Rüyada Balık Görmek

Rüyada Balık Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.147 kez okundu.

Rüyada balık görmek, genellikle kısmetinizin artacağını, mal ve mülk kazanacağınızı gösterir. Rüya sahibinin ailesi ile birlikte oldukça mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağı anlamına gelir. Aynı zamanda oldukça hassas duygularınızın olduğunu, son dönemlerde akrabalarınızın söylediği bir şeylerden oldukça rahatsız olduğunuzu da ifade eder. İlerleyen süreç içerisinde hayatınızda bir takım olumlu gelişmeler yaşanacak ve ticari hayatınızda başarılar kazanacaksınız. Bununla birlikte birçok müjdeli haber alacağınızın göstergesidir. Eğer işsiz iseniz yeni bir iş kapısı açılacak veyahut mevcut işinizi değiştirebilirsiniz. Eğer rüya sahibi bekar ise evlenebilir, evli ise kız çocuğu sahibi olabilir. Evlat sahibi olmak isteyenler için bu rüya oldukça hayırlıdır. Hiç beklemediğiniz bir yerden elinize bir miktar para geçecek ve bu para ile ailenizde ihtiyaç sahibi olan bir kimseye destek olacağınıza yorumlanır.

Balık genellikle aile nüfusunun artacağına ve psikolojik olarak rahatlığa kavuşacağınızı simgeler. Yakın zaman içerisinde oldukça sabırlı ve anlayışlı biri haline dönüşebilirsiniz ve çevrenizde yer alan yardıma muhtaç insanlara destekte bulunarak iyilik yapabilirsiniz. Yapacağınız bu iyiliklerin de karşılığını çok hızlı şekilde alacaksınız. Eğer bir sağlık sorununuz varsa şifa bulacak ve rahata kavuşacaksınız. Hayata karşı kendinizi hazırladığınız bir dönem içerisine giriyor olabilirsiniz, bu süreçte duygusal yönünüzü mutlaka doğru bir şekilde kontrol etmeli ve sabırlı olmalı, geleceğe daha umutlu bir bakış açısı ile bakmanız gerektiğini göstermektedir.

Rüyada Balık Tutmak

Mal mülk sahibi olmak olarak yorumlanabilir. Kişi yeni bir arsa alabilir. Arsa gibi bir yatırımı varsa bundan kazanç sağlayabilir. Evi olanlar büyük bir eve geçebilir. Uzun zamandır satmak istediğiniz bir araba varsa hemen satabileceksiniz. Kredi çekmek isteyenler kredi çekebilir. Bolluk bereket ele geçen para olarak yorumlanır. Elinize yüklü miktarda para geçebilir.

Rüyada Balık Öldürmek

Üzüntü ve keder olarak da yorumlanabilir. Kederi olan birinin üzüntüsüne ortak olmak anlamına gelir. Kişi başkalarına yardım eder. Onların dertlerine derman olur. Başka yoruma göre ise, kişi büyük fırsatları kaçırabilir ve bazılarını bu sebepten kırabilir. Balık gören bir kişi, çok büyük bir kısmet yakalayabilir ve aynı zamanda çok istediği bir işe başlayabilir. Bu rüyayı gören bir kişi, pek çok kişinin hayalini kurduğu fakat başaramadığı işleri başaracak demektir.

Rüyada Akvaryumda Balık Görmek

Hayırlı işlere, bolluğa, sevince, aile den size yüklü miktarda para, ev, değerli eşya gibi maddiyatın size verileceğidir. Başlı başına rüya da görüldüğün de hayra yorumlanır. Balığın suyun için de olması özellikle kişinin yakın zaman da alacağı haberlerin bu haberlerin onu maddi ve manevi olarak mutlu edeceğine dalalet etmektedir. Eğer akvaryum da su varsa ve su temiz, berrak ise olumlu şeylere, olaylara yorumlanır ama akvaryum da su yoksa sadece balık var ise yakın zaman da sizi mutsuz edecek bir olayla karşılaşacağınızı haber vermektedir.

Rüyada Ölü Balık Görmek

Ellinize de değer verdiğiniz maddi ve ya maneviyat yönün de size kısa bir süreliğine mutsuz edecek olayların yapabileceğinize işaret eder. Maddi olarak mutluluğa dalalet eder. Yakın çevrenizden size yüklü bir para geleceği ve ya beklemediğiniz birin de size para maddi değer de bir hediye verileceğidir. Akvaryumdaki balığın yakın zaman da size mutluluk vereceğidir.

Rüyada Canlı Balık Görmek

Para ve bolluk anlamına da geliyor olduğu için daha çok bereketin ve rahat bir yaşamın sizlere habercisi olmaktadır. Ne kadar dürüst ve her şeye olumlu bir de sevgi ile yaklaşıyor olduğunu gösteriyor olmasından dolayı elini atıyor olduğu her işte büyük bir kazanç ile de ayrılıyor olduğunu göstermektedir. Bir insan başlamış olduğu her işte ne kadar dürüst olur ise kazancı da hem ona göre daha çok olacak hem de daha helal bir kazanç haline gelecek olduğunu da sizlere müjdeler iken bu tutumunuzdan da hiçbir zaman vazgeçmeyen bir yapıya sahip olmanızı göstermektedir.

Rüyada Balık Sürüsü Görmek

Mal varlığınızda yaşayacağınız bir artışın göstergesi olabilir. Maddi anlamda rahatlayacağınızı ve haklı bir kazanç elde edeceğinizi gösterir. Varsa hastalıklarınızdan kurtulacağınızın göstergesidir. Genellikle iyiye ve rahata erileceğine, sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza yorulur. Ölmüş ise, bir hastalığa yakalanacağınızın ya da maddi sıkıntı içerisine düşebileceğinizin göstergesidir. Maddi kayıplar yaşayabileceğinizin ve işlerinizin yolunda gitmeyeceğinin habercisi olabilir.

Rüyada Yüzen Balık Görmek

Özellikle de temiz su içerisinde görüldüğünde iyiye ve hoşluğa delalettir. Fakat bulanık su içerisinde yüzüyor ise kafanızın karışacağı bir döneme gireceğinizin, bazı küçük hastalıklar yaşayabileceğinizin ve maddi sıkıntı içerisine düşebileceğinizin habercisidir. Kısmet, bol kazanç ve mal varlığının artacağının göstergesi olabileceği gibi bulanık su da görmek ise bunun tam tersi şeklinde yorumlanır. Balığın nasıl bir su içerisinde olduğu da rüyayı yorumlama acısından önem taşır. Suyun dışında ise, zor günlerin sizi beklediği söylenebilir.

Rüyada Büyük Balık Görmek

Yakın bir çevrenizden miras kalması gibi durumları da gözler önüne sermektedir. Sadece miras gibi hazır olan maddi yönlü paralardan da ziyade bu sizlerin uzun bir süre emek vermiş ve kazanmak için de büyük bir çaba sarf etmiş olduğunuz durumlar ile de gelmektedir. Bu parayı boşa harcamak yerine ev ya da arsa gibi her an maddi yönü ağırlıklı olan bir yapıya da yatırır iseniz daha karlı bir kazanç elde edeceğinizi de müjdelemektedir. Unutmayın ki siz ne kadar çok çevrenizde yardıma ihtiyacı olan insanlara da bu elde etmiş olduğunuz büyük paradan da yardım ederseniz ileride de bu daha da büyük olan maddi karları da elde edebilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git