Rüyada Başak Görmek

Rüyada Başak Görmek
1 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.668 kez okundu.

Rüyada başak görmek, sahip olduğunuz nimetlerin ve gelirinizin artacağının göstergesidir. Kişi bolluğa ve refaha kavuşacak demektir. Bolluk, kısmet ve helal kazanç demektir. Ayrıca başka bir rivayete göre ise uzun bir ömür yaşayacağınızın ya da torun sahibi olacağınızın göstergesidir. Topladığı gören bir kişiye yüklü miktarda miras kalabilir ya da bol kazanç sağlayacağı bir işe atılabilir. Rüyada buğday ya da arpa ise kısa bir zaman içerisinde hayırlı bir evlat sahibi olacağınızı gösterir.

Rüyada Başak Tarlası Görmek

Hayra ve bol kazanca yorulur. Geliri artacak ya da kendisine yüklü bir miras kalacaktır. Henüz çocuğu yoksa hayırlı bir evlat sahibi olacağına büyük bir çocuğu varsa torun sahibi olacağına delalettir. Eğer işsizse yeni bir işe girebilir ya da çalışıyor ise bulunduğu mevkiden daha yüksek bir mevkiye yükselebilir.

Rüyada Başak Toplamak

Bolluk, bereket, bol kazanç, miras ya da para anlamına gelir. Bu yüzden genellikle iyiye yorulmaktadır. Çocuklarınızın askere gideceğinin ya da evlenmek isteyeceğinin göstergesidir. Toplayıp araca yüklediğini ve götürdüğünü gören bir kişi iş dolayısı ile ya da memuriyet için başka bir yere gideceğine işaret eder.

Yakın zamanda elinde bolca hediyelerle uzun yoldan gelecek olan bir yakının var. Bu yakının sayesinde haneniz neşe ve eğlenceye boğulacak. Seni bir süre önce üzmüş olan eşin yaptığından çok pişman, kendini affettirebilmek için romantik bir sürpriz hazırlıyor, hazırlıklı ol. Gelecek olan bir bebek haberi var, hamile olan kişi sen ya da kardeşin olabilir.

Rüyada Kurumuş Başak Görmek

Son dönemlerde bazı insanlarında vesilesiyle birkaç sıkıntının içerisine düşebilirsiniz ve bu durum kafanızı bir hayli karıştırabilir. Maddi açıdan attığınız adımlar kazancınıza yarar sağlayacak ve yükselmenizin önünde ki başarı merdivenlerinin rolünü üstlenecek. Yakın ve sevdiğiniz bir akrabanız tarafından kötü ve hayırsız bir haber alabilirsiniz. Farkında olmadığınız bir sebepten dolayı büyük bir sıkıntı çekebilirsiniz.

Rüyada Başak Tarlasında Yürümek

Tüm hayatının bazı sorunlar nedeniyle durma noktasına geleceğine işarettir. Ortaklık kurduğunuz bir işte yeni çalışmalara imza atabilirsiniz. Çok daha yeni ve iyi işler gerçekleştirebilirsiniz. Sorunlarınızı değer verdiğiniz, saygı gösterdiğiniz ve yanınızda olmasından gerçekten hoşlandığınız insanların sayesinde onarın yardımı ile aşacaksınız. Hayatınızda yepyeni bir sayfa açılacak ve bu sayfanın ne ile dolmasına siz karar vereceksiniz.

Rüyada Yeşil Başak Görmek

Yaptığınız herhangi bir şeyden dolayı veya verdiğiniz bir karardan dolayı pişman olabilirsiniz. Bazı rüya yorumcularına göre başarıyı ve mutluluğu kendi ellerinizle üzerinize doğru çektiğini anlamına gelmektedir. Olumsuz yönde etkileyecek olaylar gerçekleşecek ve saygınlığınız azalacak. Bu rüya yorumu bazen ise bolluğa, size gelecek olan toplu bir mala veya bolluğa da işarettir.

Rüyada Buğday Başağı Yemek

Bu rüya genel olarak toplum içerisinde sağlayacağınız saygın bir yere işaret eder. Emek verdiğiniz ve gerçekten sizin için değerli olan birinden nankörlük görebilirsiniz. Sorunlarınız ve gerçekten sizi bunaltan sıkıntılardan yakın bir zaman içerisinde kurtulacaksınız. Geçim sıkıntılarınız sona erecek. Yeni bir hayat kurma yolunda bazı adımlar atacak ve bu konuda başarılı olacaksınız.

Rüyada Başak Hayvanı Görmek

Hayatınızda hep zengin olma hayalleri kurduğunuza yorulur. Pahalı evler arabalar ve bunun gibi bir çok şeye sahip olmak istediğinize işarettir. Yokluğa ve fakirliğe tahammülünüz yok. Şimdi ki hayatınızda ve size verilen şartlardan çokta memnun olduğunuz söylenemez. Elinize geçen kazançtan memnun değilsiniz ve size yetmediği düşünüyorsunuz. Bunlara rağmen rahat görünmeye çalışıyorsunuz.

Rüyada Başak Toplamak

Size yakın olan ve arkadaşlık ilişkinizin çok güçlü olduğu bir insandan zor zamanınızda en büyük yardımı göreceksiniz. O insan sayesinde hem istediğiniz mal varlığına hem de istediğiniz mutluluğa kavuşacaksınız. Bu kişinin gerçek dostunuz olduğunu düşünecek ve hayatınızın her anına onu sokmaya başlayacaksınız. Huzurlu ve mutlu zamanlar geçireceksiniz ve bu zamanlarda onun katkısı çok büyük rol oynayacak.

Rüyada Başak Ekmek

Çok istediğiniz ve uzun bir zamandır arzuladığınız şeylere ulaşacaksınız. Çok inandığınız ve olacağını gerçekten düşündüğünüz bir işte adınız başarıyla anılacak. Hayalinizde ki mesleği belirleyeceksiniz ve o işten olumlu gelişmeler alacaksınız. Muradınıza ereceksiniz ve sahip olduğunuz iş elinizde olduğu için kendinizi şanslı hissedeceksiniz. İşinizi elinden gelenin en iyisiyle taçlandıracak ve zamanla hem kendi itibarınızı hem de işinizi yükselteceksiniz. Bu durum hem ailenizi hem de sizi fazlasıyla mutlu edecek.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git