Rüyada Bataklık Görmek

Rüyada Bataklık Görmek
5 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.684 kez okundu.

Rüyada bataklık görmek, planlarınızın erteleneceğine işaret eder. Rüyada bataklık gören kişi ve bataklığa girdiğini gören kişi planlarında gecikmeler yaşayabilir. Çok istediğiniz bir iş gerçekleşmeyebilir. Sevdiğimizle ilişkimizde bazı sorunlar yaşanabilir. Rüyada bataklıkta ayağının battığını gören kişi planlarından vazgeçebilir. Planladığınız bir tatil programı izin durumundan dolayı ertelenebilir.

Rüyada Bataklıktan Birini Çıkarmak

Çok yorucu iş anlamına gelir. Rüyada bataklık gören kişi ve bataklığa girdiğini gören kişi çok yorucu bir işe başlayabilir. Zorlanacağınız işlerin içinde kendinizi bulabilirsiniz. Yoğun iş saatleri sizi yorabilir, sağlığınızı etkileyebilir. Rüyada bataklıkta çırpınan birini gören kişi zor dönemden kurtulmak için çaba gösterecektir. Bu durumu değiştirmek için projeler üretecektir.

Rüyada Bataklığa Düşmek

Yoksulluk olarak yorumlanır. Bataklığa battığını gören kişi yoksulluk olarak yorumlanır. Yapılan işten zarar edebilirsiniz. Maddi olarak kayıplar yaşayabilirsiniz. Aniden işten çıkartılabilirsiniz ve maddi olarak sıkıcı bir döneme girebilirsiniz. Tatsız olayların canınızı sıkacağına işaret eder. Bataklık, genelde sıkıntı, üzüntü, başarısızlık dolu bir dönemin içine girdiğinizi gösterir. Kişi, büyük bir hevesle başlayacağı bir işten başarısız bir sonuç ile ayrılabilir. Ya da bu rüyayı gören kişi çok üzücü bir olay yaşayacak veya büyük bir hastalık geçirecek demektir. İçinde bataklık olan rüyalar genellikle iyiye yorulmaz. Kişi, uzun bir süre direndikten sonra başarısızlığını kabul etmek zorunda kalabilir. Bataklık sembolü, iş sahiplerinin işlerinin kötüye gideceğini ya da iflas durumuna geleceklerini gösterir.

Rüyada Bataklıkta Çırpınmak

Rüya sahibinin zor ve sıkıntılı bir sürece gireceğine işarettir. Rüya sahibinin etrafında kötü insanlar olacağına yahut sahtekar insanlarla arkadaşlık yaparak bunlardan zarar göreceğine delalet eder. Kişinin uzun bir dönem sıkıntılı bir süreç yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin işinde sorunlar yaşayarak itibarını kaybetmesi ve büyük üzüntü içine girmesi şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Bataklıkta Ölmek

Rüya sahibi için pek iyi bir durum değildir. Kişinin iğneleyici rahatsız edici sözler duyacağına ve rencide edileceğine delalet edilir. Başka bir anlamı da başına gelecek küçük bir musibetin işaretidir. Bir de olumlu anlamı vardır. Çok büyük makamlara gelineceğine zaferlerle ve başarılarla dolu iş ve aile hayatına işarettir.

Rüyada Derin Bataklık Görmek

Çevrenizde size zarar vermek isteyen insanlar olduğuna dalalet eder. Büyük ve geniş ise bu insanların size çok yakında olduğu anlamına gelir. Çok yakın çevrenizden biri size zarar vermek isteyecek. Ailenizde ya da arkadaşlarınız arasında çok güvendiğiniz birinden büyük bir hıyanet göreceksiniz. Çok yoğun ve koyu renkli ise göreceğiniz kötülüğün çok yakın olduğu anlamına gelir. Daha az yoğun ve kahverengiye dönük ise çevrenizde size zarar verme planları yapan insanın kim olduğunu fark etmek için hala vaktinizin olduğu anlamına gelir. İşlerinizin yolunda gitmemeye başlayacağı şeklinde yorumlanır. Kazancınız yavaş yavaş azalacak ve sizi maddi anlamda büyük sıkıntılara sokacak hale gelecek. Borç içine düşüp uzun süre aldığınız maddi yardımı geri vermekte zorluk çekebilirsiniz.

Rüyada Bataklıkta Boğulmak

Kötü insanlarla bir arada bulunup onlarına emirlerine uygun bir biçimde davranmak zorunda kalacaksınız. İstemediğiniz işler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Aileniz tarafından dışlanacak ve bir süre onlardan uzakta yaşamak zorunda kalacaksınız. Çocuklarınızın size olan saygısını ve güvenini kaybedebilirsiniz. Yanlış insanlarla getirisi olmayan işler yaparak paranızın büyük bir kısmını kaybedebilirsiniz. İşlediğiniz günahlara ısrarla devam ettiğiniz şeklinde de yorumlanır. İnsanları incitip bunu umursamayan bir insan olduğunuzu gösterir. Kötü günlerinde insanlara yardım eli uzatmadığınız için zor zamanlarınızda kimseden yardım göremeyeceğiniz anlamına gelir. Eğer bataklığa doğru ilerlediğinizi gördüyseniz günahlarınızın giderek artmakta olduğu; ters yönde yürüdüğünüzü gördüyseniz yaptığınız olumsuz davranışlardan dolayı pişman olduğunuzu gösterir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git