Rüyada Bıçak Görmek

Rüyada Bıçak Görmek
2 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 835 kez okundu.

Rüyada bıçak görmek, zafer kazanmak olarak yorumlanır. Rüyada elinde bıçak gören kişi bir konuda zafer kazanacaktır. Rüyayı gören eğitim hayatının içindeyse okulunu bitirebilir yada bir türlü geçemediği bir dersten geçebilir. Rüyayı gören kişi iş hayatındaysa işle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilir. Tahmin ettiği satış çizgisinin üzerinde satışlar yapabilir.

Rüyada Bıçak Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada bıçak görmek

Rüyada bıçak görmek, emniyetli olma anlamına gelir. Rüyada elindeki bıçağı sağa sola sallayan kişi kendine gelecek zararlardan kurtulmak için bazı tedbirler alacaktır. Örneğin iş yerine alarm sistemi taktırabilir. Evine kamera sistemi taktırabilir. Karşıdan karşıya geçmekte zorlanan çocuğunu arabayla okula bırakma kararı alabilir. Hastalıklara karşı şifalı bitkilerden içilebilir.

Rüyada Bıçak Görmek Ne Demek ?

Rüyada bıçak görmek, düşmana dalalettir. Rüyasında bıçaklandığını gören kişi düşmanı tarafından zarar görecektir. Size zarar ermek için yakınınıza duran birileri olabilir, doğru amanı kolluyor olabilir. Sizin açığınızı yakalayacak ve bundan mutlu olacak birisi olabilir. Rüyada başkasını bıçakladığını gören kişi birisinden intikam alabilir. Bıçak sembolü, genellikle keskin sözler ve manalı ya da iğneleyici laflar duyacağınızı gösterir. Aynı zamanda rüyada bıçakla bir yerini kestiğini gören bir kişi, aldığı kararlar yüzünden bir dönem sıkıntı yaşayacak ve zor bir dönem geçirecektir. Bıçak ile birine zarar verdiğini gören bir kişi, hayatını etkileyecek konularda yanlış kararlar alabilir. Bu rüyayı gören insanların karar alırken daha dikkatli olmaları ve karar almadan önce daha çok düşünmeleri gerekir.

Rüyada Bıçak

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada bıçak görmenin anlamı ve bıçak rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Bıçak Görmek Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Bilge dedi ki:

    Rüyamda yerde oturup eski Sevgilimi bekliyodun geldi bni yerden kaldırdı elimde bıçak vardı sonra ben bıçağı ona verdim bıçağı şakası yüzüme degdiriyodu

  2. kader dedi ki:

    Rüyam şadırvan gibi kapalı ama içinde bıcak amlemı olan .asılmış büyük bir bıcak hatta önünde de bıcak gördum

Sayfa başına git