Rüyada Baykuş Görmek

Rüyada Baykuş Görmek
18 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.119 kez okundu.

Rüyada baykuş görmek, genel olarak iyiye yorulmamaktadır. Türlü hilekarlıklar yaparak haram para kazanan biri ya da hırsıza delalet eder. Başka bir rivayete göre ise kötü niyetli bir devlet büyüğünü simgeler. Tembelliğe, hayasız ve ahlaksız bir kadına, yalancı bir insana, batıl inançlara işaret eder. Kişi etrafındaki kişiler tarafından hoş olmayacak sözler duyacak ya da iftiraya uğrayacak demektir.

Rüyada Baykuş Kovalamak

Rüyayı görenin, sevdiği insanların yardımıyla büyük çalışmalara gireceğine, kısmetinin kötü bir olay yaşamasından dolayı kapanacağına, işlerin kötü gideceğine, iflas aşamasına gelmesine, hayatının birden bire karışacağına, zor duruma düşeceğine, yaptığı hatalar nedeniyle fırsatları kaçırılacağına işaret eder. Ancak bu surum sürekli değildir. Sıkıntılardan sonra yakın zamanda tanışacağı kimselerden hayırlı yardımlar göreceğine, işlerinin yeniden bereketleneceğine, mutluluğu bulacağına, eski dostlarıyla ilişkisinin düzeleceğine de yorumlanmaktadır.

Rüyada Baykuş Sesi Duymak

Ahlaksız bir kadının büyüsüne katılabileceğinizin ve yasak bir ilişki içerisine girebileceğinizin göstergesidir. Kişinin etrafındaki insanlara daha dikkatli gözlerle bakmadı gerektiğini gösterir. Genel olarak kötülüklerin habercisi ve bir uyarı niteliğindedir. Olumlu olacağı varsayılan işlerinizin ters gideceğinin göstergesi olabilir. Kişi ciddi bir hastalık yaşayabilir, maddi sıkıntı içine düşebilir ya da işleri bozulabilir. Genellikle uyarı niteliği taşıdığı için önemlidir. Dikkat etmediğiniz taktirde büyük sıkıntı içerisine düşebileceğinizin bir göstergesi olabilir.

Rüyada Sessiz Baykuş Görmek

Bu rüyanın görülmesi, çevrenizde bulunan eş, dost, arkadaş ve yakın aile içerisinde yer alan insanların size zarar vermeyeceğini, sizin zarar görmeniz sonucunu doğuracak herhangi bir davranış sergilemeyeceklerini göstermektedir. Aynı zamanda iş yaşamında karşılaştığınız sorunların üstesinden gelerek başarı basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanacağınıza, iş dünyasındaki rakiplerinizi geride bırakarak onlara karşı üstünlük sağlayacağınıza da işaret etmektedir.

Rüyada Ağaçta Baykuş Görmek

Kişinin geçmişte yaşamış olduğu acılardan, başından geçen kötü olayların etkilerinden kurtularak onları unutacağına, hayatının sonraki bölümünde geçmişin olumsuz izlerini taşımayacağına işaret eder. Aynı şekilde hayatının bundan sonraki bölümünde artık geriye bakmayı bırakarak hep ileriye bakacağına, hayatında yeni, güzel ve temiz bir sayfa açacağına, bundan sonrasında mutlu ve huzurlu olmak için daha fazla gayret göstereceğine delalet eder.

Rüyada Beyaz Baykuş Görmek

Kişinin uzun zamandır istediği bir birlikteliğe kavuşacağına, içinde bulunduğu maddi sıkıntılardan kurtulacağına, hayırlı şeyler ile karşılaşacağına, kolay bir şekilde altın kazanılacağına veya kısa sürede çok para kazanacağına, kendisine maddi açıdan yük getirecek kişilerden uzak duracağına, şan ve şöhrete erişeceğine, aşk hayatında düzelme olacağı ve yolunda gideceğine, yemin etmişse buna sadık kalacağına ve kendisini mutluluk dolu günlerin beklediğine işaret eder.

