Rüyada Bina Görmek

Rüyada Bina Görmek
15 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 703 kez okundu.

Rüyada bina görmek, önderlik yapmak anlamına gelir. Rüyada bina gören kişi birilerine önderlik yapacaktır. İş ortamında sizi sözcü seçebilirler ve bir konuda sizi lider seçebilirler. Gören öğrenci ise okulda sunum yapabilir, ya da bir projenin başkanı seçilebilir. Apartmanın yöneticisi seçilebilirsiniz ve bir problem için sizden yardım etmenizi isteyebilirler.

Rüyada Bina Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada bina

Rüyada bina görmek, rızkın artmasına işarettir. Rüyada bina satın aldığını gören kişi bol rızk sahibi olacaktır. Gelirleriniz artabilir. Yaptığınız yatırımlar size artı olarak geri de dönebilir. Eğer borsa ile ilgileniyorsanız bu dönemde borsadan para kazanabilirsiniz. Bina gören kişi ve binayı dolaşan kişi kazandığı parayı nasıl harcayacağını planlayacaktır.

Rüyada Bina Görmek Ne Demek ?

Rüyada bina, maddi kayıp olarak da yorumlanır. Rüyada binanın yıkıldığını gören kişi maddi kayıplar yaşayacaktır. Yatırım yaptığınız paralar değer kaybedebilir. Uzun zamandır planladığınız bir yatırım konusunda acil hareket etmemelisiniz. Maddi gelirlerinizi korumak için bu dönemde dikkatli davranmalısınız. Rüyada bina inşa eden kişi yeni gelirler elde etmek için yeni projeler üretecektir. Rüyasında bakımlı ve güzel bir bina gören bir kişi, yeni bir eve taşınabilir ya da yeni bir işe girebilir. Kişi yeni başlangıçlar yapacak demektir. Bina görmek evliliğe adım atacağınızın da göstergesi olabilir. Rüyasında binanın yıprandığını, yıkıldığını ya da sarsıldığını gören bir kişi, hayatında bazı zorluklarla karşılaşacak ve büyük sıkıntılar yaşayacaklar demektir.

Rüyada Bina

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada bina görmenin anlamı ve bina rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git