Rüyada Bavul Görmek

Rüyada Bavul Görmek
29 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.069 kez okundu.

Rüyada bavul görmek, yeni bir seyahate çıkacağınızın göstergesidir. Kişi beklemediği bir anda seyahate çıkabilir. Kötü bir haber duyacağınıza delalettir. Ayrıca çıktığınız yolculuk sırasında bazı engellerle karşılaşabileceğinizin göstergesidir. Bir rivayete göre ise çıktığınız bir iş seyahati sonucu büyük bir başarı ve kazanç sağlayacağınızı bunun sonucunda ise bulunduğunuz mevkide en üst seviyelere kadar çıkacağınızı gösterir.

Rüyada Bavul Hazırlamak

Çoğu zaman planlanmamış bir seyahate yorulsa da bazı durumlarda iş yaşantısında yakalanacak iyi bir başarının bekarsanız artışının da göstergesi olabilir. Ayrıca kişi yeni bir iş teklifi de alabilir. Ne şekilde görülürse görülsün bir yolculuğa işaret eder. Aynı zamanda sıkıntılı ve engellerle dolu bir dönem içerisine gireceğinizin göstergesidir. Çok evleneceğiniz ve mutlu olacağınız bir yolculuğa çıkmaya karar vereceğinizin ve o yolculuktan mutlu döneceğinizin göstergesidir.

Rüyada Bavul Toplamak

Yolculuğun ve beklenmedik bir seyahate çıkacağınızın habercisidir. Aniden karar vereceğiniz bu yolculuk sırasında bazı engeller ve sorunlarla karşılaşabilir ve maddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır planladığınız bir seyahate çıkmanızın karşısında engeller oluşacağını ve belki de seyahati iptal etmeniz gerekeceğini gösterir.

Sevgilinle evlilik için çok erken davranmayıp, biraz daha beklemeyi istiyorsunuz. Ancak fazla naz aşık usandırır bilesiniz. Eğer sevginizden eminseniz ve birbiriniz için yaratıldığınızı düşünüyorsanız, bu işi fazla bekletemeye gerek yok gibi… Arkadaşlarınız ve aileniz bu tatlı ilişkinizi ne zaman evliliğe dönüştüreceğinizi çok merak ediyorlar. Düğün için sade bir kır düğünü düşünüyor gibisiniz.

Rüyada Bavul Taşıyan Birini Görmek

Kişinin kendisini etrafından soyutlamak istediği manasını taşır. Yeni insanlar tanımayı, yeni bir çevreye girmeyi ve kişinin bulunduğu ortamdan uzaklaşma isteğini de temsil eder. Rüya sahibi, bu isteğini gerçekleştirmek için uzun bir yolculuğa çıkabilir. Aynı zamanda kişinin uzun zamandır plan yaptığı ve gerçekleşmesini umduğu girişiminden istediği gibi bir sonuç alamayacağına ve sonrasında yaşayabileceği hayal kırıklığına işarettir.

Rüyada Başkasının Bavulunu Görmek

Rüya sahibinin artık yerleşik düzene geçmek istediğini, inişli çıkışlı bir yaşamdan sıkılmasını simgeler. Aynı zamanda sahip olduklarının muhasebesini yapma, yaşamı gözden geçirme ve ileriye doğru atılımlarda bulunma anlamlarına da gelir. Rüyayı gören kişi, iş konusunda farklı alanlara yatırım yapabilir ve bunun karşılığını alabilir. Bu rüya, kişinin bir başkasından büyük yardımlar göreceği ve bu sayede istediği hayata kavuşacağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Bavul Yerleştirmek

Bu rüya, kısmen gerçek yaşamdaki karşılığına denk gelecek şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin yaşadıklarından bunaldığına ve kısa bir yolculuğa çıkarak arınma isteği duymasına işaret eder. Rüya sahibi bazı sorunlar yaşıyor olabilir. Bu sorunlarını da evliyse eşine, evli değilse de ailesine anlatarak, yükünü hafiflemek isteyebilir. Ayrıca kişinin kendisine yeni uğraşlar edinerek, becerilerini geliştireceği ve olumsuz düşüncelerinden uzaklaşacağı anlamını da taşır.

Rüyada Kırmızı Bavul Görmek

Rüya gören kişinin özel yaşamını simgeler. Rüya sahibi, eşi ya da sevgilisiyle bir tatile çıkabilir. Eğer bir ilişkisi yoksa da çıkacağı bir tatilde aşkı bulacağı şeklinde yorumlanır. Farklı yorumlara göre de iş hayatındaki yükselmeyi temsil eder. Kişi hem çok başarılı olacağı bir işe girebilir hem de bu iş sayesinde zamanının çoğunu seyahat ederek ve yeni yerler görerek geçirebilir.

Rüyada Bavul Satın Almak

Hayırlı bir kısmet ve mutlu aile tablosu olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin bekarsa iyi bir kısmet bulacağına ve arkasından büyük bir düğün yapacağına işaret eder. Kişinin evliliğinin huzurlu olduğu kadar, maddi olarak da rahat bir ömür süreceğine delalettir. Eğer rüyayı gören kişi zaten evliyse, evliliğinin ilk zamanlarındaki mutluluğuna geri döneceğinin simgesidir.

Rüyada Bavul Açmak

Rüyayı gören kişinin kısa zamanda kargaşadan ve belirsizliklerden kurtulacağı şeklinde yorumlanır. Hem iş yaşamında hem de özel hayattaki düzeni simgeler. Rüya sahibinin bir süredir içinde bulunduğu kaos ortamının sona ereceğinin, özellikle de iş hayatında sürüncemede kalan konuların en kısa zamanda netlik kazanacağının müjdecisidir. Kişi, bir süredir üzerinde düşündüğü iş fikirlerini yakın gelecekte gerçeğe dönüştürebilir.

Rüyada Bavul Taşımak

Kişinin rüyasında taşıdığı bavulun ağırlığına göre farklı anlamlarda yorumlanır. Eğer kişinin rüyasında taşıdığı bavul hafifse hiçbir sorun yaşamadan istediklerine kavuşacağı manasını taşır. Eğer kişi oldukça ağır bir bavulu zorlukla taşıyorsa da yakın zamanda yaşayacağı sıkıntı ve üzüntülere işarettir. Rüya sahibinin yeni bir bavulu taşıması ise yeni iş planlarına ve başarıyla sonuçlanacak iş girişimlerine delalettir.

Rüyada Bavul Kaybetmek

Kişinin psikolojik durumunu simgeler. Rüya sahibinin yakın bir gelecekte psikolojik sorunlar yaşayacağına ve duygusal zamanlar geçireceğine işaret eder. Kişinin sonrasında pişmanlık yaşayacağı bir olayın içine girmesi de söz konusu olabilir. Yaşanacak maddi problemlerden, geçmişte kaldığı düşünülen bir dost sayesinde çıkılacağı şeklinde de yorumlanır. Rüyayı gören kişi, bu süreçte ailesinin desteğini yanında hisseder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git