Rüyada Baş Görmek

Rüyada Baş Görmek
5 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 595 kez okundu.

Rüyada baş görmek, yöneticilik olarak yorumlanır. Rüyada başını gören kişi bir gruba yöneticilik yapabilir. İş ortamında bazı sorumluluklar size verilebilir. Okulda hazırlanacak bir proje için siz başkan seçilebilirsiniz. Bazı derneklere üye olabilirsiniz. Dernek başkanı olabilirsiniz. Rüyada baş gören kişi yöneticilik yapacaktır ve başarılı olacaktır. Doğru stratejiyle güzel çözümler bulabilirsiniz ve takdir görebilirsiniz.

Rüyada Baş Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada baş görmek

Rüyada baş görmek, düşmana gelip gelme anlamına gelir. Rüyada birkaç tane başı olduğunu gören kişi galip gelmek olarak yorumlanır. Size zarar vermek isteyen kişileri farkedip gereken önlemleri alacaksınız. Onların planlarını suya düşüreceksiniz. Rüyada başının ağrıdığını gören kişi düşmanla laf dalaşına girebilirsiniz. Güç savaşlarının söz konusu olduğu bir döneme işaret eder.

Rüyada Baş Görmek Ne Demek ?

Rüyada baş görmek, uzun ömür olarak yorumlanır. Rüyada başının kocaman olduğunu gören kişi şifa bulacaktır ve ömrünü uzatacaktır.Rüyada başının büyük olduğunu gören bazı hastalıklarından kurtulacaktır.Tedavi sürecinde olan birisi bu dönemde hastalığını yenecektir.Kullanılan ilaçlar olumlu sonuç verecektir. Baş gören bir kişi, hayatında güçlü kişiliği ile tanınır. Aynı zamanda, baş; akıl, ilim, bilim, fen ve yüksek erdemin sembolüdür. Genellikle sağlık ile ilgili konularda yorumlansa da baş, iş hayatınızda yaşayacağınız gelişmelerin de göstergesi olabilir. Baş görmek çoğu zaman hastaların iyileşeceğine, sağlıklı olan kişilerin ise küçük rahatsızlıklar geçirebileceğine yorulur. Bu rüyayı gören kişinin bir iş yaparken defalarca düşünerek hareket ettiği söylenir. Rüya sahibi genellikle, dikkatli, işine çok büyük bir önem veren, titiz, akıl üstünlüğüne inanan ve mantık doğrultusunda adımlarını atan kişi olduğu söylenir.

Rüyada Baş

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada baş görmenin anlamı ve baş rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git