Rüyada Bilezik Görmek

Rüyada Bilezik Görmek
14 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.637 kez okundu.

Rüyada bilezik görmek genellikle hayırlı işlere ve hayırlı günlere yorulmaktadır. Böyle bir bu rüyayı bekar bir kız gördü, ise o kızın evleneceğine işaret olmaktadır. Aynı şekilde bu rüyayı bekar bir erkek gördü ise rüya sahibinin üzüntü ve sıkıntı yaşayacağı tabir edilir. Rüyasında bilezik gören bir kişinin rüyasındaki bilezik kırılırsa o kişinin sağlık sorunları yaşayacağına işarettir.

Rüyada bilezik görmek, kardeş sembolü olarak yorumlanır. Kardeş ile ilgili konular gündemde olabilir. Rüyada bilezik gören kişi kardeşi ile ilgili konulara yoğunlaşır. Kız yada erkek kardeşinizin bazı sorunları sizi etkileyebilir. Eğitimle ilgili konularda yardım edebilirsiniz. Kardeşinizin bir rahatsızlığı varsa tedavisine bizzat siz ilgilenebilirsiniz. Kardeşinizin maddi olarak ihtiyaçlarını karşılamak zorunda kalabilirsiniz.

Ortak mallar anlamına gelir. Rüyada bilezik takan kişi ortak mallar konusunda sorunlar yaşayabilir. Bu dönemde ortak bir iş yeri açabilirsiniz. Her konuyu çok iyi incelemeli ve doğru adımlar atmalısınız. Bu aralar miras konuları da söz konusu olabilir. Miras mallarının paylaşımı, miras mallarının geliri aileniz arasında konuşulacak konulardan.

Rüyada bilezik, bilgi  olarak yorumlanır. Bilezik gören ve bilezikleri koluna takan kişi yeni bilgiler edinecektir. Yeni bir kursa gidilebilir, yeni bir dil öğrenmek istenebilir, yeni bir sanat dalı öğrenilebilir. Rüyada bilezik çıkardığını gören kişi şu anda devam eden işinden istifa edebilir. Ani iş değişimleri söz konusu olabilir. Bir konuda uzman olmak için seminerlere katılabilir. Bilezik gören bir kişi, eline sürekli gelir elde edebileceği bir işe sahip olacağını gösterir. Aynı zamanda bilezik sembolü, başarılı olacağınız bir işten tatmin edici bir kazanç elde edeceğinizi gösterir. Aynı zamanda bilezik, genel olarak maddi bir yükseliş yakalacağınızı gösterir. Yeni bilezik aldığını gören bir kişi, yeni bir başlangıç yapabilir.

Rüyada Bilezik Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada bilezik görmek

 

Rüyada bir kişiye bilezik verdiğinizi görürseniz sizin bir başka kişiye iyiliğinizin dokunacağı olarak yorumlanır. Rüyadaki bileziğe birçok yorum yapılabilir. Ayrıca rüyasında altın bir bilezik gören kimseler için rüya sahibine bir yerden veya bir kişiden bir miras düşeceği tabir edilmektedir.

Rüyada Bilezik Görmek Ne Demek ?

Rüyada bilezik görmenin bir başka tabiri ise rüyada inci ile süslü bir bilezik görmektir. Nu tür bir rüyada rüyayı gören bir kadınsa kadının hayrına bir rüya olduğuna işaret edilir. Rüyasındaki incili bileziğin kıymeti ve sayısı kadar kendin iyilik ve yardım yapılmış demektir. Rüyadaki bilezik üzerindeki inciler parlak değilse ve dağınık bir biçimde ise ve bunun yanında bilezik tek ise bu rüya hem kadın hem de erkek için zarar ve ziyanı temsil etmektedir.

Rüyada görülen bileziğin bir başka anlamı da erken evlilik düşüncesine gireceğinizdir. Özellikle bekar kızların rüyasında bilezik görmesi yakın zamanda evlilik haberleri de gelecek demektir. Rüyadaki bilezik altınsa bunun çok çeşitli anlamları olabilir. Bunlar; liderlik, hikmet ve ün, günah ve zarar, üzüntü ve evlat ya da kardeştir.

Rüyada Bilezik

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada bilezik görmenin anlamı ve bilezik rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git