Rüyada Bardak Görmek

Rüyada Bardak Görmek
2 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.855 kez okundu.

Rüyada bardak görmek, hediye almak olarak yorumlanır. Rüyada bardak gören kişi birinden hediye alabilir yada birine hediye verebilir. Sevdiğiniz birinin doğum günü için hediye seçebilirsiniz. Yakınlarda doğum gününüz olabilir ve sevdiklerinizden hediye alabilirsiniz. Sizi mutlu edecek ufak sürprizler yapılabilir. Kişi mutlu olacağı hediyeler alabilir.

Rüyada Bardak Kırılması

Kalp kırıklıkları olarak yorumlanır. Kişi bazı kırgınlıklar yaşayabilir. Söylenen bazı sözlerde alınganlık yapılabilir. Kırıcı sözlerden dolayı dargınlıklar söz konusu olabilir. Rüyada bardağın kırıldığını gören ve elinin kanadığını gören kişi yaptığı bir tartışmadan zarar görebilir. Küçük dargınlıklar büyüyebilir. Hayallerinizin boşa çıkacağının ve büyük hayal kırıklıkları yaşayacağınızın göstergesidir.

Rüya sahibinin çevresindeki yakın gördüğü birinin ona içini dökeceğine delalettir. Bu iç dökme karşı tarafı rahatlatacaktır. Fakat rüya sahibi bu sıkıntıyı, derdi paylaşacağı için aynı acıyı yaşayacak ve olay çözülene kadar sıkıntılı günler yaşayacaktır. Bu yüzden elinden geldiğince yakın dostuna yardım etmesi olayın çözülmesini ve feraha ermeyi hızlandıracaktır. Unutmamalı ki bugün yardım ettiğiniz bir dostunuz yarın da sizin derdinizi dinler. Acı paylaştıkça yok olur. Aynı zamanda geçmişte yaşanan sıkıntılı günlerin tekrar cereyan edeceğine de işarettir. Ancak nasıl daha önce rüya sahibi nasıl üstesinden geldiyse bu kez de üstesinden gelebilecektir ve refaha, güzel günlere erecektir.

Rüyada Bardak Yıkamak

Misafir olarak yorumlanır. Evinize yakın zamanda kalabalık bir arkadaş grubunuz misafir gelebilir. Bol bol muhabbet edilebilir ve güzel yemekler hazırlanabilir. Kişi bir yemeğe gidebilir. Farklı tatlardan tadabilir. Sevdiğiniz insanlarla vakit geçirebilirsiniz. İşlerinizin yolunda gideceğini gösterir. Kuruntu ve takıntı yaptığınız bir şeylerin hayatınızda sorun yaratacağını gösterir. Aynı zamanda, iş hayatınızda yaşayacağınız büyük bir başarısızlığa delalet eder. Rüya sahibi, amaçlarına ve hedeflerine giderek yaklaşıyor demektir.

Rüya sahibinin içinde bulunduğu sıkıntılı dönemden kurtulma isteğine delalet eder. Kişinin dertlerinden arınacağı, kendisini motive edici ortamlara girebileceği, belki de grup terapilerine ya da sosyal aktivitelere katılarak içsel rahatlamayı sağlayabileceği bir dönemi işaret etmektedir. Katıldığı sosyal aktivitelerde yeni insanlarla tanışacak ve hayatına kalıcı arkadaşlıklar edinebilecektir. Bu arkadaşlıklar ileriki zamanlarda kendilerine dert ortaklığı edecek kişilerden olacaktır. Ayrıca bir ayrılığa da işaret etmektedir. Kişi ya sevgilisinden, eşinden, işinden ya da bulunduğu evden ayrılacaktır. Ayrılıklar herkesi en başta üzebilir ancak bazen ayrılıkların sonrasında kişi aslında kendini daha iyi hissettiğini, kendisine zarar verenin aslında ayrılık değil birliktelik olduğunu fark eder. Her yol ayrımı yeni olaylara ve gelişmelere gebedir.

Rüyada Kirli Bardak Görmek

Rüya sahibinin ruh halinin depresif bir hal alacağına işarettir. Yaşadığı hayatı sorgulamaya ve üzülmeye başlar. Unutmamalı ki kötü günlerde alınan kararlar çoğu zaman kişinin sıçrayış yapmasına olanak sağlar. Bu depresif dönemde kararlı bir şekilde “Daha mutlu olmak benim hakkım.” diyerek çok daha mutlu bir yaşama geçiş aşaması sağlanabilir. Böylece olumsuz durum lehine döndürülmüş olunur. Ayrıca netleşmemiş bazı işlerin varlığına işarettir. Gelecek bir para, bir iş teklifi, bir ilişkideki belirsizliklerin göstergesidir. Bu belirsizliklerin yakın zamanda ortadan kalkacağı anlaşılmalıdır. Bu belirsizliklerin rüya sahibinin moralini bozmaması gerekmektedir. “Her işte bir hayır vardır.” derler. Olumlu sonuçlanabilecek bir şeyi kötü enerjiyle tersine çevirmemek gerekir.

