Rüyada Bıçak Görmek

Rüyada Bıçak Görmek
2 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 876 kez okundu.

Rüyada bıçak görmek, zafer kazanmak olarak yorumlanır. Rüyada elinde bıçak gören kişi bir konuda zafer kazanacaktır. Rüyayı gören eğitim hayatının içindeyse okulunu bitirebilir yada bir türlü geçemediği bir dersten geçebilir. Rüyayı gören kişi iş hayatındaysa işle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilir. Tahmin ettiği satış çizgisinin üzerinde satışlar yapabilir.

rüyada bıçak görmek

Rüyada bıçak görmek, emniyetli olma anlamına gelir. Rüyada elindeki bıçağı sağa sola sallayan kişi kendine gelecek zararlardan kurtulmak için bazı tedbirler alacaktır. Örneğin iş yerine alarm sistemi taktırabilir. Evine kamera sistemi taktırabilir. Karşıdan karşıya geçmekte zorlanan çocuğunu arabayla okula bırakma kararı alabilir. Hastalıklara karşı şifalı bitkilerden içilebilir.

Düşmana dalalettir. Rüyasında bıçaklandığını gören kişi düşmanı tarafından zarar görecektir. Size zarar ermek için yakınınıza duran birileri olabilir, doğru amanı kolluyor olabilir. Sizin açığınızı yakalayacak ve bundan mutlu olacak birisi olabilir. Rüyada başkasını bıçakladığını gören kişi birisinden intikam alabilir. Bıçak sembolü, genellikle keskin sözler ve manalı ya da iğneleyici laflar duyacağınızı gösterir. Aynı zamanda rüyada bıçakla bir yerini kestiğini gören bir kişi, aldığı kararlar yüzünden bir dönem sıkıntı yaşayacak ve zor bir dönem geçirecektir. Bıçak ile birine zarar verdiğini gören bir kişi, hayatını etkileyecek konularda yanlış kararlar alabilir. Bu rüyayı gören insanların karar alırken daha dikkatli olmaları ve karar almadan önce daha çok düşünmeleri gerekir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git