Rüyada Bilet Görmek

Rüyada Bilet Görmek
5 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 859 kez okundu.

Rüyada bilet görmek,direnmek olarak yorumlanır. Rüyada bilet gören kişi tüm zorluklara karşı direnmek olarak yorumlanır. Bu dönemlerde bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Bu zorluklara aynı güçte direneceksiniz, pes etmeyeceksiniz. Kendinizi güçlü hissedeceğinize işaret eder. Rüyada bilet satın alan kişi gücünün farkında olacaksınız ve güçlü tavırlar sergileyeceksiniz.

Rüyada Bilet Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada bilet

Rüyada bilet görmek, devlet kuruluşundan bir haber olarak yorumlanır. Rüyada bilet aldığını gören kişi devler kuruluşuyla ilgili işlerle ilgileneceksiniz. Devlet kuruluşundan beklediğiniz bir haber varsa yakınlarda onun ilgili bir evrak alabilirsiniz. Umut ile beklediğiniz bir olayın sonucu yakında size ulaşacaktır. Devlet kurumundan evraklarla uğraşabilirsiniz.

Rüyada Bilet Görmek Ne Demek ?

Rüyada bilet görmek, ufak kırgınlıklar olarak yorumlanır.Rüyada piyango aldığını gören kişi  birileriyle ufak kırgınlıklar yaşayabilir.Aile fertlerinden biri sizi kıracak bazı cümleler söyleyebilir. En yakın arkadaşınız sizi iyi tanıdığına rağmen sizi tanımıyormuş gibi kırıcı cümleler kurabilir. Bilet, genellikle yeniliklere delalet eder. Rüyasında bilet gören kimse, yeniliklere açık, yeni şeyler keşfetmeyi ve yeni tatlar denemeyi seven bir kimse olarak yorumlanır. Bilet gören kimse, yeni bir işe başlayabilir ya da bu kişinin hayatında radikal değişiklikler olabilir. Aynı zamanda bu rüya uzun bir yolculuğa çıkabileceğinize de delalet eder. Bilet sembolü, çoğu zaman ayrılıklarında göstergesidir. Bu rüyayı gören kişi sevdiklerinden ayrılabilir ya da çok yakınından birini kaybedebilir. Hu rüya bir de uyarı anlamı taşımaktadır. Rüyasında bilet gören kimse hiç ummadığı bir anda uzaktaki bir yakınından kendisini de ilgilendiren bir haber alabilir.

Rüyada Bilet

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada bilet görmenin anlamı ve bilet rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git