Rüyada Balina Görmek

Rüyada Balina Görmek
12 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.242 kez okundu.

Rüyada balina görmek, dost gibi görünen düşman olarak yorumlanır. Rüyada balina gören kişi hiç ummadığı birisinden düşmanlık görebilir. Çevrenizdeki arkadaşlarınızın gerçekten dost olup olmadığını göre dönemindesiniz. Rüyada balina gören kişi bu dönemde dostlarının sevgisini ve samimiyetini sorgulayabilir. Siz de objektif olarak bu dönemde arkadaşlarınızı sorgulayın, sınavı geçen sizin gerçek dostunuz olarak kalacaktır.

Rüyada Balina Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada balina

Rüyada balina görmek, hırsız anlamına gelir. Bu sadece maddi kayıp olarak algılanmamalıdır. Rüyasında balina gören kişi maddi ve manevi kayıplar yaşayabilir. Hiç ummadığı kişiden üzülebilir ve kırılabilir.  Kalbinizin kırılacağı bir dönem olabilir. Güvendiğiniz bir kişi tarafından üzülebilirsiniz. Gerçek dostlukları, gerçek sevgileri sorguladığınız bir döneme işaret ediyor. Siz de bu dönemi doğru ve samimi duygularla çözmeye çalışın.

Rüyada Balina Görmek Ne Demek ?

Rüyada balina, düşmanın yakınlığı anlamına gelir. Rüyada balinanın kendisini ısırdığını gören kişi birinden düşmanlık görecektir. Çok yakınındaki birisi onun planlarını alt üst edecektir. Kötü enerjisi olan kişilerden uzaklaşmaya çalışın. Sizin enerjinizi düşüren kişileri önemsemeyin. Rüyada balina görmek dikkatli olmayı işaret ediyor. Çevrenizdeki gerçek dostlukları anlama zamanı. Balina sembolü, size yakınlaşmak isteyen iyi niyetli görünüp aslında içinde fesatlık bulunan kişilerin göstergesidir. Aynı zamanda balina görmek, uzaktan ve sadece yüzerken görüldüğü zaman zor günleri atlatmak üzere olduğunuzu gösterir. Fakat balinanın size ya da bir başkasına zarar verdiğini ve bunun sonucunda da kanların aktığını görmek, bela ve sıkıntılı günlerin sizi beklediğini gösterir.

Rüyada Balina

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada balina görmenin anlamı ve balina rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git