Rüyada Birinin Bacağının Kesildiğini Görmek

Rüyada Birinin Bacağının Kesildiğini Görmek
9 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 44 kez okundu.

Rüyada birinin bacağının kesildiğini görmek ne anlama gelir ? Rüya sahibinin yakın bir tarihte alacağı haberi işaret eder. Bu haber sayesinde hayatında olumsuz gelişmeler yaşanacaktır. İş hayatında ve arkadaşlık ilişkilerinde belli bir dönemin geçeceğine işaret eder. Bu dönem rüya sahibinin geçmişinden gelen bir konu yüzünden önemli bir karar vermesi gerektiği anlamına gelmektedir. Rüyada bacağı kesilen  kişinin rüya sahibine maddi açıdan da bir desteği olacak şeklinde rivayet etmek mümkündür. İş yerindeki pozisyonundan daha yüksek mevkilere çıkacağı söylenebilir. Bu yükselme azimle, hırslı ve inançlı çalışması sonucu İş arkadaşları tarafından tavsiye edilerek gerçekleşecektir. Bu yükselmenin sonucu olarak ailesi ile beraber başka bir yere taşınma ihtimali vardır. İlk başlarda aile arası huzursuzlar neden olacak olan bu taşınma ilerleyen dönemlerde gidilen yerdeki insanları aileyi kabullenmesi ve onlara yardım sayesinde olumlu bir hal alacaktır. Aile yaşantısında bekar bir insanın gördüğü bu rüyada yakın zamanda kısmeti, evli bir insanın gördüğü rüyada ise hayırlı bir evladı sembolize eder.

Rüyada Birinin Bacağının Kesildiğini Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada birinin bacağının kesildiğini görmek, arkadaşlık ilişkileri bakımından incelendiğinde rüya sahibinin karar vermesi gereken bir dönem içerisinde kalacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada kesilen bacak rüya sahibinin arkadaşlarının onun için yapacağı fedakarlığı sembolize eder. Sağlık açısından bakıldığında ise rüya sahibi rüyasında gördüğü kişiyi tanıyor ise ve bu kişi sağlık açısından bir sorun yaşıyor ise kısa zaman içerisinde hastalığının geçeceği anlamını söylemek yanlış olmaz. Rüyada görülen kişi  sağlıklı bir birey ise kısa zaman içerisinde ciddi bir rahatsızlığın pençesine düşeceği ve bu rahatsızlıktan zor da olsa bazı fedakarlıklar sayesinde kurtulacağı anlamını söylemek gerekir. Birlikte görüldüğü nesnelerle etkileşim içerisindedir. Rüyada bacağı kesilen kişinin cinsiyeti önemlidir. Bu kişi bir kadın ise rüya sahibinin aile içerisindeki anlaşmazlıkları bir kadının fedakarlığı sayesinde çözeceğine inanılır. Rüya içindeki birey bir erkek ise bu sefer rüya sahibinin iş yerindeki huzursuzlukları kendinden daha yüksek bir mevkideki meslektaşı ile birlikte fedakarlık yaparak çözeceği anlamına gelir.

Rüyada Birinin Bacağının Kesildiğini Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada birinin bacağının kesildiğini görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git