Rüyada Bataklık Görmek

Rüyada Bataklık Görmek
5 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.363 kez okundu.

Rüyada bataklık görmek, planlarınızın erteleneceğine işaret eder. Rüyada bataklık gören kişi ve bataklığa girdiğini gören kişi planlarında gecikmeler yaşayabilir. Çok istediğiniz bir iş gerçekleşmeyebilir. Sevdiğimizle ilişkimizde bazı sorunlar yaşanabilir. Rüyada bataklıkta ayağının battığını gören kişi planlarından vazgeçebilir. Planladığınız bir tatil programı izin durumundan dolayı ertelenebilir.

Rüyada Bataklık Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada bataklık

Rüyada bataklık görmek, çok yorucu iş anlamına gelir. Rüyada bataklık gören kişi ve bataklığa girdiğini gören kişi çok yorucu bir işe başlayabilir. Zorlanacağınız işlerin içinde kendinizi bulabilirsiniz. Yoğun iş saatleri sizi yorabilir, sağlığınızı etkileyebilir. Rüyada bataklıkta çırpındığını gören kişi zor dönemden kurtulmak için çaba gösterecektir. Bu durumu değiştirmek için projeler üretecektir.

Rüyada Bataklık Görmek Ne Demek ?

Rüyada bataklık görmek, yoksulluk olarak yorumlanır. Rüyada bataklığa battığını gören kişi yoksulluk olarak yorumlanır.Yapılan işten zarar edebilirsiniz. Maddi olarak kayıplar yaşayabilirsiniz. Aniden işten çıkartılabilirsiniz ve maddi olarak sıkıcı bir döneme girebilirsiniz. Tatsız olayların canınızı sıkacağına işaret eder. Bataklık, genelde sıkıntı, üzüntü, başarısızlık dolu bir dönemin içine girdiğinizi gösterir. Aynı zamanda rüyasında bataklık gören bir kişi, büyük bir hevesle başlayacağı bir işten başarısız bir sonuç ile ayrılabilir. Ya da bu rüyayı gören kişi çok üzücü bir olay yaşayacak veya büyük bir hastalık geçirecek demektir. Içinde bataklık olan rüyalar genellikle iyiye yorulmaz. Pisliğin içine çekildiğini gören bir kişi, uzun bir süre direndikten sonra başarısızlığını kabul etmek zorunda kalabilir. Bataklık sembolü, iş sahiplerinin işlerinin kötüye gideceğini ya da iflas durumuna geleceklerini gösterir. Bataklıktan kurtulduğunu gören kişi, özgürlüğüne kavuşacaktır.

Rüyada Bataklık

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada bataklık görmenin anlamı ve bataklık rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git