Rüyada Bezelye Görmek

Rüyada Bezelye Görmek
17 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.833 kez okundu.

Rüyada bezelye görmek, hastalık olarak yorumlanır. Yeşil bezelye gören kişi hastalıkla uğraşabilir. Ufak önemsenmeyen rahatsızlıklar belli bir süre sonra büyük sorunlar olarak karşımıza çıkabilir. Bu dönem sağlığa dikkat edilmesi gerektiği konusuna vurgu yapar. Kişi rahatsızlık geçirebilir. Bu dönemde üşütmemek ve bağışıklık sistemini güçlü tutmak gerekir.

rüyada bezelye

Rüyada bezelye görmek, kötü haber anlamına gelir. Rüyada mevsiminde olmayan bezelye gören kişi kötü bir haber alabilir. Alacağınız haber sizi derinden etkileyebilir, hayata bakış açınızı değiştirebilir. Alacağınız haber bir süre enerjinizi düşürebilir. Rüyada çürük bezelye gören kişi bir vefat haberi alabilir. Çürük bezelyeyi elleyen kişi bu vefat eden kişinin cenazesine gidecektir.

Övgü almak olarak yorumlanır. Rüyada bezelye pişiren kişi yakınlarından övgü alabilir. Bu dönemde yaptığımız şeylerden takdir alabilirsiniz. İş ortamında patronunuz sizi yaptığınız güzel işlerden dolayı övebilir. Rüyada bezelye yemeği yapan ve yiyen kişi kazandığı başarının karşılığını alacaktır. Bu manevi bir yükseliş de olabilir maddi bir gelir de olabilir. Büyük bir miras ya da malın sahibi olabilir. Kşinin nimetleri artar ve bu kişi bundan sonraki yaşamında bolluk ve bereket içinde yaşar. Bezelyeyi ayıkladığını görmek, hayatınızdaki olumsuzlukları, pislikleri ve gereksiz olan tüm her şeyi çıkartacaksınız demektir. Aynı zamanda bezelye hastalıkların da habercisi olabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git