Rüyada Baykuş Görmek

Rüyada Baykuş Görmek
18 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 826 kez okundu.

Rüyada baykuş görmek, genel olarak iyiye yorulmamaktadır. Rüyada baykuş görmek; türlü hilekarlıklar yaparak haram para kazanan biri ya da hırsıza delalet eder. Başka bir rivayete göre ise baykuş görmek; kötü niyetli bir devlet büyüğünü simgeler. Rüyada baykuş görmek; tembelliğe, hayasız ve ahlaksız bir kadına, yalancı bir insana, batıl inançlara işaret eder. Rüyasında baykuş gören bir kişi etrafındaki kişiler tarafından hoş olmayacak sözler duyacak ya da iftiraya uğrayacak demektir.

Rüyada Baykuş Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada baykuş

Rüyada baykuş görmek genellikle işlerinizin bozulacağının göstergesidir. Baykuş gören bir kişi, maddi sıkıntı içerisine düşebilir ve uzun süredir hayalini kurduğu hayalleri suya düşebilir. Rüyada baykuş görmek; yüzünüze gülüp arkanızdan kuyu kazan kişilerin olduğunun göstergesidir. Baykuş görmek gıybete, ahlaksız bir davranışa ya da haram bir kazanca işaret edebilir.

Rüyada Baykuş Görmek Ne Demek ?

Rüyada baykuş ahlaksız bir kadının büyüsüne katılabileceğinizin ve yasak bir ilişki içerisine girebileceğinizin göstergesidir. Baykuş gören bir kişinin etrafındaki insanlara daha dikkatli gözlerle bakmadı gerektiğini gösterir. Rüyada baykuş  genel olarak kötülüklerin habercisi ve bir uyarı niteliğindedir. Baykuş görmek, olumlu olacağı varsayılan işlerinizin ters gideceğinin göstergesi olabilir. Baykuş gören bir kişi ciddi bir hastalık yaşayabilir, maddi sıkıntı içine düşebilir ya da işleri bozulabilir. Rüyada baykuş görmek genellikle uyarı niteliği taşıdığı için önemlidir. Dikkat etmediğiniz taktirde büyük sıkıntı içerisine düşebileceğinizin bir göstergesi olabilir.

Rüyada Baykuş

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada baykuş görmenin anlamı ve baykuş rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git