Rüyada Bıçak Görmek

Rüyada Bıçak Görmek
2 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.119 kez okundu.

Rüyada bıçak görmek, zafer kazanmak olarak yorumlanır. Kişi bir konuda zafer kazanacaktır. Rüyayı gören eğitim hayatının içindeyse okulunu bitirebilir yada bir türlü geçemediği bir dersten geçebilir. Rüyayı gören kişi iş hayatındaysa işle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilir. Tahmin ettiği satış çizgisinin üzerinde satışlar yapabilir.

Rüyada Bıçakla Kesmek

Emniyetli olma anlamına gelir. Kişi kendine gelecek zararlardan kurtulmak için bazı tedbirler alacaktır. Örneğin iş yerine alarm sistemi taktırabilir. Evine kamera sistemi taktırabilir. Karşıdan karşıya geçmekte zorlanan çocuğunu arabayla okula bırakma kararı alabilir. Hastalıklara karşı şifalı bitkilerden içilebilir.

Rüyada Bıçaklanmak

Düşmana dalalettir. Gören kişi düşmanı tarafından zarar görecektir. Size zarar ermek için yakınınıza duran birileri olabilir, doğru amanı kolluyor olabilir. Sizin açığınızı yakalayacak ve bundan mutlu olacak birisi olabilir. Ayrıca kişi birisinden intikam alabilir. Bıçak sembolü, genellikle keskin sözler ve manalı ya da iğneleyici laflar duyacağınızı gösterir. Aynı zamanda kişi, aldığı kararlar yüzünden bir dönem sıkıntı yaşayacak ve zor bir dönem geçirecektir. Kişi, hayatını etkileyecek konularda yanlış kararlar alabilir. Bu rüyayı gören insanların karar alırken daha dikkatli olmaları ve karar almadan önce daha çok düşünmeleri gerekir.

Rüyada Adam Bıçaklamak

Rüyayı gören kişinin kim olduğu, neden yaptığını, yaparken korkması, sakin olması, ağlaması bağırması yardım istemesi gibi durumlarda göz önüne alınarak yorumlanması en sağlıklı rüya yorumu olacaktır. Fakat genel ifade ile altında yatan gerçek rüyayı gören kişinin bilinçaltında yatan güvensizlik sorunu olduğu ve çevresinde kendisine zarar veren veya vermeyi düşünen kişilerin var olduğu şeklindeki korkuları düşünceleri endişeleri olduğuna delalet eder. Rüyada adam öldürmek büyük bir sorumluluktan kurtulmak demektir.

Rüyada Birini Bıçakla Öldürmek

Ölü diri getireceği için korkuları ile yüzleşmesine yardımcı olacak ve iyi anlaşabileceği biri ile arkadaş olunacağına tanıdığı bir ise o kişinin de bildiği bazı sırların açığa çıkarak zor günler geçirmenize sebep olacağı anlamına gelir. Günahkar biri olduğunuz ve biran önce tövbe edip günahlarınızdan arınmak için bol bol dualar okumanız gerektiğini ifade eden uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada Kazayla Birini Bıçaklamak

Çok sevdiğiniz yakın arkadaşlarınız veya aile efradının içinde söylenmemesi gereken bir sırrı ifşa ederek zor anlar yaşayacağınızı ve bu yüzden dışlanabileceğiniz durumlarla karşı karşıya kalacağınız anlamında yorumlanır. Rüyada bıçak görmek ise sivri dilli bir dosta dikkat çeker.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git