Rüyada Baykuş Saldırması

Rüyasında bir baykuşun saldırısına uğradığını gören kişi, yakın bir zaman içerisinde bir saldırıya uğrayacak veya bir zarar görecektir. Saldırıda bulunacak olan bu kimseler, rüyayı gören kişiye zarar verene kadar yerlerinden ayrılmayacak ve ona rahatsızlık verecektir. Rüyayı gören kişi, sürekli bir şekilde etrafında bulunan bu insanların acımasızca yaptıkları eleştirilerine maruz kalacak, onların kurdukları çeşitli tuzaklara düşecek ve acılar içerisinde kalacaktır.

Rüyada Renkli Baykuş Görmek

Yakınında buluna insanlardan ihanet göreceğine ve çok sevdiği kişilerden uzaklaşma kararı vereceğine, maddi sıkıntı yaşanacağına, başkalarının işlerine karışılacağı ve hiç istenmeyen duruma düşüleceğine, hayırlı ve helal kazançlar sağlanacağına, problemli olduğu insanlarla arasının düzeleceğine, kişinin negatif duygularından ve düşüncelerden arınacağına, önceki günahların bağışlanacağına ve yaptığı iyi ameller sayesinde ahiret hayatının da iyi olacağına, hayatını daha güçlü olarak dürdüreceğine tabir olunur.

Rüyada Baykuş Sevmek

Maddi ve manevi rahatlığa kavuşulacağına, kişinin kurtuluşu bulacağına, yaşadığı üzüntü sıkıntılardan kurutulacağına, bundan sonrasında mutlu bir hayat süreceğine, geçim derdi çekmeyeceğine, borçlarından kurtulacağına, tüm engelleri ve zorlukları aşacağına, kazancını kısa sürede önemli ölçüde arttıracağına, manevi açıdan iyi bir duruma geleceğine, evlilikle ilgili bir karar alacağına, yurtdışından bir kısmet geleceğine, rızkının hiç eksilmeyeceğine ve çoğalacağına işaret etmektedir.

Rüyada Baykuş Öldürmek

Rüya görenin, hak yolunu bulacağına, yakınındaki kişilerce yalnız bırakılacağına, büyük üzüntü ve sıkıntılar yaşayacağı bir döneme gireceğine, elde edeceği kazançlarla iyi bir yere geleceğine ve daha çok kazanacağı işlerle karşılaşacağına, refah içinde olacağına, keyif ve neşesinin de artacağına, iş dünyasında hızlı bir şekilde yükseleceğine başarılı ve bol kazançlı işler yapacağına, rakiplerini geride bırakacağına, makam ve mevki sahibi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada Baykuş Yakalamak

Rüya sahibinin, yaşayacağı mutluluklarının artacağına, daha şanslı olacağına, sakin ve huzurlu yaşantısının alt üst olacağına, uzun zamandır ödenmeyen borçlarını kısa sürede ödeyeceğine ve bu sayede rahatlayacağına, sevdiği kişilerin mutlu olmasını sağlayacak bir haber geleceğine, kısa zamanda mal varlığında bir artış olacağına, kendisin ve ailesinin mutlu günler yaşayacağına, çevresindeki hayırlı insanların artacağına, dini vecibelerini ifa edeceğine işaret eder.

Rüyada Baykuş Yavrusu Görmek

Ailesini de ilgilendiren sevinçli bir haber alacağına, yapacağı yatırımla kazancını arttıracağına, sıkıntılarından kurtularak borçlarını ödeyeceğine, iyi ve hayırlı işler yapacağına, endişeli günlerin biteceğine, eskiden yaşanmış kötü bir olaydan kaynaklanan zararın giderileceğine, bazı sıkıntılardan dolayı büyük üzüntü yaşayacağına ancak karşısına çıkan fırsatları değerlendirerek büyük kazançlar sağlayacağına, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına ve mevcut bir rahatsızlığının kısa sürede sona ereceğine işaret eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git