Rüyada Bira Görmek

Rüyada Bira Görmek
18 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 749 kez okundu.

Rüyada bira görmek, düşman olarak yorumlanır. Rüyada bira gören kişi bir düşman ile uğramak zorunda kalacaktır. Sizi sevmeyen, sizi kıskanan biri size düşmanlık yapacaktır. Eğer düşmanınız iş ortamında ise iş ortamında sizin başarısız olmanız için adımlar atabilir. Eğer sizin mutluluğunuzu kıskanan biri varsa  mutluluğunuzu bozacak adımlar atabilir.

Rüyada Bira Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada bira

Rüyada bira görmek, ihanet anlamına gelir. Rüyada bira içtiğini gören kişi bir kişi tarafından aldatılabilir. Bu hayatınızda özel biri olabileceği gibi iş ortamından biri de olabilir. Güvendiğiniz insanlardan bu dönemden ihanet görebilirsiniz. Rüyada bol bol bira içtiğini gören kişi birkaç kez aldatıldığını öğrenebilir. Bu aldatılma iş ortamında dolandırılmak olarak da yorumlanabilir.

Rüyada Bira Görmek Ne Demek ?

Rüyada bira, haram para olarak yorumlanır. Bira gören kişi haram mala bulaşabilir. İş ortamında haram paradan yiyebilir. Hakkınız olmayan paradan uzak durmaya çalışmanız gerekir. İsteyerek ya da istemeyerek haram mala, paraya bulaşabilirsiniz. Haram malın gündemde olacağına işaret eder. Bira görmek, çoğu zaman haram mala el uzatacağınızı ve aklınızı çelecek yanlış olaylara aldanacağınızı gösterir. Bu rüya bir uyarı niteliği de taşır. Bunu gören bir kişi, etrafındaki insanların gerçek niyetlerinin ne olduğunu iyi tasnif etmeli ve kendisine zarar verebilecek tüm kişilerden uzak durmalıdır. Bira sembolü, sizi üzecek olaylar yaşayabileceğinizi de gösterir. Bira içtiğini ve başkalarına bira içirdiğini gören bir kişi yanlış bir yolda demektir.

Rüyada Bira

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada bira görmenin anlamı ve bira rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git