Rüyada Baraj Görmek

Rüyada Baraj Görmek
7 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.055 kez okundu.

Rüyada baraj görmek, kişinin temiz niyeti, iyi kalpliliği ve yüce gönüllüğüne delalet eder. Rüya sahibinin girdiği ve gireceği işlerden hayırlı sonuçlar elde edeceği ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına yorulur. Kişinin yeni bir dostluk kuracaktır. Bu dostluk samimi duygular ile ilerleyecek ve ömür boyu devam edecek bir ahbaplık olacaktır. Birine verilecek güzel ve hayırlı bir haberi de ifade eder.

Hayırlara yorumlanan rüyalar arasındadır. Kişinin dert, sıkıntı, sorun ve varsa bunalım ya da hastalıklarından arınacağına, kurtulacağına delalet eder. Huzurun hakim olduğu, sakin, sevgi ve mutluluk dolu günlerin geleceğini müjdeler. Emekle, çaba göstererek yaptığı eylemler sonucunda kişi, kendini fazlasıyla iyi hissedecektir. Bu rüya, manen rahatlamak ve esenlik bulmak manalarını da taşırmak

Rüyada Baraj Suyu Görmek

Böyle bir rüya, rüya sahibinin yakın zamanda çok sevineceği bir haber alacağına ve bu haber ile beraber bütün kederlerinin son bulacağına işarettir. Kısacası rüya sahibi ile ilgili ağzı kulaklarında terimi ifade edilebilir. Rüya sahibinin son zamanlarda yer alan sıkıntılarından kurtulacağına ve artık huzurun kapısına ayak basacağına işarettir. Bununla beraber evinin neşesi ve huzuru yerine gelecektir.

Rüya sahibinin kötü günlerden kurtulacağına, ferah bir döneme adım atacağına ve uzun bir müddet boyunca ferahlık içerisinde yaşayacağına işaret etmektedir. Sevgili ile görülen bu rüya aynı zamanda, ferah döneme sevgili ile beraber başlanacağına ve huzur ile dolu bir beraberliğe şahit olacaklarına işarettir. Eğer ki rüya sahibi geçmişte kötü bir olay ile karşı karşıya kalmış ise, bundan kısa bir süre içerisinde kurtulacağına ve bu duruma çok sevineceğine işaret etmektedir.

Rüyada Baraj Gölü Görmek

Bu rüya, aklınıza gelemeyecek herhangi bir kişiden veya da bir yerden (bir şehirden) alınacak çok ama çok hayırlı ve bir o kadarda müjdeli bir haberi işarettir. Bu haber sayesinde üzerinizde yer alan bütün kötü durumlardan ve yüklerden kurtulacak ve adeta ferahlık ile dolu olan bir döneme adım atacaksınız. Aynı zamanda böyle bir rüya, yapılacak olan bir yolculuğa işaret etmektedir. Bu yolculuk ile daha da rahatlatılacağını gösterir.

Rüyada görülen deniz adeta huzuru ve bütün dertlerden kurtulmayı ifade eder. Mutlu ve müjdeli haberleri getirmeyi ifade etmektedir. İşte her ikisini de bir arada görmek ise ekstra bir mutluluğu ifade eder. Çok yakın bir zamanda gerek maddi gerekse manevi olarak yüzlerin gülmesini ifade eden bu rüya, tamamı ile hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Barajın Dolması

Para biriktirmek anlamına gelir. Kişi tasarruflu olmaya karar verebilir. Bazı bütçe ayarları yapılabilir. Para biriktirmek için bazı kısıtlamalar yapabilirsiniz. Gelirinizin bir kısmını bir kenara atacaksınız. Geleceği düşünerek hareket etmeye başlayacaksınız. Alışveriş yapmayı erteleyebilirsiniz. İleriye yönelik paranızı dövize yatırabilirsiniz yada altın alabilirsiniz. Ev arsa gibi mülkleri de yatırımlar olarak almayı düşünebilirsiniz. Hiç aklınızda yokken bir tanıdığınız sayesinde yatırım yapma fırsatı bulabilirsiniz.

Rüyada Baraj Suyunun Çekilmesi

İsyan olarak yorumlanır. İş yerinizde çok fazla saat çalışıyor olabilirsiniz, çok fazla mesai yapabilirsiniz. Bu durumdan rahatsız olabilirsiniz ve isyan bayrağını çıkartabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla bazı konularda karşı karşıya gelebilirsiniz. Çalışma ortamında haksızlığa uğradığınızı düşünebilirsiniz. Bu konuyu patronlarınızın karşısında dile getirebilirsiniz hatta iş bırakma düşüncesi bile oluşabilir. İsyan edeceğiniz bir döneme işaret eder. Agresif tavırlar sergileyebilirsiniz ve keskin kararlar alabilirsiniz. Bu dönemde daha ılımlı olmaya çalışmak yararınıza olacaktır.

Rüyada Kuru Baraj Görmek

Karşınıza çıkacak büyük engeller anlamına gelir. İyi işler başarmak için çok çalıştığınızı ancak sizi engellemek isteyen insanlar olduğunu gösterir. Sakin ve uysal bir mizaca sahip olduğunuzu ya da böyle bir mizaca sahip insanlarla muhatap olacağınızı gösterir. Eğitiminizin ya da işinizin önündeki engellerdir. Evlenmek isteyenler için ailelerin ya da yakın dostların sorun çıkaracağı anlamına gelir. Ayrıca evlenmek isteyen için aşılamayacak büyüklükte maddi sorunlar anlamına da gelir. Sizi zorlayacak, başarılarınızı kıskanan insanlarla bir süre aynı ortamı paylaşmak zorunda kalacağınız anlamına gelir.

Rüyada Baraj Taşması

Para biriktirmek anlamına da gelir. Mal ve refah sahibi olmak için kazancınızı uzun zaman boyunca biriktireceğiniz şeklinde yorumlanabilir. Yıllarca para biriktirip elde edilecek eve ya da arabaya işaret eder. Emeklerinizi bir araya getirerek sahip olduğunuz malın hayrını görmeye dalalettir. Yeni insanlarla tanışıp onlara güvenerek, biriktirdiğiniz kazancı onlara verip ortak işler yapmaktır. Sermaye olarak biriktirdiğiniz parayla hayal ettiğiniz işi kurup maddi anlamda belinizi doğrultacağınız şeklinde yorumlanır.

Rüyada Dolu Baraj Görmek

Taşma derecesinde görünüyorsa maddi anlamda atılımlar yapmak için yeterli kaynağa ve bilgiye sahip olduğunuz anlamına gelir. Eğer kurumuş ve altındaki toprak görünen bir baraj gördüyseniz elinizdeki malın büyük bir kısmını kaybedip her şeye sıfırdan başlayacaksınız demektir. Ailenizden ve sevdiklerinizden bir süre ayrı kalarak çalışmak zorunda olacağınıza işarettir. Kaybınızı telafi etmek için yaşayacağınız sıkıntılara dalalet eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git