Rüyada Bebek Ayağı Görmek

Rüyada Bebek Ayağı Görmek
26 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 5.658 kez okundu.

Rüyada bebek ayağı görmek, iyi bir amelle yorumlanır. Kişinin huzurlu bir hayatı vardır ve bu kişi ibadetlerini düzenli olarak yaparak bu huzuru korumaya devam eder. Rüyasında ayak gören kimse ruhani bir mutluluğa sahip, vicdanen huzurlu ve ahlaki değerleri gelişmiş biridir. Ayrıca bu kişinin yaptığı ibadetler ve sevaplar Allah katında çok değerlidir. Ayak aynı zamanda kişinin maddi durumunun yoluna gireceğini, gelirinin bollaşacağını ve evinde bereketin artacağını gösterir. Gelecekte ekonomik özgürlüğünün güçleneceğini ifade eder.

Rüyada Bebek Ayağı Görmek Ne Anlama Gelir?

rüyada ayak
Rüyada bebek ayağı, sakatsa bu hastalığın kapıda olduğunu gösterir. Kişi bir rahatsızlık geçirecektir ancak bu çok önemli bir rahatsızlık olmayacak kısa sürede iyileşme sağlanacaktır. Sakat ayak aynı zamanda kişinin maddi durumunun da bozulabileceğini gösterir. Ayakta kıl görmek ise hayırsız başlayıp hayırlı sonuçlanacak bir işe yorumlanır. Suçlu duruma düştüğü ya da iftiraya uğradığı bir olayı geride bırakıp temize çıkacağına işaret eder ve kişi bu a-olaydan sonra toplum içinde kaybettiği saygınlığı da geri kazanır. Ayak yıkadığını gören biri ise tüm işlerden kar sağlayan başarılı ve akıllı seçimler yapar.

Rüyada Bebek Ayağı Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada bebek ayağı görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada Bebek Ayağı Görmek Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. Baariş dedi ki:

  Ruyamda eşimin karnında bebek elli bebek ayağı gördüm cvpnı bulamadım yardımcı olurmusun tesekurler

 2. Sabahat dedi ki:

  Rüyamda kızımın bebeği olmuş ama ayağı siyahlaşmış görmekte ne demek

 3. Tuğçe dedi ki:

  Rüyamda bir bebeğin ayak baş parmağı kesiliyordu ve çocuk oluymus ama benim bebeğim değil gibi hatırlıyorum eski bir kız arkadaşım abimle kavga ediyor bizim evde ki abim yok gerçek hayatta ve abim olan kişi ünlü biriymis ölen babamda evde annem uzuluyo kavga ediyorlar diye arkadaşım rüyadaki abime evliyim diye ayrılmak istediğini söyluyor kırmızı saç bandanasi takıyor abim olan. Kişi ve yumusak bir tip bu abim olan. Kişi ve bir kaç gündür rüyamda bebek çantası görüyorum pembe kendimi gelinlikle görüyorum çocuğum yok evli bir bayanım lütfen yorumlarınızı bekliyorum

 4. Sevda dedi ki:

  Ben bayanım ve 20 senedir eviliyim. Kendimi rüyada hamile gördüm ve bebeğin ayakları karnımda dışardan belli oluyordu ve bende tutabilirdum onun ayaklarını ve birilerinede gösterip hem şaşırıp hemde seviyoruz.yorumlarınızı bekliyorum.

Sayfa başına git