Rüyada Bar Görmek

Rüyada Bar Görmek
17 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.128 kez okundu.

Rüyada bar görmek, kalabalık ortam olarak yorumlanır. Rüyada bara giden kişi kalabalık ortamda bulunacağınız anlamına gelir. Arkadaşlarınızla bir gün planlayıp beraber bir gün geçirebilirsiniz. Eskileri konuşabilirsiniz ve bol bol muhabbet edebilirsiniz. Rüyada bar gören kişi bol bol muhabbet edeceği bir döneme girecektir. Aile yakınlarınızla bir pikniğe gidebilirsiniz ve sohbet edebilirsiniz.

Rüyada Bar Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada bar

Rüyada bar görmek, toplantıya katılma olarak yorumlanır. Rüyada barda olduğunu gören kişi kalabalık bir toplantıya katılacaktır. Bu bir düğün, nişan, söz olabilir. Tanıdığınızın sünnet düğününe katılabilirsiniz, arkadaşınızın söz merasimine eşlik edebilirsiniz. Rüyada barda oturduğunu gören kişi bir kalabalıkta söz sahibi olabilir. Bazı sorumluluklar size kalabilir.

Rüyada Bar Görmek Ne Demek ?

Rüyada bar, dedikodu olarak yorumlanır. Rüyada bara gittiğini ve dans ettiğini gören kişi bazı dedikodularla uğraşabilir. Sizin dedikodunuzu yapan kişileri fark edebilirsiniz. Size yakın gibi gözüken kişiler arkanızdan sizin dedikodunuzu yapıyor olabilir. İş ortamında sizin dedikodunuzu yapıyor olabilirler, moralinizi bozmamalısınız. Rüyasında bir barda eğlendiğini gören bir kişi, mutlu olacağı ve eğlence dolu bir dönemin içine girecek demektir. Bu, bir nevi görüldüğü duruma göre de farklı anlamlar kazanır ve kişiye göre anlamlar taşır. Muhafazakar bir kişi iseniz rüyada bar görmek, istemediğiniz şeyleri yapmak zorunda kalacağınızı gösterir. Aynı zamanda bar görmek, hem eğlenerek hem de tüm zorlu işlerinizi yoluna koyacağınızı gösterir. Bu, etrafınızda sizi çekemeyen kişiler olduğuna da delalet eder.

Rüyada Bar

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada bar görmenin anlamı ve bar rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Bar Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Hamit dedi ki:

    Rüyamda kendimi barda buluyorum ama hiç müşteri yok sadece çalışanlar var. Bende orada yeni ışe başlamışım gibi hissediyorum ve biri bana gelip ne yapmam gerektiğini gösteriyor biraz ilerde beyaz bi masa var ve onun üstüne bir kaç boş cam bardağı nasil koyacağımı gösteriyor tam o esnada da bi adam içeri giriyor ve ben sanki o çok saygın biriymiş gibi veya patronmuş gibi bir dizimin üstüne çöküyorum sanırsam diğer çalışanlarda benim gibi çöküyör ve rüyam burda bitiyor. Rica etsem bu rüyamı yorumlayabilir misiniz

Sayfa başına git