Rüyada Cam Bardak Görmek

Sizlerin çok kırılgan yapıda olan bir insan olduğunuzu göstermektedir. Hayatınız boyunca nasıl her an iyi ve sevilen biri olmak için çaba sarf etseniz bile her an sizlerin acı çekmesi için gerçekleşiyor olan olaylar bulunmaktadır. Fakat bu rüya artık sizlerin de bu yapınızdan kurtulacak olduğunuzu ve istediğiniz mutluluğa erişecek olduğunuzu göstermektedir. Özellik ile de bu ara sizlerin en çok kırılmaktan korkuyor olduğunuz bir durumu yaşayacak fakat sabır ile karşılamaz iseniz kendiniz çok ciddi hasarlar alabilecek olduğunuzun da göstergesidir. Sizler eğer bu kırılgan yapınızdan kurtulmak için gerçekten çaba sarf ediyor iseniz olaylara daha soğukkanlı bir şekilde yaklaşmalı ve istekleriniz doğrultusunda daha fazla kırılmadan ilerleyebilirsiniz.

Rüyada Cam Bardak Kırmak

Sadece sizlerin çok kırılgan olan bir yapıda olduğunuzu da göstermemektedir. Bu durum çok daha farklı olan boyutlara dönüşecek olduğunun da habercisi olmaktadır. Bu ara kendi kırgın olan tavırlarınızdan hızlı bir şekilde sıyrılacak ve isteyerek ya da istemeyerek çok sevdiğiniz birini kıracak olduğunuzu da göstermektedir. Çok kırgın olmasını da eğer sizler kısa bir sürede fark etmez iseniz de çözümlenmeyecek kadar önemli boyutlara bile gelmek üzere olacaktır. İstekleriniz doğrultusunda kırmış olduğunuz bu sevdiğiniz kişiyi de bir an önce durumu en iyi şekilde anlatmak için ulaşmalı ve kendinizi affettirerek de istiyor olduğunuz şeylere iyi bir şekilde ulaşmalısınız.

Rüyada Porselen Bardak Görmek

Çoğu zaman temeli sağlam olacak bir iş veya ilişkiye delalet etmektedir. Rüya sahibi sevdiği işte yükselme sağlayabilir ya da yeni ve kendisinin çok istediği bir işe girebilir, emin adımlarla kariyer basamaklarını tırmanır ve çalıştığı sektörde yükselerek adını sık söz ettirecek çok güzel mertebelere gelebilir. İlişkide olduğu kişiyle evlilik, nişan gibi ciddi ve resmi bir karar alarak ilişkilerini bir adım öteye taşıyabilir. Ya da ilişkisi yoksa öyle biriyle tanışır ki belki de bu kişi hayatının aşkı olacaktır. Heyecanla başladıkları güzel ilişki çok ileride evlilikle taçlanacak kadar ilerleyebilir. Yani rüya sahibini hem ilişki hem de iş yönünden çok güzel günler beklemektedir.

Rüyada Plastik Bardak Görmek

Rüya sahibinin içine düşeceği geçici bir gerginlik, tartışma veya kavga anına delalet etmektedir. Çok fazla büyümeyecek bu kavga ya yakın bir dostla ya da ilişkide olunan kişiyle gerçekleşecektir. İlişkilere çok da zarar vermeyecek bu kavga rüya sahibinin hassas olduğu bir dönemde gerçekleşirse uzun sürecek kalıcı bir üzüntünün tesiri altında kalınabilir. Aynı zamanda da rüya sahibinin hayatını çok da etkilemeyecek kötü bir haberin, maddi bir düşüşün belirtisi olarak da yorumlanmaktadır. Harcamaları düzene sokarak tasarruflu olmak büyük ölçüde maddi düşüşü rahat atlatmaya yarayacaktır. Ancak kısa sürecek tüm bu durumlar gelip geçecek ve ileride bu zaman dilimi hatırlanmayacaktır bile.

