Rüyada Bardak Görmek

Rüyada Bardak Görmek
2 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.616 kez okundu.

Rüyada bardak görmek, hediye almak olarak yorumlanır. Rüyada bardak gören kişi birinden hediye alabilir yada birine hediye verebilir. Sevdiğiniz birinin doğum günü için hediye seçebilirsiniz. Yakınlarda doğum gününüz olabilir ve sevdiklerinizden hediye alabilirsiniz. Sizi mutlu edecek ufak sürprizler yapılabilir. Kişi mutlu olacağı hediyeler alabilir.

rüyada bardak

Rüyada Bardak Kırılması

Kalp kırıklıkları olarak yorumlanır. Kişi bazı kırgınlıklar yaşayabilir. Söylenen bazı sözlerde alınganlık yapılabilir. Kırıcı sözlerden dolayı dargınlıklar söz konusu olabilir. Rüyada bardağın kırıldığını gören ve elinin kanadığını gören kişi yaptığı bir tartışmadan zarar görebilir. Küçük dargınlıklar büyüyebilir. Hayallerinizin boşa çıkacağının ve büyük hayal kırıklıkları yaşayacağınızın göstergesidir.

Rüyada Bardak Yıkamak

Misafir olarak yorumlanır. Evinize yakın zamanda kalabalık bir arkadaş grubunuz misafir gelebilir. Bol bol muhabbet edilebilir ve güzel yemekler hazırlanabilir. Kişi bir yemeğe gidebilir. Farklı tatlardan tadabilir. Sevdiğiniz insanlarla vakit geçirebilirsiniz. İşlerinizin yolunda gideceğini gösterir. Kuruntu ve takıntı yaptığınız bir şeylerin hayatınızda sorun yaratacağını gösterir. Aynı zamanda, iş hayatınızda yaşayacağınız büyük bir başarısızlığa delalet eder. Renkli bardak gören bir kimse, amaçlarına ve hedeflerine giderek yaklaşıyor demektir.

Rüyada Kirli Bardak Görmek

Sağlıklı bir insanın geçici bir hastalığa yakalanacağını gösterir. Başka bir tabire göre ise, işlerinizin kötüye gideceğinin ve maddi sıkıntı içerisine gireceğinizin habercisi olabilir.

Rüyada Cam Bardak Görmek

Sizlerin çok kırılgan yapıda olan bir insan olduğunuzu göstermektedir. Hayatınız boyunca nasıl her an iyi ve sevilen biri olmak için çaba sarf etseniz bile her an sizlerin acı çekmesi için gerçekleşiyor olan olaylar bulunmaktadır. Fakat bu rüya artık sizlerin de bu yapınızdan kurtulacak olduğunuzu ve istediğiniz mutluluğa erişecek olduğunuzu göstermektedir. Özellik ile de bu ara sizlerin en çok kırılmaktan korkuyor olduğunuz bir durumu yaşayacak fakat sabır ile karşılamaz iseniz kendiniz çok ciddi hasarlar alabilecek olduğunuzun da göstergesidir. Sizler eğer bu kırılgan yapınızdan kurtulmak için gerçekten çaba sarf ediyor iseniz olaylara daha soğukkanlı bir şekilde yaklaşmalı ve istekleriniz doğrultusunda daha fazla kırılmadan ilerleyebilirsiniz.

Rüyada Cam Bardak Kırmak

Sadece sizlerin çok kırılgan olan bir yapıda olduğunuzu da göstermemektedir. Bu durum çok daha farklı olan boyutlara dönüşecek olduğunun da habercisi olmaktadır. Bu ara kendi kırgın olan tavırlarınızdan hızlı bir şekilde sıyrılacak ve isteyerek ya da istemeyerek çok sevdiğiniz birini kıracak olduğunuzu da göstermektedir. Çok kırgın olmasını da eğer sizler kısa bir sürede fark etmez iseniz de çözümlenmeyecek kadar önemli boyutlara bile gelmek üzere olacaktır. İstekleriniz doğrultusunda kırmış olduğunuz bu sevdiğiniz kişiyi de bir an önce durumu en iyi şekilde anlatmak için ulaşmalı ve kendinizi affettirerek de istiyor olduğunuz şeylere iyi bir şekilde ulaşmalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git