Rüyada Besmele Görmek

Rüyada Besmele Görmek
5 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.823 kez okundu.

Rüyada besmele görmek, hayırlı rızk olarak yorumlanır. Rüyada besmele çektiğini gören kişi hayırlı rızka sahip olacaktır. Yaptığınız işte alın terinizle çalışacaksınız ve hayırlı rızklara sahip olacaksınız. Yaptığınız işte başarılı olmak için dürüst çalışacaksınız. Rüyayı gören kişi eğer öğrenciyse sınavlarında kopya çekmeyecek ve kendi bilgisiyle sınavını tamamlayacaktır.

rüyada besmele

Rüyada Ağlayarak Besleme Çekmek

Rüyada ağlayarak besmele çekmek, inançta zayıflık anlamına gelir. Rüyada besmele çektiğini gören kişi ve besmeleyi bir türlü okuyamayan kişi inanç sisteminde zayıflık hissedebilir. İbadetten uzaklaşabilirsiniz ve haram olan şeylere odaklanabilirsiniz. Günah olduğunu bile bile bir olayın içinde bulunabilirsiniz. Rüyada besmeleyi çekerken unutan kişi geçici olarak inancını sorgulayabilir.

Rüyada Besmele Yazmak

Rüyada besmele yazmak, mutluluğa ermek olarak yorumlanır. Rüyada arapça besmele yazan kişi ve besmeleyi okuyan kişi isteği şeylere ulaşacaktır. Sevdiğiniz kişiye kavuşabilirsiniz,istediğiniz bir işi yapabilirsiniz. Uzun zamandır haber bekleyen kişi güzel haberler alabilir. Kişi mutluluğunu paylaşacaktır. Bu rüyayı gören kişi genellikle etrafındaki doğru kişilerin farkına varacak ve iyilik yapmanın güzelliğini tadacak demektir. Bu rüya bir uyanış anlamı da taşır. Aslında kişi, dünya işlerine fazla yoğunlaşmış ve ahiretin önemini ikinci plana atmıştır. Bu rüya, rüya sahibinin yeniden doğru yolu bulmasına, asıl hakikatin ahiret olduğunu tekrardan anımsamasına yardımcı olur. Bu rüyayı gören kişi, hal ve hareketlerini tekrardan gözden geçirmeli ve iyilik yapmaya çalışmalıdır. Dürüstlük, erdem ve iyi niyet gösterirse rüya sahibi güzel bir gelecek yaşayabilir. Aksi takdirde zor günler yaşanacağının simgesidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git