Rüyada Basamak Görmek

Rüyada Basamak Görmek
9 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 989 kez okundu.

Rüyada basamak görmek, hayatınızdaki bazı engellerin olacağı anlamına gelir. Rüyada basamak gören kişi yaptığı işte bazı zorluklarla karşılaşacaktır. Rüyayı gören eğer bir öğrenci ise eğitim hayatında bazı sorunlarla karşılaşabilir. Sınavların zorluğu ya da istediği gibi geçmemesi gibi konular gündemde olabilir. Rüyayı gören bekar ise özel hayatında da bazı sorunlarla karşılaşabilir. Bazı engellerle karşılaşılacağına işaret eder.

Rüyada Basamak Çıkmak

Sabırlı olmak gerektiği mesajı verir. Kişi bir işte başarı olmak için sabırlı olmak zorundadır. Ayrıca kişi yaptığı işe bir süre ara verecek demektir. Kişi eğer sabrederse yaptığı işte başarıya ulaşacaktır.

Rüyada Merdiven İnmek

Basamak ufak tefek aksaklıklar olarak yorumlanır. Kişi yaptığı işte hiç engelle karşılaşmayacaktır. Başlanan iş çok hızlı bir şekilde sonuç da verecektir. Ayrıca kişi özel ve iş hayatında hızlı bir döneme girecek demektir. Sorunların az olduğu ya da olan sorunların kolaylıkla çözüldüğü olarak yorumlanabilir. Basamak, ne şekilde olursa olsun sürekli en iyiye ulaşmak için kişi çabalar ve bunun için tüm gücünü kullanmaya çalışır demektir. Aynı zamanda kişi, hayatında önüne çıkan tüm engelleri aşarak daha da ileriye gitmenin yollarını bulabilir. Eğer kişi, bir işte çalışıyorsa bulunduğu mevkiden yükselebilir.

Rüyada Basamakları Koşarak İnmek

Bencilce tavırlar sergileyip etrafındakileri kendisinden uzaklaştırmaya, yalnızlık çekmeye, üst üste hastalıklar geçirmeye, güçlü yapısı sayesinde badireleri kolay atlatmaya tabir edilir. Hilekar iki yüzlü ve yasal olmayan işler yapan kişilerle dostluk kurmaya neticesinde yüklü miktarda para kaybetmeye, dürüstlüğünün başına dert açmasına, kara talihini yenmeye şansının yaver gitmeye başlamasına delalet eder.

Rüyada Basamaklı Merdiven Görmek

Uğraştırıcı işlerde bulunmaya, yanlış seçimler yaparak zor durumda kalmaya, aile büyüklerinin sözünü dinlememeye, işini hafife alan rüya sahibinin patronundan azar işitmesine tabir edilir. Bazen de farklı bir mesleğe yönelip mutlu olmaya, bahtsızlıkların üst üste gelemsine, sabırlı davranması gerektiğine, birbirine düşman olan iki akrabasının sayesinde barışacağına, hayırlı olaylara vesile olmaya tabir edilir.

Rüyada Basamaktan Atlamak

Kişinin negatif karamsar düşünceleri yüzünden başına gelmeyen kalmamasına, saf kalpli olduğu bilen kimselerin kendisini kullanmasına, bir başkasının sırrını ortaya dökmeye delalet eder. Hane de hakkettiği değerini görememeye, şüpheci davranışları yüzünden eşiyle tartışmaya yaşamaya, güven kırıcı gelişmelerin olmasına, huzursuz mutsuz sıkıntılı ve zor dönemler atlatmaya, küs olduğu arkadaşıyla barışmaya tabir edilir.

Rüyada Basamaktan Düşmek

Utanç verici olaylar yaşamaya, akrabalarının diline düşmeye, haksız yere laflar işitmeye, kendisini savunmaya bile gücünün yetmemesine delalet eder. Üzüntülü süreçlerin arkasından gelen yeni kısmet kapılarına, edilen duaların kabul olmasına, kişinin maneviyata yönelmesine tabir edilir. Tehlikeli ve güvenilir olmayan işlere bulaşmaya, kendisinden destek bekleyen kimseyi hayal kırıklığına uğratma tabir edilir.

Rüyada Basamak Saymak

Rüya sahibinin fiziksel kusurlarını gizlemeye çalışmak yerine onlarla barışık olması gerektiğine, yeteneklerinin farkına varmaya, sorunsuz bir evlilik hayatının olmasına, eşinin çocuklarının gözünde değerinin hep yükseklerde olmasına tabir edilir. Bazen de hak ettiği yerlere gelmeye, gergin günler geçirmeye, zorlukları tek başına göğüslemeye, hayatını paylaşacak birinin hasretini çektiğine, özlem dolu günler geçirmeye tabir olunur.

Rüyada Basamak Yıkamak

Ruhsal sıkıntılarının olmasına, hayatına aldığı yanlış insanların acısını çekmeye, tecrübe edinmeye, aklı ve mantığı sayesinde mevkisinin yükselmesine , kendi çıkarları için dostuna kazık atmaya delalet eder. Zamanın da kötülüğü dokunduğu kimsenin kendisinden intikam almak istemesine, iş hayatında hak ettiği yere gelememeye, kafa karışıklığını çözmek için danışmandan yardım almaya, kararsızlığını çözüme kavuşturmaya delalet eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git