Rüyada Bitki Görmek

Rüyada Bitki Görmek
6 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.409 kez okundu.

Rüyada bitki görmek, ruhsal ve bedensel olarak bazı rahatsızlıklardan kurtulmak olarak yorumlanır. Rüyada bitki gören kişi ruhsal bedensel olarak kendini yorgun hissedebilir. Rüyada bitki diktiğini gören kişi yakın zamanda bu rahatsızlıklarından kurtulacaktır. Bedensel olarak bazı rahatsızlık yaşadıysanız artık sona erecektir. Bazı sıkıntılar,üzüntüler,psikolojik sorunlar  yaşıyorsanız iyileşeceksiniz.

Rüyada Bitki Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada bitki görmek

Rüyada bitki görmek, hayır ve mutluluk olarak yorumlanır. Rüyada bitki besleyen ve bitkiyi sulayan kişi hayırlı ve mutlu bir döneme girecektir. Tüm sıkıntılarından kurtulacağınıza işaret eder. Olumlu ve ılımlı yaklaşımlar problemleri çözmenizde yardımcı olacaktır. Fevri tavırlarından vazgeçerseniz huzuru daha kolay yaklaşacaksınız. Rüyada bitki besleyen kişi mutluluğu yakalayacaktır.

Rüyada Bitki Görmek Ne Demek ?

Rüyada bitki görmek, ticaret yapmak olarak yorumlanır. Rüyada bitki kestiğini gören kişi ticaret yapmak için adımlar atacaktır. Bir yerde çalışıyorsanız ani bir kararla işten çıkabilirsiniz ve kendi işinizi kurma kararı alabilirsiniz. Yeni bir iş yeri açabilirsiniz, tüccarlık yapabilirsiniz. Yeşil bitki, güzel gidecek bşr işin ve bu iş sayesinde yakalayacağınız büyük bir kazancın göstergesidir. Kurumuş bir bitki bunun tam tersi şeklinde yorumlanır. Öyle ki, rüyada kurumuş bitki görmek, işlerinizin kötü gideceğinin ve maddi, manevi zarara uğrayacağınızın belirtisidir. Canlı bitki, güzel bir grleceğin ve hayallerinizin gerçekleşeceğinin simgesidir. Aynı zamanda rüyada görülen bitki de rüyanın yorumlanması açısından oldukça önemlidir. Yeşil bitki, genellikle maddiyat ile ilişkilendirilir. Yolunmuş ve hırpalanmış bir bitki görmek, iyi giden bir işin sonunda hiç beklenmedik bir aksilik çıkacağının ve bunun sonucunda da işlerinizin bozulacağının göstergesidir.

Rüyada Bitki

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada bitki görmenin anlamı ve bitki rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git