Rüyada Başörtü Görmek

Rüyada Başörtü Görmek
8 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 971 kez okundu.

Rüyada başörtü görmek, eş olarak yorumlanır. Rüyada başörtü gören kişi eşinizle ilgili konulara yoğunlaşmaya işarettir. Rüyayı gören kişi bekarsa evlilik için karar alacaktır. Ruh eşini bulabilir ve evlilik için işlemlere başlayabilir. Rüyayı gören kişi evliyse eşiyle ilgili konularla ilgilenir. Eşinizin sağlık problemleriyle ilgilenebilirsiniz. Eşinizin işleriyle ilgili yardımda bulunabilirsiniz.

Rüyada Başörtü Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada başörtüsü görmek

Rüyada başörtü görmek, ayrılık anlamına gelir. Rüyada yırtık bir başörtü gören kişi ve onu başına bağlayan kişi  bazı ayrılıklar yaşayabilir. İş ortamında bir süredir  süren sorunlara dayanacak gücünüz kalmayabilir ve işinizden istifa edebilirsiniz. Özel hayatınızda yaşadığınız sorunlar sizi yıpratabilir. Birbirinize uygun olmadığınızı düşünerek ayrılmak isteyebilirsiniz.

Rüyada Başörtü Görmek Ne Demek ?

Rüyada başörtü görmek, hastalık olarak yorumlanır. Rüyada siyah, sarı renk başörtüsü gören kişi bazı hastalıklara yakalanabilir. Bağışıklık sisteminin zayıflamasından kaynaklı hastalıklarla uğraşabilirsiniz. Grip olabilirsiniz ve ağır bir şekilde geçirebilirsiniz. Bu rüya bazı zamanlarda kafa karışıklığınızı doğru yolu farkederek alacağınızın göstergesi olabilir. Aynı zamanda rüyada görülen başörtüsüne göre rüyaya farklı anlamlar yüklenmektedir. Bu anlamların başında ise , mavi ve yeşil örtüler yer alır. Mavi örtü, geleceği parlak ve huzur ve bolluk içinde bir hayat yaşayacağınızın göstergesidir. Yeşil örtü ise, doğru yolu bulacağınızın ve dini esaslara göre yaşamınızı düzenleyeceğinizin göstergesidir.

Rüyada Başörtü

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada başörtü görmenin anlamı ve başörtü rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git