Rüyada Baraj Görmek

Rüyada Baraj Görmek
7 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.657 kez okundu.

Rüyada baraj görmek, boşa harcanan para olarak yorumlanır. Rüyada barajın boşaldığını gören kişi biriktirdiği parayı boş yere harcayacaktır. Yıllardır biriktirilen para bir anda harcanabilir. Alışveriş yaparken ayarı kaçırabilirsiniz. Gereksiz harcamaların söz konusu olduğuna işaret eder. Rüyada barajın boşaldığını gören kişi bol bol alışveriş yapacaktır para harcayacaktır. Yeni elektronik eşyalar alabilirsiniz. Bilgisayar, cep telefonu, laptop gibi elektronik cihazlar alınabilir. Beyaz eşya alımı da söz konusu olabilir. Kaç para olduğunu önemsemeden harcama yapacağınız bir döneme işaret eder. Hiç ihtiyacınız olmayan bir şeyi bile lüksünüz için alabilirsiniz.

Rüyada Baraj Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada baraj

Rüyada baraj görmek, para biriktirmek anlamına gelir. Rüyada barajda su birikintisi gören kişi tasarruflu olmaya karar verebilir. Bazı bütçe ayarları yapılabilir. Para biriktirmek için bazı kısıtlamalar yapabilirsiniz.Gelirinizin bir kısmını bir kenara atacaksınız. Geleceği düşünerek hareket etmeye başlayacaksınız.Alışveriş yapmayı erteleyebilirsiniz. İleriye yönelik paranızı dövize yatırabilirsiniz yada altın alabilirsiniz. Ev arsa gibi mülkleri de yatırımlar olarak almayı düşünebilirsiniz. Hiç aklınızda yokken bir tanıdığınız sayesinde yatırım yapma fırsatı bulabilirsiniz.

Rüyada Baraj Görmek Ne Demek ?

Rüyada baraj görmek, isyan olarak yorumlanır. Rüyada barajın haşince aktığını gören kişi bazı olaylara isyan edecektir. İş yerinizde çok fazla saat çalışıyor olabilirsiniz, çok fazla mesai yapabilirsiniz. Bu durumdan rahatsız olabilirsiniz ve isyan bayrağını çıkartabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla bazı konularda karşı karşıya gelebilirsiniz. Çalışma ortamında haksızlığa uğradığınızı düşünebilirsiniz. Bu konuyu patronlarınızın karşısında dile getirebilirsiniz hatta iş bırakma düşüncesi bile oluşabilir. İsyan edeceğiniz bir döneme işaret eder. Agresif tavırlar sergileyebilirsiniz ve keskin kararlar alabilirsiniz. Bu dönemde daha ılımlı olmaya çalışmak yararınıza olacaktır.

Rüyada Baraj

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada baraj görmenin anlamı ve baraj rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git