Rüyada Bezelye Görmek

Rüyada Bezelye Görmek
17 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.777 kez okundu.

Rüyada bezelye görmek, hastalık olarak yorumlanır. Yeşil bezelye gören kişi hastalıkla uğraşabilir. Ufak önemsenmeyen rahatsızlıklar belli bir süre sonra büyük sorunlar olarak karşımıza çıkabilir. Bu dönem sağlığa dikkat edilmesi gerektiği konusuna vurgu yapar. Bezelye gören kişi rahatsızlık geçirebilir.Bu dönemde üşütmemek ve bağışıklık sistemini güçlü tutmak gerekir.

Rüyada Bezelye Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada bezelye

 

Rüyada bezelye görmek, kötü haber anlamına gelir. Rüyada mevsiminde olmayan bezelye gören kişi kötü bir haber alabilir. Alacağınız haber sizi derinden etkileyebilir, hayata bakış açınızı değiştirebilir. Alacağınız haber bir süre enerjinizi düşürebilir. Rüyada çürük bezelye gören kişi bir vefat haberi alabilir. Çürük bezelyeyi elleyen kişi bu vefat eden kişinin cenazesine gidecektir.

Rüyada Bezelye Görmek Ne Demek ?

Rüyada bezelye, övgü almak olarak yorumlanır. Rüyada bezelye pişiren kişi yakınlarından övgü alabilir. Bu dönemde yaptığımız şeylerden takdir alabilirsiniz. İş ortamında patronunuz sizi yaptığınız güzel işlerden dolayı övebilir. Rüyada bezelye yemeği yapan ve yiyen kişi kazandığı başarının karşılığını alacaktır. Bu manevi bir yükseliş de olabilir maddi bir gelir de olabilir. Bezelye gören bir kişi, büyük bir miras ya da malın sahibi olabilir. Aynı zamanda rüyasında bezelye gören kişinin nimetleri artar ve bu kişi bundan sonraki yaşamında bolluk ve bereket içinde yaşar. Bezelyeyi ayıkladığını görmek, hayatınızdaki olumsuzlukları, pislikleri ve gereksiz olan tüm her şeyi çıkartacaksınız demektir. Aynı zamanda bezelye hastalıkların da habercisi olabilir.

Rüyada Bezelye

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada bezelye görmenin anlamı ve bezelye rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git