Rüyada Bıldırcın Görmek

Rüyada Bıldırcın Görmek
17 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 790 kez okundu.

Rüyada bıldırcın görmek, çocuk olarak yorumlanır. Bıldırcın gören kişi çocuk figürüyle uğraşacaktır. Rüyayı gören eğer bekar biriyse yakın akrabalarının çocukları ile ilgili konulara şahitlik yapabilirsiniz. Onların başarısına yada başarısızlığına ortak olabilirsiniz. Rüyayı gören evli ise evlat sahibi olabilir. Evladı olanlar için evlatla ilgili konular söz konusu. Eğitimi, kursu, dersleri, işi, sağlığı gibi konulara yoğunlaşabilirsiniz.

Rüyada Bıldırcın Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada bıldırcın

Rüyada bıldırcın görmek, mal sahibi olmak anlamına gelir. Bıldırcın gören ve evine bıldırcın alan kişi mal sahibi olacaktır. Bu dönemde eve alınacak beyaz eşyalar gündeme gelebilir. Ev alabilirsiniz yada araba alabilirsiniz. Bıldırcın seven kişi maddi olarak gelir elde edecektir. yaptığınız işten ek gelir elde edebilirsiniz.

Rüyada Bıldırcın Görmek Ne Demek ?

Rüyada bıldırcın, hayırlı rızk olarak yorumlanır. Rüyada bıldırcın eti yiyen kişi helal işten helal para kazanacaktır. İşinizde başarıyı yakalayabilirsiniz ve bunun sayesinde ek gelir elde edebilirsiniz. Rüyada bıldırcın yumurtası yiyen kişi bol bol para kazanacaktır. Çok yoğun bir döneme gireceğinize işaret eder. Rüyada bıldırcın içtiğini gören bir kişi eğer bir rahatsızlık yaşıyorsa hastalığından kurtulacak ve eski sağlığına kavuşacak demektir. Aynı zamanda rüyasında bıldırcın yumurtası aldığını gören kişi ise giriştiği her işte başarılı olacak ve mutlu bir geleceğe sahip olacak demektir. Bıldırcın gören bir kişi, giriştiği her işin altından başarı ile kalkacak ve kendisini sevenlerden övgü dolu sözler duyacaktır.

Rüyada Bıldırcın

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada bıldırcın görmenin anlamı ve bıldırcın rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git