Rüyada Beşik Görmek

Rüyada Beşik Görmek
18 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.413 kez okundu.

Rüyada beşik görmek, hayırlı kısmet olarak yorumlanır. Beşik gören kişi yakın zamanda hayırlı bir kısmetle karşılaşacaktır. Rüyayı gören bekarsa biriyle tanışacaktır ve evlilik kararı alacaktır. İlişkisi devam edenler için beşik görmek, o ilişkinin mutlu sonla sonuçlanacağına delalettir. Evlilik için ilk adım atılabilir, söz yada nişan yapma kararı alınabilir. Evlenme teklifi yapmak ve almak söz konusu.

Rüyada Beşik Görmek Ne Anlama Gelir ?rüyada beşik

Rüyada beşik görmek, üremek ve çoğalmak olarak yorumlanır. Rüyada beşik aldığını gören kişi hayatının her alanında çoğalma yaşayacaktır. Rüyayı gören eğer bekarsa evlilik kararı alabilir. Gören evliyse evlat sahibi olmak isteyecektir. Evlat sahibi olma kararı alacaktır ya da evlat sahibi olmak için tedavi sürecine girecektir. Rüyayı görenin evladı varsa evladıyla ilgili konulara yoğunlaşabilir.

Rüyada Beşik Görmek Ne Demek ?

Rüyada beşik gelirde artış olarak yorumlanır. Rüyasında beşik aldığını ve beşiği salladığını gören kişi yaptığı işten güzel gelir elde edecektir. Yeni iş kurmuş olanlar için güzel gelirlerin olacağına işaret eder. Rüyada beşiğin için bebek gören kişi hayırlı bir işe başlayacaktır. İş kurabilir yada yaptığı işte güzel bir fırsat yakalayabilir. Rüyada beşik, evli ve çocuk isteyenler için yakın bir zamanda hayırlı bir evlat sahibi olmaya, bekar olanlar için ise en kısa zaman içinde güzel bir yuva kuracak ve hayalini kurduğu hayatı yaşayacak demektir. Beşik salladığını gören bir kişi evlilik yapacak demektir.

Rüyada Beşik

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada beşik görmenin anlamı ve beşik rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git