Rüyada Başörtü Görmek

Rüyada Başörtü Görmek
8 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.223 kez okundu.

Rüyada başörtü görmek, eş olarak yorumlanır. Eşinizle ilgili konulara yoğunlaşmaya işarettir. Kişi bekarsa evlilik için karar alacaktır. Ruh eşini bulabilir ve evlilik için işlemlere başlayabilir. Evliyse eşiyle ilgili konularla ilgilenir. Eşinizin sağlık problemleriyle ilgilenebilirsiniz. Eşinizin işleriyle ilgili yardımda bulunabilirsiniz. Rüya sahibinin ailesi ile beraber olan bağının oldukça kuvvetli olduğunu göstermektedir. Bu kuvvetli bağ ise, rüya sahibinin ailesine olan saygısının ve sevgisinin artmasını sağlarken; aileninde rüya sahibine bolca hayır duası ettiğini göstermektedir. Bu dualar sayesinde rüya sahibi kazalardan belalardan korunmaktadır. Böylelikle rüya sahibinin huzuru her zaman yanı başında olacak demektir.

Rüyada Başörtüsü Bağlamak

Ayrılık anlamına gelir. İş ortamında bir süredir süren sorunlara dayanacak gücünüz kalmayabilir ve işinizden istifa edebilirsiniz. Özel hayatınızda yaşadığınız sorunlar sizi yıpratabilir. Birbirinize uygun olmadığınızı düşünerek ayrılmak isteyebilirsiniz.

Rüyada Renkli Başörtüsü Görmek

Hastalık olarak yorumlanır. Siyah, sarı renk başörtüsü, kişi bazı hastalıklara yakalanabilir anlamına gelir. Bağışıklık sisteminin zayıflamasından kaynaklı hastalıklarla uğraşabilirsiniz. Grip olabilirsiniz ve ağır bir şekilde geçirebilirsiniz. Bu rüya bazı zamanlarda kafa karışıklığınızı doğru yolu fark ederek alacağınızın göstergesi olabilir. Aynı zamanda rüyada görülen başörtüsüne göre rüyaya farklı anlamlar yüklenmektedir. Bu anlamların başında ise, mavi ve yeşil örtüler yer alır. Mavi örtü, geleceği parlak ve huzur ve bolluk içinde bir hayat yaşayacağınızın göstergesidir. Yeşil örtü ise, doğru yolu bulacağınızın ve dini esaslara göre yaşamınızı düzenleyeceğinizin göstergesidir.

Rüyada Başörtüsü Hediye Almak

Kişilerin almış olduğu kararlar hakkında bilgi veren bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Alınan kararın kişilerin ileri de yer alacak yaşamını etkileyeceğini ve temel bazı şeylerin bu kararın zemini ile beraber oluşacağını ifade etmektedir. Rüya sahibinin bundan sonraki her adımında daha emin olacağına ve etrafında kişiler tarafında da daha saygın birisi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Beyaz Başörtüsü Takmak

Eğer ki rüyayı gören kişi bayan ise, dinen ilgili olan bazı konuları bu aralar düşünecek demektir. Bu düşüncelerini ise aile fertleri ile beraber masaya yatıracak ve istediği tepkiyi aldığında ise kapanmak üzere bir adımda bulunacak demektir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin bir dileği var ise bu konuda kabul olacağını da bizlere ifade etmektedir.

Rüyada Başörtüsü Çıkarmak

Rüya sahibinin hayalini kurmuş olduğu başarının kısa bir süre içerisinde gerçekleşeceğine işaret etmektedir. Böylelikle rüya sahibi meslek hayatı boyunca elde etmek istediği zirveye adım adım ulaşacak demektir. Oldukça hayırlı olan bu rüya adeta başarının tüm kapılarının açılmış olduğunun bir göstergesi olarak simgelenir. Bu başarı kendi mesleği ile elde edilecek demektir.

Rüyada Erkeğin Başörtüsü Takması

Karşısına çıkacak olan çok hayırlı bir kısmetin göstergesi olan oldukça güzel bir rüyadır. Bu kısmette yer alan kadının adeta on elinde on marifet yer almaktadır. Kişinin bütün sıkıntısının ortasında adeta ona büyük bir ışık olmayı başaracak demektir. zor gününde ona yol gösterecek olan bu kadın kısa bir süre içerisinde kişinin karşısına çıkacak ve mutlu son ile beraber kavuşacaklardır.

Rüyada Başörtüsü Açmak

Ele geçecek olan bir fırsat ile beraber tüm ihtiyaçların karşılanacak olmasına işaret etmektedir. Böylelikle rüya sahibi aramış olduğu rahat yaşama kavuşacak demektir. Aynı zamanda çok fazla ter dökülecek olan bir işe katılmayı ifade etmektedir. Bu iş aynı zamanda bir projede olabilmektedir. Zor bir yolculuk olan bu işin sonunda istenilen hedefe ulaşılacak demektir.

Rüyada Eski Başörtüsü Görmek

Bekar kızlar için evliliği ifade eden bir rüya iken, evli bayanlar yada erkekler için ise onurlu bir hayatın yaşanacağını ifade etmektedir. Aynı zamanda böyle bir rüya uzun bir ömre sahip olmak anlamında da yorumlanabilmektedir. Bir başka yorumda ise, bekar kişilerin fakir birisi ile beraber yuva kurmasına işaret edebilen bir rüya olmaktadır.

Rüyada Yeşil Başörtüsü Görmek

Rüyayı gören kişiye son derece mutlu olacağı çok sevinçli bir haber gelecek demektir. Bu haber sayesinde kaybetmiş olduğu huzuruna kavuşacaktır. Aynı zamanda yakın bir dostu ile beraber karşılıklı olarak yaşamış oldukları bazı görüş ayrılıklarının ortak son bulacağına ve her ikisinin de ortak bir noktada anlaşıp orta yol bulacağına işaret eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git