Rüyada Baraj Görmek

Rüyada Baraj Görmek
7 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.916 kez okundu.

Rüyada baraj görmek, boşa harcanan para olarak yorumlanır. Rüyada barajın boşaldığını gören kişi biriktirdiği parayı boş yere harcayacaktır. Yıllardır biriktirilen para bir anda harcanabilir. Alışveriş yaparken ayarı kaçırabilirsiniz. Gereksiz harcamaların söz konusu olduğuna işaret eder. Kişi bol bol alışveriş yapacaktır para harcayacaktır. Yeni elektronik eşyalar alabilirsiniz. Bilgisayar, cep telefonu, laptop gibi elektronik cihazlar alınabilir. Beyaz eşya alımı da söz konusu olabilir. Kaç para olduğunu önemsemeden harcama yapacağınız bir döneme işaret eder. Hiç ihtiyacınız olmayan bir şeyi bile lüksünüz için alabilirsiniz.

Rüyada Barajın Dolması

Para biriktirmek anlamına gelir. Kişi tasarruflu olmaya karar verebilir. Bazı bütçe ayarları yapılabilir. Para biriktirmek için bazı kısıtlamalar yapabilirsiniz. Gelirinizin bir kısmını bir kenara atacaksınız. Geleceği düşünerek hareket etmeye başlayacaksınız. Alışveriş yapmayı erteleyebilirsiniz. İleriye yönelik paranızı dövize yatırabilirsiniz yada altın alabilirsiniz. Ev arsa gibi mülkleri de yatırımlar olarak almayı düşünebilirsiniz. Hiç aklınızda yokken bir tanıdığınız sayesinde yatırım yapma fırsatı bulabilirsiniz.

Rüyada Baraj Suyunun Çekilmesi

İsyan olarak yorumlanır. İş yerinizde çok fazla saat çalışıyor olabilirsiniz, çok fazla mesai yapabilirsiniz. Bu durumdan rahatsız olabilirsiniz ve isyan bayrağını çıkartabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla bazı konularda karşı karşıya gelebilirsiniz. Çalışma ortamında haksızlığa uğradığınızı düşünebilirsiniz. Bu konuyu patronlarınızın karşısında dile getirebilirsiniz hatta iş bırakma düşüncesi bile oluşabilir. İsyan edeceğiniz bir döneme işaret eder. Agresif tavırlar sergileyebilirsiniz ve keskin kararlar alabilirsiniz. Bu dönemde daha ılımlı olmaya çalışmak yararınıza olacaktır.

Rüyada Kuru Baraj Görmek

Karşınıza çıkacak büyük engeller anlamına gelir. İyi işler başarmak için çok çalıştığınızı ancak sizi engellemek isteyen insanlar olduğunu gösterir. Sakin ve uysal bir mizaca sahip olduğunuzu ya da böyle bir mizaca sahip insanlarla muhatap olacağınızı gösterir. Eğitiminizin ya da işinizin önündeki engellerdir. Evlenmek isteyenler için ailelerin ya da yakın dostların sorun çıkaracağı anlamına gelir. Ayrıca evlenmek isteyen için aşılamayacak büyüklükte maddi sorunlar anlamına da gelir. Sizi zorlayacak, başarılarınızı kıskanan insanlarla bir süre aynı ortamı paylaşmak zorunda kalacağınız anlamına gelir.

Rüyada Baraj Taşması

Para biriktirmek anlamına da gelir. Mal ve refah sahibi olmak için kazancınızı uzun zaman boyunca biriktireceğiniz şeklinde yorumlanabilir. Yıllarca para biriktirip elde edilecek eve ya da arabaya işaret eder. Emeklerinizi bir araya getirerek sahip olduğunuz malın hayrını görmeye dalalettir. Yeni insanlarla tanışıp onlara güvenerek, biriktirdiğiniz kazancı onlara verip ortak işler yapmaktır. Sermaye olarak biriktirdiğiniz parayla hayal ettiğiniz işi kurup maddi anlamda belinizi doğrultacağınız şeklinde yorumlanır.

Rüyada Dolu Baraj Görmek

Taşma derecesinde görünüyorsa maddi anlamda atılımlar yapmak için yeterli kaynağa ve bilgiye sahip olduğunuz anlamına gelir. Eğer kurumuş ve altındaki toprak görünen bir baraj gördüyseniz elinizdeki malın büyük bir kısmını kaybedip her şeye sıfırdan başlayacaksınız demektir. Ailenizden ve sevdiklerinizden bir süre ayrı kalarak çalışmak zorunda olacağınıza işarettir. Kaybınızı telafi etmek için yaşayacağınız sıkıntılara dalalet eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git