Rüyada Birinin Hamile Olduğunu Öğrenmek

Rüyada Birinin Hamile Olduğunu Öğrenmek
12 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 27 kez okundu.

Rüyada birinin hamile olduğunu öğrenmek ne anlama gelir ? Rüya sahibini olumlu etkileyen bir başka rüya çeşididir. Rüya sahibinin yakın çevresinden birinin, aile bireylerinden birinin veya kardeşlerinden birinin hamile olduğunu görmesi o kişilerin rüya sahibine olumlu haber vereceği anlamına gelmektedir. Rüyada birinin hamile olduğunu görmek aynı zamanda maddi anlamda kazançtır. Borçların ödenmesi, yatırım yapılması buna örnek olabilir. Rüyanızda görmüş olduğunuz kişinin tanımadığınız birisi olması durumunda ise yorumların sizinle ilgili olduğu sonucu ortaya çıkmaktadır. Yani güzel bir döneme girilecek maddi ve manevi açıdan olumlu gelişmeler görülecektir. Hayırlı haber ve kısmet olarak da kendini gösteren bu rüya hayra yorulmaya uygun niteliktedir. Rüya sahibi eğer rüyasında arkadaşını hamile olarak görürse arkadaşının sıkıntılarını yakın bir zamanda atlatacağına delalettir. Rüyada birini hamile görmeniz o kişiye bir yardımınızın dokunacağına işarettir. Rüyada kardeşin hamile olduğunu görürse bu durum kardeşinin sorunları olduğunu ancak kısa zamanda çözüme ulaştıracağı şeklinde rivayet edilir.

Rüyada Birinin Hamile Olduğunu Öğrenmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada birinin hamile olduğunu öğrenmek, anneyi hamile görmek annenizin bazı sıkıntılar yaşadığını ancak yakında sevindirici haberler alacağına delalettir. Rüya sahibinin kız evladının hamile görülmesi  durumunda onunla ilgili yanlış düşüncelere kapıldığı  ancak kısa zamanda bu düşüncelerin yok olacağına işarettir. Hem kendisinin hem de başkasının hamile olduğunu görürse bu gelecek güzel günlerin habercisidir büyük sürprizler olabilecektir. Sıkıntıdan kurtulacak olan rüya sahibinin bir anda hareketlenen yaşamı sayesinde kendisine bile ayıracak zaman bulamayacağını ancak bu durumdan hiçte şikayet etmeyeceğini işarettir. Birlikte görüldüğü nesnelerle etkileşim içerisindedir rüyada hamile olarak görülen kişinin kolunda bir saat varsa rüya sahibinin bu kişi hakkında alacağı kararı hızlı bir şekilde hayata geçireceği şeklinde yorumlanabilir. Rüyada görülen kişinin üzerinde beyaz ve açık tenli bir elbise varsa. Hayırlı olarak rivayet edilir. Bunun aksine karanlıkta onları da bir elbiseye sahip ise bu kişinin rüya sahibine bir kötülüğü dokunacak şeklinde yorum yapmak mümkündür.

Rüyada Birinin Hamile Olduğunu Öğrenmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada birinin hamile olduğunu öğrenmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git