Rüyada Bilgisayar Görmek

Rüyada Bilgisayar Görmek
8 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.488 kez okundu.

Rüyada bilgisayar görmek, eğitim olarak yorumlanır. Rüyada bilgisayar gören kişi eğitim alanın da bazı gelişimler gösterebilir.Üniversite okumamış biriyseniz bu dönemde üniversite okumak isteyebilirsiniz. Memurluk sınavı için dershaneye yazılabilirsiniz. Eğer sanatsal faaliyetler hoşlanıyorsanız sanatsal kurslara yazılabilirsiniz.Bazı seminerlere katılabilirsiniz, kendinizi geliştirebilirsiniz. Kendinizi geliştirebileceğin harika bir dönemdesiniz. Gelişim sizi bekliyor. Bazı seminerler hem iş için hem de kendi gelişiminiz için mükemmel olabilir. Bu dönemdeki eğitimleri takip etmelisiniz ve bu gelişim fırsatını kaçırmamalısınız.

rüyada bilgisayar görmek

Rüyada bilgisayar görmek, iletişimde gelişmeler anlamına gelir. Rüyada bilgisayar kullandığını gören kişi iletişim alanında bazı gelişimler yaşayacaktır. İletişim sorunları yaşadığını farkedebilirsiniz ve bunu düzeltmek için iletişim şeklinizi değiştirebilirsiniz. Çok emredici cümleler kurmak yerine daha nazik cümleler kullanmaya dikkat edebilirsiniz. Sert kelimeler ve sert tavırlar işleri daha da zorlaştırabilir. Olumlu olan işleriniz olumsuz yönde ilerleyebilir. Bu tavrınız size hem para kaybettirir hem de dost kaybettirir. Bu dönemde olaylara karşı daha sakin bir tavır içinde olmalısınız. Sakin ve kibar yaklaşımınız tüm olumsuz meseleleri çözmenize yarayacaktır.

Rüyada bilgisayar görmek, hırs olarak yorumlanır. Rüyada bilgisayar kullandığını gören kişi be bilgisayarın bozulduğunu gören kişi hırsa kapılacaktır. Hırs yapacak ve işlerinizde başarılı olmak için her yolu deneyeceksiniz. Fazla hırsın zarar vereceğini unutmamak gerek. Hırs doğru kullanırsanız sizi başarıya götürür ancak fazka hırs size yanlışlar yaptırabilir. Bu yüzden başarılı olma isteğinizi çok abartmamalısınız. Hırs size zarar verebilir. Her yol sizi başarıya götürmez doğru adımlarla ilerlemek sizi başarıya götürür. Hırsınızı dizginlemeniz yararınıza olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git