Rüyada Bardak Görmek

Rüyada Bardak Görmek
2 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.506 kez okundu.

Rüyada bardak görmek, hediye almak olarak yorumlanır. Rüyada bardak gören kişi birinden hediye alabilir yada birine hediye verebilir. Sevdiğiniz birinin doğum günü için hediye seçebilirsiniz. Yakınlarda doğum gününüz olabilir ve sevdiklerinizden hediye alabilirsiniz. Sizi mutlu edecek ufak sürprizler yapılabilir. Rüyada bardak gören kişi mutlu olacağı hediyeler alabilir.

Rüyada Bardak Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada bardak

 

Rüyada bardak görmek, kalp kırıklıkları olarak yorumlanır. Rüyada bardağın kırıldığını gören kişi bazı kırgınlıklar yaşayabilir. Söylenen bazı sözlerde alınganlık yapılabilir. Kırıcı sözlerden dolayı dargınlıklar söz konusu olabilir. Rüyada bardağın kırıldığını gören ve elinin kanadığını gören kişi yaptığı bir tartışmadan zarar görebilir. Küçük dargınlıklar büyüyebilir.

Rüyada Bardak Görmek Ne Demek ?

Rüyada bardak , misafir olarak yorumlanır. Rüyada parlak bir cam bardak gören kişiye misafirler gelecektir. Evinize yakın zamanda kalabalık bir arkadaş grubunuz misafir gelebilir.Bol bol muhabbet edilebilir ve güzel yemekler hazırlanabilir. Rüyada bardaktan su içtiğini gören kişi bir yemeğe gidebilir.Farklı tatlardan tadabilir. Sevdiğiniz insanlarla vakit geçirebilirsiniz. Kırılan bardak, hayallerinizin boşa çıkacağının ve büyük hayal kırıklıkları yaşayacağınızın göstergesidir. Kirli bardak, sağlıklı bir insanın geçici bir hastalığa yakalanacağını gösterir. Başka bir tabire göre ise, rüyada kirli bardak görmek, işlerinizin kötüye gideceğinin ve maddi sıkıntı içerisine gireceğinizin habercisi olabilir. Dolu bir bardak, işlerinizin yolunda gideceğini gösterir. Boş bardak, kuruntu ve takıntı yaptığınız bir şeylerin hayatınızda sorun yaratacağını gösterir. Aynı zamanda boş bardak, iş hayatınızda yaşayacağınız büyük bir başarısızlığa delalet eder. Renkli bardak gören bir kimse, amaçlarına ve hedeflerine giderek yaklaşıyor demektir.

Rüyada Bardak

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada bardak görmenin anlamı ve bardak rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git