Rüyada Bilet Görmek

Rüyada Bilet Görmek
5 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.162 kez okundu.

Rüyada bilet görmek,direnmek olarak yorumlanır. Rüyada bilet gören kişi tüm zorluklara karşı direnmek olarak yorumlanır. Bu dönemlerde bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Bu zorluklara aynı güçte direneceksiniz, pes etmeyeceksiniz. Kendinizi güçlü hissedeceğinize işaret eder. Rüyada bilet satın alan kişi gücünün farkında olacaksınız ve güçlü tavırlar sergileyeceksiniz.

Rüyada Bilet Almak

Rüyada bilet almak, devlet kuruluşundan bir haber olarak yorumlanır. Rüyada bilet aldığını gören kişi devler kuruluşuyla ilgili işlerle ilgileneceksiniz. Devlet kuruluşundan beklediğiniz bir haber varsa yakınlarda onun ilgili bir evrak alabilirsiniz. Umut ile beklediğiniz bir olayın sonucu yakında size ulaşacaktır. Devlet kurumundan evraklarla uğraşabilirsiniz.

Rüyada Piyango Bileti Aldığını Görmek

Rüyada piyango bileti aldığını görmek, ufak kırgınlıklar olarak yorumlanır. Rüyada piyango bileti aldığını gören kişi  birileriyle ufak kırgınlıklar yaşayabilir. Aile fertlerinden biri sizi kıracak bazı cümleler söyleyebilir. En yakın arkadaşınız sizi iyi tanıdığına rağmen sizi tanımıyormuş gibi kırıcı cümleler kurabilir. Bilet, genellikle yeniliklere delalet eder. Rüyasında bilet gören kimse, yeniliklere açık, yeni şeyler keşfetmeyi ve yeni tatlar denemeyi seven bir kimse olarak yorumlanır. Bilet gören kimse, yeni bir işe başlayabilir ya da bu kişinin hayatında radikal değişiklikler olabilir. Aynı zamanda bu rüya uzun bir yolculuğa çıkabileceğinize de delalet eder. Bilet sembolü, çoğu zaman ayrılıklarında göstergesidir. Bu rüyayı gören kişi sevdiklerinden ayrılabilir ya da çok yakınından birini kaybedebilir. Bu rüya bir de uyarı anlamı taşımaktadır. Rüyasında bilet gören kimse hiç ummadığı bir anda uzaktaki bir yakınından kendisini de ilgilendiren bir haber alabilir.

Rüyada Bilete Para Çıkması

Rüyada bilete para çıkması, hiç beklenmedik bir anda iş ya da sosyal yaşamınızda sürpriz gelişmelerle karşılaşacağınız, uzak bir yerden yakın vadede sevinçli haberler alacağınız ve yakın zamanda kendinizi çok şanslı hissedeceğiniz yeni bir döneme giriş yapacağınız anlamına gelmektedir. Eğer para çıkan bilet bir yakınınıza aitse, size beklenmedik bir miras kalacağının bu sayede maddi olarak refah dolu günlerin sizi beklediğinin de işaretçisidir.

Rüyada Bilet Almayı Unutmak

Rüyada bilet almayı unutmak, hayatınızda yaşayacağınız gelişmelerden memnun olmayacağınız, anlaşılmayı bekleyeceğiniz bir dönemden geçeceğinizin, yaşanan durumları değiştirmek adına alacağınız kararları uygulama konusunda kesin bir tavır takınamayacağınızın işaretçisidir. Bu rüya aynı zamanda günlük süregelen olayların ve etkisi altında kaldığınızın, yakın çevrenizin sizin hayatınıza yön verdiğinin, bireysel kararlar alıp uygulamanız konusunda engellerle karşılaştığınız anlamına da gelir.

Rüyada Otobüs Bileti Almak

Rüyanızda otobüs bileti satın almak, içinde bulunduğunuz maddi ve manevi koşulların sizi fazlasıyla zorladığını, artık mücadele etmekte zorlandığınızın işaretçisidir. Arda arda gelen şanssızlıklardan sonra kendi içinize dönüş yapacağınız bir dönem yaşayacak, neleri gerçekten isteyip istemediğinizin muhakemesini yaptıktan sonra hayatınız hakkında kalıcı ve köklü kararlar alacaksınız. Bu kararların hayatınıza etkileri olumlu olacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git