı alabilirsiniz. Yeni bir iş yeri açabilirsiniz, tüccarlık yapabilirsiniz. Güzel gidecek bir işin ve bu iş sayesinde yakalayacağınız büyük bir kazancın göstergesidir.

Rüyada Kurumuş Bitki Görmek

İşlerinizin kötü gideceğinin ve maddi, manevi zarara uğrayacağınızın belirtisidir. Canlı bitki, güzel bir geleceğin ve hayallerinizin gerçekleşeceğinin simgesidir. Aynı zamanda rüyada görülen bitki de rüyanın yorumlanması açısından oldukça önemlidir. Genellikle maddiyat ile ilişkilendirilir. Yolunmuş ve hırpalanmış bir bitki görmek, iyi giden bir işin sonunda hiç beklenmedik bir aksilik çıkacağının ve bunun sonucunda da işlerinizin bozulacağının göstergesidir.

Rüyada Bitki Sulamak

Sıkıntıların bitmesi ve ferahlık yaşamak anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişinin dünya hayatına verdiği önem kadar ahiret hayatına verdiği önemi gösterir. Aynı zamanda kişinin yapacağı hayırlı işlere de tabir edilir. Bu rüya, kişinin emek verdiği işlerde büyük başarılar elde edeceği ve emeklerinin karşılığını alacağını gösterir. Manevi anlamda rahatlamaya ve huzur bulmaya da işaret etmektedir

Rüyada Bitki Budamak

Rüyada bitki budamak, attığınız adımlarda ve insan ilişkilerinizde değişiklik yoluna gideceğinizin işaretidir. Edindiğiniz kötü alışkanlıklar, olumsuz yaşam tarzınız ve kötü iletişiminiz yüzünden etrafınızdaki insanların sayısının azaldığını fark edecek, davranışlarınıza ve alışageldiğiniz yaşam tarzınızda değişiklikler yaşanacaktır. Bu sayede eskisine göre her açıdan daha olumlu gelişmelerle karşılaşacak ve bozulan ilişkilerinizi toparlamak için fırsatlar yakalayacasınız.

Rüyada Bitkinin Çiçek Açtığını Görmek

Rüyada bitkinin çiçek açtığını görmek, zorluklardan sonra gelen kolaylığa, verimli çalışmanın sonucu elde edilen başarıya, kazanılan zafere, barışan sevgililere yorulur. Aynı zamanda küslerin barışması, beklenmedik güzel gelişmeler, uzaktan gelen müjdeli haber, evlilik teklifi vb. durumların da işaretçisidir. Aynı zamanda mutluluk verici gelişmeler sonrasında yapılacak kutlamaların da habercisi olduğu söylenebilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git