Rüyada Balık Görmek

Rüyada Balık Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 884 kez okundu.

Rüyada balık görmek, büyük kısmet olarak yorumlanır. Rüyada balık gören kişi büyük bir kısmet ile karşılaşır. İşsiz olan yeni bir iş bulabilir. Yeni bir işte çalışan iş değişikliği yapabilir. Bekar olanlar evlenebilir. Evli olanlar mutlu bir haber alabilir. Rüyasında balık gören evliler evlat sahibi olmak istiyorsanız evlat sahibi olabilir ya da bunun için büyük bir adım atabilirsiniz. Büyük şanslar sizi bekliyor.

rüyada balık

Rüyada balık görmek, mal mülk sahibi olmak olarak yorumlanabilir. Rüyada balık gören kişi yeni bir arsa alabilir. Arsa gibi bir yatırımı varsa bundan kazanç sağlayabilir. Evi olanlar büyük bir eve geçebilir. Uzun zamandır satmak istediğiniz bir araba varsa hemen satabileceksiniz. Kredi çekmek isteyenler kredi çekebilir. Rüyada balık görmek, bolluk bereket ele geçen para olarak yorumlanır. Elinize yüklü miktarda para geçebilir.

Rüyada balık, üzüntü ve keder olarak da yorumlanabilir. Rüyada balık görmek ve balığı elde tutmak kederi olan birinin üzüntüsüne ortak olmak anlamına gelir. Rüyasında balığı okşayan kişi başkalarına yardım eder. Onların dertlerine derman olur. Rüyasında balık gören ve onu öldüren kişi büyük fırsatları kaçırabilir ve bazılarını bu sebepten kırabilir. Balık gören bir kişi, çok büyük bir kısmet yakalayabilir ve aynı zamanda çok istediği bir işe başlayabilir. Bu rüyayı gören bir kişi, pek çok kişinin hayalini kurduğu fakat başaramadığı işleri başaracak demektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git