Rüyada Bıldırcın Görmek

Rüyada Bıldırcın Görmek
17 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.003 kez okundu.

Rüyada bıldırcın görmek, çocuk olarak yorumlanır. Kişi çocuk figürüyle uğraşacaktır. Rüyayı gören eğer bekar biriyse yakın akrabalarının çocukları ile ilgili konulara şahitlik yapabilirsiniz. Onların başarısına yada başarısızlığına ortak olabilirsiniz. Rüyayı gören evli ise evlat sahibi olabilir. Evladı olanlar için evlatla ilgili konular söz konusu. Eğitimi, kursu, dersleri, işi, sağlığı gibi konulara yoğunlaşabilirsiniz.

Rüyada Bıldırcın Almak

Mal sahibi olmak anlamına gelir. Bu dönemde eve alınacak beyaz eşyalar gündeme gelebilir. Ev alabilirsiniz ya da araba alabilirsiniz. Seven kişi maddi olarak gelir elde edecektir. Yaptığınız işten ek gelir elde edebilirsiniz.

Rüyada Bıldırcın Yemek

Hayırlı rızk olarak yorumlanır. Kişi helal işten helal para kazanacaktır. İşinizde başarıyı yakalayabilirsiniz ve bunun sayesinde ek gelir elde edebilirsiniz. Yumurtasını yiyen kişi bol bol para kazanacaktır. Çok yoğun bir döneme gireceğinize işaret eder. İçtiğini gören bir kişi eğer bir rahatsızlık yaşıyorsa hastalığından kurtulacak ve eski sağlığına kavuşacak demektir. Kişi giriştiği her işte başarılı olacak ve mutlu bir geleceğe sahip olacak demektir. Giriştiği her işin altından başarı ile kalkacak ve kendisini sevenlerden övgü dolu sözler duyacaktır.

Hanede biraz karışıklık veya hareket var gibi görünüyor, hayırlı olacak bir değişiklik bu. Hoşlandığın ve mantığına fazlasıyla uyan bir erkekle sürekli bir arada ve neşeli görünüyorsunuz. O da sana karşı güzel duygular besleyecek ancak onun evlilik korkusu senin de evliliğe karşı önyargılarının birleşmesiyle başlanacak olan ilişki uzun vadede çıkmaz bir hal alacak.

Rüyada Bıldırcın Yavruları Görmek

Bu rüya yaşanacak sevinç ile tasvir edilir. Kişinin aile, iş ya da sosyal yaşantısında sevinç verici olaylar yaşayacağına, yüzünün güleceğine, keyif verici durumlara delalet eder. Müjde almak ya da uzun süredir beklenen bir haberi almak ile de yorumlanır. Bazı alimlere göre evli kimseler için bu rüya, çocuk sahibi olmak anlamına gelir.

Rüyada Bıldırcın Sürüsü Görmek

Ticari hayatta ortalık kurmak, biri ile iş birliği yapmak, ticari işleri bir adım ileriye taşımak manasına gelir. Bazı yorumcuların yorumu ile bu rüya, umulmadığı kadar nimete kavuşmak, sermayenin artması, gelirde yükseliş, kazançta artış ile tabir edilir. Endişe ve korku gibi olumsuz duygulardan kurtulmaya, neşelenmeye, ferah günler yaşamaya ve yalnızlık çekmemeye delalet eder.

Rüyada Bıldırcın Yumurtası Görmek

Rüyayı gören kişinin, iyi huylu, dürüst, güvenilir, çevresine karşı anlayışlı ve sevgi dolu biri olduğuna tabir edilir. Diğer bir anlamı ile bu rüya, elde edilecek nasip, kısmet, haneye girecek olan rızık, para kazanmak ve gelirde yükseliş ile yorumlanır. Aynı zamanda, kişinin helal para kazandığına ve helal lokma yediğine de delalet eder.

Rüyada Bıldırcın Öldürmek

Yakın çevredeki insanlara yardım eli uzatmaya, onlara maddi ve manevi destek vermeye ve çevresini mutlu etmeye delalet eder. Bu rüya, kişinin iş hayatına işaret eder. Kendi işini kurmak, karlı bir yatırım yapmak, işleri büyütmek ve iş hayatında istenen ve hedeflenen noktaya ulaşmak ile yorumlanır. Yeni bir projede yer almak ve yeni bir işte çalışmak manası taşır.

Rüyada Bıldırcın Beslemek

Yakın çevredeki insanlara yardım eli uzatmaya, onlara maddi ve manevi destek vermeye ve çevresini mutlu etmeye delalet eder. Bu rüya, kişinin iş hayatına işaret eder. Kendi işini kurmak, karlı bir yatırım yapmak, işleri büyütmek ve iş hayatında istenen ve hedeflenen noktaya ulaşmak ile yorumlanır. Yeni bir projede yer almak ve yeni bir işte çalışmak manası taşır.

Rüyada Kafeste Bıldırcın Görmek

Başarı sağlamak ve zafere ulaşmak için sabırlı olunması gerektiğine delalet eder. Sabırlı olunur ise başarıya ulaşmak anlamına gelir. Bir diğer yorumu ile bu rüya, özel hayat ile yorumlanır. Bekar kimseler için birlikte olunan kişi ile bazı problemlerin olduğuna, problemleri çözmek için kişi ile bir araya gelineceğine, iletişim kurmaya ve küslükleri sona erdirmeye tabir edilir.

Rüyada Bıldırcın Eti Yemek

Üzüntü, gam ve kederden kurtulmaya, can sıkıcı olayların sona ermesine delalet eder. Rüya sahibinin, aile, iş ve sosyal yaşantısındaki ilişkilerinde memnuniyet verici gelişmeler olacağına, yeni ve güzel ortamlarda bulunmaya tabir edilir. Uzaktan gelecek bir miktar ya da mal olarak da yorumlanır. Bazı yorumculara göre kişinin yapacağı güzel bir yolculuk anlamına gelir.

Rüyada Bıldırcın Yumurtası Toplamak

Rüyayı gören kişinin, iş ve ticari hayatında başarı ve kazancı elde etmek için emek verdiğine, mücadele ettiğine ve çok çalıştığına tabir edilir. Özel hayatta süregelen bazı sorunlar olduğuna ve bu sorunları ortadan kaldırmak için kişinin atacağı olumlu adımlara yorumlanır. Bu rüya, alacakları tahsil etmek, yeni bir iş kolundan para kazanmak ve geliri yükseltmek anlamları da taşır.

Rüyada Bıldırcın Yakalamak

İş ve ticari hayatta başarı elde etmek, kısmet, nasip ve şans yakalamak anlamları taşır. Bir başka yorum ile geçim sıkıntısı çekilmeyeceğine, kişinin rahat yaşamasına yetecek kadar para kazanmasına delalet eder. Rüya sahibinin ummadığı anda karşısına çıkacak fırsatlara işaret eder. Özel hayatta sevilen insandan çok güzel haberler almaya, mutlu olmaya ve huzura tabir edilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git