Rüyada Bezelye Görmek

Rüyada Bezelye Görmek
17 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.230 kez okundu.

Rüyada bezelye görmek, hastalık olarak yorumlanır. Yeşilse gören kişi hastalıkla uğraşabilir. Ufak önemsenmeyen rahatsızlıklar belli bir süre sonra büyük sorunlar olarak karşımıza çıkabilir. Bu dönem sağlığa dikkat edilmesi gerektiği konusuna vurgu yapar. Kişi rahatsızlık geçirebilir. Bu dönemde üşütmemek ve bağışıklık sistemini güçlü tutmak gerekir.

Rüyada Bezelye Ayıklamak

Büyük çabaların her koşulda ne olursa olsun artık olumlu bir sonuca ulaşacağına işaret etmektedir. Böylelikle rüya sahibi hayalini kurmuş olduğu hayat yada itibara ulaşmayı başaracaktır. Özellikle de sevgilisi olan biri ise, sevgilisi ile kurmuş olduğu bir hayalin sonunda sonuca ulaşacağına ve böylelikle daha mutlu bir şekilde yaşamlarını sürdüreceğine işaret eder.

Rüyada Bezelye Pişirmek

Pişiren kişi yakınlarından övgü alabilir. Bu dönemde yaptığımız şeylerden takdir alabilirsiniz. İş ortamında patronunuz sizi yaptığınız güzel işlerden dolayı övebilir. Yemeğini yapan ve yiyen kişi kazandığı başarının karşılığını alacaktır. Bu manevi bir yükseliş de olabilir maddi bir gelir de olabilir. Büyük bir miras ya da malın sahibi olabilir. Kişinin nimetleri artar ve bu kişi bundan sonraki yaşamında bolluk ve bereket içinde yaşar. Hayatınızdaki olumsuzlukları, pislikleri ve gereksiz olan tüm her şeyi çıkartacaksınız demektir. Aynı zamanda hastalıkların da habercisi olabilir.

Bu dönemde aile çevrendeki ve yakın çevrendeki kişilerle diyaloglarına dikkat etmelisin, sana dolmuş olan bazı insanlar sudan sebeplerle tartışma çıkarmaya çalışacaklar. Yakın zamanda ilk defa gireceğin bir ortamda tanışacağın esmer tenli, orta boylu bir erkeğin sana karşı yakın tavrı, ilgisi seni çok etkileyecek. Aranızda güzel bir etkileşimin ardından büyük bir aşk doğacak.

Rüyada Ayıklanmış Bezelye Görmek

Rüya sahibinin herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalacağını ifade eden bu rüya, rüyayı gören kim ise onun, ummadığı bir kişi tarafından yardım alacağını, hatta bu yardımı karşı taraf akıl etmeden önce gidip kendisi isteyeceği anlamını içermektedir. Bu kişinin ise yardım edeceğini rüya sahibinin büyük bir sorunundan kurtaracağını simgeleyen bir rüyadır.

Rüyada Pişmiş Bezelye Görmek

Rüya sahibinin bir işe adım atacağına ve bu iş süresince herkesi şaşırtıp, kimseden medet ummadan yoluna devam edeceğine işaret etmektedir. Böylelikle rüya sahibi etrafında yer alan kişileri oldukça çok şaşırtacak ve güçlü bir şekilde ayakları yere sağlam basacaktır. Aynı zamanda böyle bir rüya, yeni bir hayat, yeni bir şehir yada yeni bir iş olarak yorumlanabilmektedir.

Rüyada Konserve Bezelye Görmek

Böyle bir rüya kişinin geleceği yani kısacası hayatı ile ilgili bir takım bilgileri bizlere vermektedir. Rüya sahibinin sağlık ile dolu güzel ve uzun bir hayatının olacağını gösterir. Rüyayı gören kişi rüya içerisinde eğer ki kendisini de görmüş ise, kendi ömrünü uzattı olarak algılanmaktadır. Fakat rüya esnasında kendini değilde başka birisini görmüş ise onun ömrünü uzatmış demektir.

Rüyada Bezelye Satın Almak

Rüya sahibinin etrafında yer alan yakın bir dostun ona el uzatmasına işaret etmektedir. Son zamanlarda rüyayı gören kişinin bir takım sorunlar yaşadığını ve bu sorunlardan yakın bir dostunun yardımı ile kurtulacağını işaret etmektedir. Üstelik bu dostu sayesinde rüya sahibi feraha erecek ve adeta üzerinde yer alan bütün yükleri bir anda yok olmuş olacaktır.

Rüyada Çiğ Bezelye Yemek

Rüyayı gören kişinin hayatı ile ilgili çok büyük bir değişikliğe gireceğine işaret etmektedir. Üstelik bu değişiklik rüya sahibinin almış olacağı bir karar ile beraber meydana gelecektir. Rüyayı gören kişi herhangi bir konuda karar vermek zorunda kalacak ve bu kararı ile fark etmeden bütün hayatını değiştirecektir. Fakat bu evre onun için oldukça stresli olacaktır.

Rüyada Kuru Bezelye Görmek

Rüya sahibinin uzun zamandır bir konu hakkında uğraş verdiğine fakat artık tüm umudunu yitirdiğine işaret eder. Oysaki rüya sahibinin umudunun birmiş olduğu bu evrede tüm işleri yoluna girecek ve bir anda kendisi de bu durumdan şaşkına dönecek demektir. Bu şans ile beraber rüya sahibinin hayatında her şey istemiş olduğu düzende olacaktır.

Rüyada Mevsiminde Bezelye Yediğini Görmek

Böyle bir rüya daha çok maddi açıdan ve sağlık açısından yoruma sunulmaktadır. Ansızın gelecek olan büyük bir paranın habercisi olan bu rüya, aynı zamanda kişinin hayatının güzel ve sağlıklı bir şekilde ilerleyeceğini de bizlere ifade etmektedir. Kişi ailesi veya hiç ummadığı birisi tarafından bir haber alacak ve bu sayede eline bol bereketli bir para geçecek demektir.

Rüyada Mevsimi Dışında Bezelye Yediğini Görmek

Pek hoş bir şekilde yorumlanamaz böyle bir rüya. Daha çok bir dost kazığına işaret etmektedir. Bir başka şekilde ise, bela olarak ifade edilebilmektedir. Rüya sahibinin bir olay karşısında atakta bulunacağına ve bunun sonucunda ise büyük bir bela ile karşı karşıya geleceğine işaret eder. Böyle bir durumda ise rüya sahibi işin içinden çıkmakta zorlanacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git