Rüyada Bebek Görmek

Rüyada Bebek Görmek
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 7.958 kez okundu.

Rüyada bebek görmek, iyi olaylara yorumlanır. Rüyada bebek gören kişi güzel olayların habercisi olarak yorumlanır. Beklediğiniz bir sınav sonucu sizi sevindirebilir. Aileniz tarafından güzel haberler alabilirsiniz. Evliyseniz çocuğunuzun başarılı sizi mutlu edebilir. Uzun zamandır almak istediğiniz bir işi alabilirsiniz. Zor günleri bir haberle atlatabilirsiniz. İyi haberler sizi mutlu edecek, ruhunuzu güzelleştirecektir.

Rüyada Bebek Doğurmak

Birçok farklı anlam taşır. Kişi bir dönem sıkıntı yaşayacaktır. Sıkıntılı günlerde yalnız kalmak isteyecektir. Ayrıca kişi kötü niyetli kişilerle uğraşır. İyi niyetine karşılık bunu kullanan kötü kişilerle karşılaşılabilir. Sıkıntılı dönemlerin olacağına işarettir.

Rüyada Bebek Emzirmek

Genel değişiklikler olarak yorumlanır. Yaşadığınız şehri değiştirebilirsiniz. Yeni bir işe başlayabilirsiniz. Evinizi değiştirebilirsiniz. Evinizde eşyalarda değişiklik yapabilirsiniz. Ruh durumunuzda da değişimler olabilir. Sinirli bir yapınız varsa sakin bir tavra bürünebilirsiniz. Sakin biriyken bu dönemlerde sinirli olabilirsiniz. Kişi, geçmişte yapmış olduğu hataların farkına vararak bunları düzeltmek için çabalayacak ve yeni başlangıçlar yapacak demektir. Bu rüya aslında içinizdeki merhametin dışa yansımasıdır. Kişi, çocuk özlemi duyuyorsa yakın bir zamanda hayırlı bir evlat sahibi olabilir. Bu rüyada, bebeğin güzel, bakımlı olduğunu gören bir kişinin hayatında güzel olaylar yaşanabilir ve aynı zamanda hayallerini gerçekleştirebileceği bir dönemin içine girebilir. Ayrıca kişi, mutlu bir döneme girecek demektir.

Rüyada Ağlayan Bebek Görmek

Tabiri sevdiğiniz bir kimsenin övgü dolu ve tatlı sözleri olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin aile hayatında veya iş hayatında yapmış olduğu güzel ve hayırlı şeylerden dolayı aile büyüklerinden herhangi birisinden iltifatlar alacağına, güzel sözler duyacağına, bunun sayesinde de iş ve aile hayatında güzel şeyler yapmaya daha fazla çaba göstereceğini belirtir. İkili ilişkilerde huzursuzluktan huzura, planlanan şeylerin gerçekleşeceğine, yararlı ve hayırlı işlere girişileceğine, hak edilen malın haram olmayacağına, sıkıntı çekmeden huzura ,paraya ve de kazancın artacağına delalet eder.

Rüyada Ağlayan Bebeği Susturmak

Rüya sahibinin işlemiş olduğu günahlardan dolayı büyük pişmanlık duyduğunu ve bunun için tövbe etmek istediği yönünde tabir edilir. Eğer ki rüya sahibi ağlayan bebeği susturmak için çabalamışsa, bulunduğu iş ile ilgili gelişmelerin yaşanacağı ve bu gelişmeler doğrultusunda işiyle ilgili mücadele edeceğine işaret eder. Aynı zamanda kötü durumda olan birinin sizden yardım isteyeceğini ve sizin de ona yardımda bulunarak o kişiyi kötü ve büyük sıkıntılarından kurtaracağınızı gösterir. Başka bir yoruma göre niyeti bozuk bir insan ve akrabadan yana zarar görüleceğine ve bu akrabadan kendini koruması gerektiği yönünde tabir edilir. Bazı yorumculara göre ise, hayalini kurduğu mutlu yuvanın ve huzurlu bir aile yaşantısının iz düşümü olarak ifade edilmektedir. Kişinin sevdiği ve gönlünde olan bir kişi ile beraber mutlu bir yuva kurmasının işaretidir. Kurulacak olan bu mutlu yuva, aşklarının meyveleri ile beraber tadına doyulmaz bir manzara oluşturacaktır. Bunun yanı sıra, iş yaşamında beklenilen terfinin de olumlu sonuçlanması anlamını taşımaktadır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git