Rüyada Rüyada Kırık Bardak Görmek

Rüya sahibinin çok mutlu, huzurlu ve bereketli bir döneme gireceğinin habercisidir. Hayatın bütün güzelliklerini aynı anda yaşayacak ve huzur seviyesinin doruklarına ulaşacaktır. Maddi açıdan ekstra gelir sağlayacak, ikramiye alabilecek, sürpriz bir miras yoluyla gelir elde edecektir. Aynı zamanda kötü alışkanlıkları varsa rüya sahibi bu alışkanlıklardan kurtulacak ve sağlıklı, zinde bir hayat sürecektir. Sağlıklı hayatın getirdiği mutluluk uzun bir süre etkisini gösterecektir. Aynı zamanda da rüya sahibi hayatında bulundurduğu, mecbur olarak katlanmak zorunda kaldığı insanları hayatından çıkarabilecek ve daha huzurlu bir hayat yaşayabilecektir. Ayrıca kendisini üzen olaylardan sıyrılabilecek, hayatının kontrolünü eline alabilecek, ne isterse onu yapabilecektir.

Rüyada Bardak Fırlatmak

Rüya sahibinin uzun zamandır planlayıp hayalini kurduğu bir işin gerçekleşeceğine delalet etmektedir. Rüya sahibi aslında ufak bir çabayla uzun süredir beklediği bu şeyin gerçekleşebildiğini görünce ufak bir hayal kırıklığı yaşayacaktır fakat mutluluğunun önüne hiçbir şey geçemeyecektir. Rüya sahibi bir yemek masasının etrafında tüm sevdiklerini toplayarak bu mükemmel haberi sevdikleriyle de paylaşacak Aynı zamanda bir işe ortak olmak anlamına gelmektedir. Rüya sahibi işinin patronu olmayı seçerek bir arkadaşı, dostu ile ortak olarak şirket kurabilir ve yönetebilir. Bunlar için de ufacık bir cesarete ihtiyacı olacaktır. Zira şans kendisiyle birlikte.

Rüyada Bardak Almak

Rüya sahibinin çok güzel bir aşk yaşayacağına delalet eder. Zira bu kişi bütün kalbini, ruhunu rüya sahibinin ellerine bırakacak ve güven dolu bir ilişkinin başlangıcını yapacaktır. Eğer rüya sahibinin ilişkisi varsa partneriyle arasında yaşanan tatsız güvensizlik ortadan kalkacak ve mutlu bir döneme adım atılacak. Partnerinin kendisine romantik bir jest yapması da olası. Eğer rüya sahibi evliyse evlilik ilişkisi boyunca yaşanmadık güzel zamanlar yaşanacaktır. Aynı zamanda da bebek işaretçisidir. Yeni doğacak bu bebek ya rüya sahibine aittir ya da yakın akraba, arkadaş, dosta aittir. Fakat rüya sahibini mutlu edecek bir hadise olma niteliğine sahiptir.

Rüyada Bardak Hediye Almak

Sevgiliden, eşten gelecek olan güzel söze, ufak bir jeste işaret etmektedir. Rüya sahibinin aynı zamanda çalıştığı işte fikir ayrılığına düşeceğine delalet eder. Ancak sakin, sabırlı olunursa orta yol bulunacak ve sorun ortadan kalkacaktır. İş sonrasında da yüklü miktarda para alacak olan rüya sahibi maddi anlamda çok güzel bir rahatlama yaşayacak ve sonrasında da kendisine yatırım yapacaktır. Aynı zamanda bu rüya rüya sahibinin uzak bir yolculuğa çıkacağına işaret etmektedir. Bu gittiği yerlerde farklı kültürler tanımak ve hayata bir miktar mola vermek manevi olarak iç huzuru sağlayacaktır. Herkesin hayattan uzaklaşıp biraz kafa dinlemeye ihtiyacı vardır.

Rüyada Bardak Toplamak

Rüya sahibinin çevresindeki kırdığı insanlarla barışacağına delalet eder. Yaşanan pişmanlık son bulacak ve rüya sahibinin adım atmasıyla her şey raylı rayına oturacaktır. Kırdığı bütün insanların gönlünü alan bu kişi kendi içerisinde manevi bir huzura ulaşıp sırtında biriken yükleri atmış olacaktır. Ayrıca bu rüya özel hayatı ve iş hayatını birbirinden kesin çizgilerle ayırmaya delalettir. Bazen iş hayatımızdaki sıkıntıları özel yaşamımıza taşırız. Bazen de tam tersi olur. Ancak ikisi birbirinden ayrı olunca güzeldir. Rüyayı gören kişi de bu karışmaya bir son vererek iki ayrı hayat yaşamaya başlayacaktır. Bu ayrımdan sonra ilişkisi de, iş yerindeki arkadaşlarıyla ve patronlarıyla olan iletişimi de daha sakin ve daha huzur verici olacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git